Dlaczego te bananki oskarki nie kupią sobie pół profesjonalnego gokarta i na gołych slickach zasuwają po torze?


@adamsowaanon: Bo rywalizacja gokartem wymaga szlifowania techniki jazdy w każdym aspekcie, a ciśnięcie gazu na prostych nie. XD Masz słuszne przemyślenia, ale mylisz się w podstawowej kwestii: O$karki nie chcą rywalizować i doskonalić jazdy. Oni chcą tylko szpanować.
  • Odpowiedz
Śmieszne jest jak wiele ludzi przeraża, że to niemożliwe aby z taka prędkością przejechać 2 pasami (pierwsze sklupki) a potem lekko pojechać pod skos i znowu trafić w dwa pasy.

Dobrze ze przestrzegacie tych 50, bo takie wypadki byłyby codziennie w każdym mieście.

#krakow #wypadek
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@30062018 możesz i jeździć bolidem f1 ale jak legitymizujesz jazdę 150 po mieście to to koronny dowód ze jesteś uzbrojony w dodatkowy chromosom
  • Odpowiedz
Ciekawe jaka byłaby myśl szydercza tego portalu, gdyby jechał 20 latek z 3 kolegami z pracy starym Oplem 50km/h i nastąpiłaby awaria samochodu przez co wlecieliby w mur i się zabili?

Takimi starymi gownami się nie jeździ? Nie dość, że idiota ze jechał takim starym gownem to jeszcze p---a bo tylko 50?

Czy może byłoby szczere współczucie, w co wątpię.

#krakow #wypadek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe jaka byłaby myśl szydercza tego portalu, gdyby jechał 20 latek z 3 kolegami z pracy starym Oplem 50km/h i nastąpiłaby awaria samochodu przez co wlecieliby w mur i się zabili?


@30062018: Przy 50 km/h byłaby niewielka szansa na wypadek śmiertelny.

Fizyka.
  • Odpowiedz
@30062018 zależy, corsą C 1.0 mojej dziewczyny przez lata zajmował się teść, woził na przeglądy do kumpla i tak to był

od kiedy ja zacząłem jeździć i zajmować się autem, okazało się, że przewody hamulcowe z tyłu całkowicie zgnite i nie przeszły przeglądu u mojego diagnosty, cały układ wydechowy był lepiony amatorskimi spawami od lat i też został wymieniony w komplecie, dziura w podłodze, ale za to jest radio z BT,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewidentnie koleś filmik kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żółta Meganka to znany element folkloru przy alejach. Słychać ją już z dobrych dwóch kilometrów , niestety niegdy nie udało mi się nagrać żadnego występu ༎ຶ⁠⁠༎ຶ
Ewidętnie chłopak nagrywał tych tępych bananów jak z----------ą alejami, oby tylko przez ten nonsensowny hejt nie skasowała filmiku to może kiedyś go zobaczymy ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)..⁠/⁠¯

#wypadek #krakow #samochody
BArtus - Ewidentnie koleś filmik kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żółta Meganka to znany element fol...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BArtus: Moim zdaniem najgorsze w tym wszystkim jest to, że całkowicie pomija się fakt iż oni prawie tego człowieka rozjechali a wszędzie trąbią tylko, że 4 osoby zginęły.
  • Odpowiedz
Ewidętnie chłopak nagrywał


@BArtus: w tym momencie to już można tworzyć teorie ze ktoś go celowo nakręcił na przejazd tamtędy licząc ze gość nie wie że czeka go remont i niespodzianka, lub był to głupi zakład ze przejedzie, a gość filmował to jako dowód zakładu i nie znalazł się tam przypadkowo o 3 w nocy, a widok filmującego nie jest zaskoczeniem dla kierowcy, ale to pewnie wyjdzie jak kryminalni zaczną
  • Odpowiedz
  • 10
@Adamfabiarz każdy który ma takie hobby, czyli d-----------e po mieście wcześniej czy później tak skończy, jeden dostanie drugą szanse a inny nie. latanie na limicie w środowisku miejskim z tak wieloma zmiennymi poprostu musi się tak skończyć. a to pieszy a to remont a to dzik czy inny pies, a to jakis syf na ulicy... grunt że nie zabrali kogoś innego, niewinnego.
  • Odpowiedz