Ale jak to? Slyszalem, ze to nie on prowadzil!!onene!

Według śledczych auto prowadził Patryk P. - W szczególności wskazują na to czynności identyfikacyjne na miejscu zdarzenia, materiał fotograficzny i nagranie z monitoringu ulicznego, na którym widać, jak Patryk P. chwilę przed wypadkiem wsiada za kierownicę swego samochodu – informował w sobotę rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

#krakow #wypadek #wypadki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktos dla hobby z--------a sobie po miescie 140-200 km/h to powinien byc sadzony za usilowanie zabojstwa, nie wazne czy cos sie stalo czy nie. Przy takich predkosciach wystarczy ulamek sekundy aby zakonczyc X zyc niewinnych osob, bo o smieciach w samochodzie nawet nie wspominam. A niektorzy jeszcze im wspolczuja xD
#wypadek #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@HIMARS cieszyć się życiem, możemy umrzeć w każdej chwili, zamiast przejmować jakąś pierdołą to pomyśleć sobie, czy to by miało jakieś znaczenie gdybym niedługo umarł, nie można sprawić żeby życie było długie ale można sprawić żeby było dobre
  • Odpowiedz
@HIMARS: No najbezpieczniej tak :)

A tak rozwijając wątek to przecież wypadki samochodowe i zabójstwa z miłości zdarzał się też przed laty. Dzisiaj po prostu obieg informacji jest o wiele szybszy. Wydarzenie się dzieje i po chwili jest już nagłaśniane przez media. W takich latach 90tych też zdarzały się zabójstwa z miłości/zemsty i wypadki drogowe, ale zanim informacja została przetrawiona przez media to mijało o wiele wiecej czasu.
Poza tym wskazałbym jeszcze
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach