@120_Dni_Sodomy: no za moje poglądy dotyczące pijanych/naćpanych kierowców mógłbym dostać bana, więc napiszę tylko, że się z Tobą zgadzam xD
Przecież to jest najprostsze przestępstwo do uniknięcia. Napiłeś się, naćpałeś? Nie wsiadasz.
Nie ma tu żadnej filozofii, to nie jest morderstwo w afekcie czy przekroczenie granic obrony koniecznej(też bzdura by the way).
Wiadomo co się z takimi powinno robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz