Czego słuchacie na słuchawkach w czasie pracy oprócz muzyki? Ja mam taką pracę gdzie mogę całe 8h czegoś słuchać. Chciałbym czegoś co mnie czegoś nauczy, jakieś podcasty, ciekawe historie lub nauka języka. Poleci ktos coś konkretnego? Słuchając tylko muzyki, tracę tylko czas, gdzie mógłbym się czegoś doszkolić, druga sprawa ile można słuchać tylko muzyki...
#pracbaza #praca #emigracja #uk #holandia #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czym ta apka różni się od innych?

@Yooolo: Ma webowy odtwarzacz z zachowaniem stanu odsłuchania, playlistami, kolejkami. Tak więc jeśtli ktoś chce może korzystać nie tylko na urządzeniach mobilnych ale i w przeglądarce i wszystko jest podtrzymane.

Pośrednio dzięki temu też działa bardzo stabilnie na przestrzeni lat - dla porównania Pocket Casts potrafił zaburzyć stany odsłuchania po przejściu na nowe urządzenie. W dodatku miał limit zachowania stanu dla 100 ostatnich
  • Odpowiedz
Elo, ma ktoś jakiś nr tel do Halifax w Luton gdzie odbiorą? Potrzebuje się skontaktować z nimi
#uk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rolson92: teraz to chyba raczej nie ma do placowek, ogolna linia jest bankowa, chyba ze masz jakies lepsze konto z benefitami wtedy masz numer obslugi klienta na karcie albo w appce
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym motem w #uk bo oglądałem parę starych #mercedes slk r170 i miały mocno moim zdaniem pordzewiałe elementy zawieszenia, sanki, wachacze, śruby itp. W historii motu często widzę że jest wpis np."Suspension component corroded but not seriously weakened " chociaż w tym w którym akurat oglądałem nie było takich uwag a był pordzewiały. Wysłałem do ojca który był mechanikiem parę fotek i mówi że
DADIKUL - Jak to jest z tym motem w #uk bo oglądałem parę starych #mercedes slk r170 ...

źródło: comment_1668603920mcFfop6VZfdYW4UHg6LTyj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#uk

Dziwię się jego rodzicom, że sami nie usunęli grzyba ze ścian. Gdyby to zrobili to ich syn by nie umarł. Jak można widzieć takiego grzyba jak na zdjęciach w artykule i nic z tym nie zrobić ( _)

https://news.sky.com/story/two-year-old-boy-died-as-a-result-of-mould-infested-flat-unfit-for-human-habitation-12747927
dnasstorm - #uk

Dziwię się jego rodzicom, że sami nie usunęli grzyba ze ścian. Gdyby...

źródło: comment_1668591585rT9oY7au0l32i4bVRAaNLU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dnasstorm: @asique: Kiedys w Uk baba z agencji mi pokazywała mieszkanie do wynajęcia i mówię jej ze nie chce takiego z grzybem a ona ze to tylko trochę.
A później na innym mieszkaniu jak wyszedł grzyb i zgłosiłam do landlorda to on to tylko zamalował zwykła farbą
Mam wrażenie że wg nich grzyb to taki zwykły element życia a nie coś czym by się należało przejmować
  • Odpowiedz
@Panas: UK: a jak cie nie stać to ci pomożemy i możesz wynająć taniej od gminy
POLSKA: a jak cie nie stać to …
Nie wiem wyjedź z kraju albo zdechnij pod mostem, nikt się nie będzie przejmować
  • Odpowiedz
@Panas: e Berlinie (DE) podobnie, a to stolica jednak. Zarabiałam praktycznie tyle co na magazynie (ciut więcej niż minimalna) a 50m2 kawalerką w kamienicy w dobrej dzielnicy - i nie na zadupiach- kosztowała jakieś 60% mojego wynagrodzenia. W PL te procenty są tragiczne dla średniozarabiających ludzi....aaa i tak płaciłam drożej za tę kawalerkę, bo była umeblowana xD bez umeblowania jeszcze mniejsze byłyby te procenty.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
@siepan: ostatnio chciałem kupić nakrętki do takiego 5 litrowego słoika. Wchodzę do Brico i prawie zawału dostałem gdy ujrzałem piękna cenę 50 zł za 10 nakrętek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@staryhaliny: ogólnie tak od początku 2020 roku cenny niektórych produktów, typowych pierdółek oszalały do takiego stopnia, że szczęka opada. Ostatnio kupowałem drewniane narożniki 6 cm na 2 metry po prawie 50 zł za sztukę (°° .
Obecnie patrzę na ceny lampek choinkowych, które to importerzy sprowadzają od pana Chińczyka za 5 zł, a w sklepie cena 200 plnów. Nawet sprzedawcy
  • Odpowiedz
@zomowiec: Kiedyś z czystej ciekawości guglowałem, czy ten sport w ogóle jest tu uprawiany. okazuje się że tak, ale niestety nie w mojej okolicy. Szkoda, bo chętnie bym sobie popatrzył lub nawet pograł. Mamy za to klub żużlowy, całkiem prężnie działający i znany europejskim pasjonatom.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach