Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym motem w #uk bo oglądałem parę starych #mercedes slk r170 i miały mocno moim zdaniem pordzewiałe elementy zawieszenia, sanki, wachacze, śruby itp. W historii motu często widzę że jest wpis np."Suspension component corroded but not seriously weakened " chociaż w tym w którym akurat oglądałem nie było takich uwag a był pordzewiały. Wysłałem do ojca który był mechanikiem parę fotek i mówi że w Polsce by to nie przeszło. Jak pytam ludzi o to jak wygląda zawieszenie i czy jest dużo rdzy pod spodem to mówią zazwyczaj że nie bo przeszło mot bez problemu.
Czy stacje kontroli pojazdów w uk mają większą tolerancję na rdze czy o co chodzi? Jak mocno musi być zardzewiałe żeby nie puścili na mocie xd
#samochody #pytanie
DADIKUL - Jak to jest z tym motem w #uk bo oglądałem parę starych #mercedes slk r170 ...

źródło: comment_1668603920mcFfop6VZfdYW4UHg6LTyj.jpg

Pobierz
  • 13
@DADIKUL: Jak daja oferty, ze placisz tylko jak zda test, to powoduje, ze maja zwiekszona tolarancje na wszystko xD

taxowkarze jeszcze kreca licznik do stanu z ostatniego testu.
@Pieron ja kiedyś w takim mejscu z polecenia ziomka pochodzenia Rumuńskiego robiłem mot. Ziomek dał mi zdany mot na kartce po czym opowiedział na czym nie przeszlo auto i żeby je sprzedawać ....ale nie wcześniej niż za dwa trzy tygodnie żeby nie mieli dymów xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DADIKUL: wyglada lepiej niż 4letnie mazdy, rdza jest na wahaczach ktore są wymeinne. Slk gnije glownie z tyłu nad mostem a pozatym na nadwoziu na koncach blotnikow tam gdzie jest taka gumowa uszczelka pomiedzy progami. Pozatym przewody hamulcowe moga być zgnite na mostem. W tym egz z filmu chyba nie ma tlumika srodkowego ale w niektorych wersjach jest i ze wzgledu na ksztalt I umiejscowienie ciężko go wymienic i dostać zamiennik