Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj pol miasta #warszawa w jednym wielkim korku, bo pod Galeria Mokotow byla kolizja. Bez ofiar smiertelnych a 3 pasy zablokowane na kilka godzin. Jaki jest cel blokowania calej ulicy w takim wypadku?

W ogole mam wrazenie, ze w PL jak jest stluczka/wypadek to kazdy ma gdzies rozladowanie ruchu. Pare lat temu stalem w korku na S3, bo wszyscy czekali az helikopter wyladuje i zabierze rannego.

#wypadek #
bylembordo - Wczoraj pol miasta #warszawa w jednym wielkim korku, bo pod Galeria Moko...

źródło: waw

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylembordo: w momencie dojazdu na miejsce zdarzenia jeden samochód zajmował lewy pas i żeby przy nim działać trzeba było mieć też wolny środkowy. Z kolei drugi samochód, który brał udział w kolizji (karetka), wylądował na trawie po drugiej stronie jezdni i żeby bezpiecznie móc się poruszać w obrębie akcji i udzielać pomocy, nie można było puścić ruchu pasem prawym.

No a że pół Warszawy staje, bo jedna jezdnia jednej drogi
  • Odpowiedz