Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rzep_psiego_ogona

rzep_psiego_ogona

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32355
  • Znaleziska 999
  • Mikroblog 31356
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 49
w.....a
konto usunięte 20.05.2025, 16:06:27
  • 9
Według tureckich mediów, Izrael nie został wykluczony z Eurowizji przez Niemców.


"Niemcy są silną częścią EBU. Podczas gdy różni nadawcy domagali się wykluczenia Izraela, Niemcy powiedzieli, że jeśli udział Izraela zostanie zawieszony, oni również się wycofają"


XDDD

#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 20.05.2025, 20:17:48 via Wykop
  • 2
@wesola_loserka: i komu by to przeszkadzało? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwie pieczenie na jednym ogniu xddd
  • Odpowiedz
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
19.05.2025, 15:55:53
  • 19
Ten artysta jest przykładem że nie warto propsować odklejeńców nawet dla beki, bo jak już zdobędą czas antenowy to odpinają wrotki i jadą na całego. A tymczasem wartościowi twórcy obrywają rykoszetem #eurowizja
MistrzCietejRiposty - Ten artysta jest przykładem że nie warto propsować odklejeńców ...

źródło: temp_file6566433216159568221

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 19.05.2025, 20:35:00 via Wykop
  • 0
@MistrzCietejRiposty: tylko, że właśnie Nemo chciał wywołać dyskomfort u widzów, bo o tym właśnie była ta piosenka, że on sam jako osoba nb czuje to przez cały czas, czyli coś co nie da się opisać słowami, tylko właśnie poczuć.
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 19.05.2025, 20:30:27
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 17.05.2025, 16:29:59
  • 3
#eurowizja głosujecie dzisiaj? Jeśli tak to wiecie już na kogo? Prawie 5 zł za jeden SMS, ocipiali do reszty, więc jeśli mnie szatan podkusi to oddam po 1 glosie dla mojej top3 (Szwecja, Portugalia, Szwajcaria), chociaż gdybym spała na kasie to zagłosowałbym też na ziomki z Islandii i Lucia corsi.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona
Autor
17.05.2025, 17:05:20 via Wykop
  • 1
@youngP: oj chciałabym, żeby zachodnioeuropejskie bo UK, czy Niemcy to płacą grosze, ale taka Estonia ma najwyższe, prawie 2 euro za SMS
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona
Autor
17.05.2025, 18:25:23 via Wykop
  • 1
@Kamenes: każdy kraj sam sobie ustala, małe państwa zwykle każą sobie więcej płacić niż większe bo mają mniejsze budżety, np. UK jest tanio bo jakiś czas temu była tam jakaś afera z głosowaniem i od tego czasu bbc pozwala głosować tylko przez wykręcenie numeru za symboliczną opłatę.
  • Odpowiedz
graycoast
graycoast
17.05.2025, 17:09:25
  • 2
Będzie Celine Dion? Podobno jest w Bazylei …

#eurowizja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 17.05.2025, 17:12:22 via Wykop
  • 0
@graycoast: według dziennikarzy wczoraj robili segment pod jej występ, "chcielibyśmy żeby Celine występiła DZIS WIECZOREM wink wink" i puścili potem znowu te nagranie z 1 półfinału, więc pewnie próby za zamkniętymi drzwiami ma i będzie
  • Odpowiedz
TrexTeR
TrexTeR
17.05.2025, 16:25:02
  • 1
#eurowizja

Masochistą nie jestem i nie obejrzę całego finału, tylko jestem ciekaw Nemo z The Code i w co się ubierze, paradę flag i później tylko kilka państw i potem ogłaszanie wyników. Nikt nie pytał( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 17.05.2025, 17:09:13 via Wykop
  • 0
@TrexTeR: ma Celinka wystąpić podobno! :) To trzeba też zobaczyc. przyleciała wczoraj i w czasie prób tak prowadzili narrację, żeby zrobić miejsce w harmonogramie na jej występ :)
  • Odpowiedz
T.....t
T.....t
konto usunięte 17.05.2025, 16:11:30
  • 0
#eurowizja a to poważnie się uważa, że jury sobie ogląda jakiś specjalny występ z piątku i tak sobie notują załamania głosu w konkursie, gdzie i tak mało kto umie śpiewać? czy po prostu już dawno wiedzą, że powiedzmy Niemcom dadzą 5 czy 10 punktów i występ mają w dupie - stawiałbym na to drugie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 17.05.2025, 16:39:28 via Wykop
  • 0
@TooFast: jury ogląda też i ocenia występy z półfinału (choć ich ocen nie uwzględnia się od zeszłego roku), więc mają czas, żeby sobie wstępnie wyrobić opinie, a finałowy występ to taki języczek u wagi, jeśli ktoś da wtedy znakomity wokalnie występ to ma szansę przesunąć się w indywidualnych rankingach jury (np. jak Szwajcaria w 21, Hiszpania w 22 etc.).
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 13.05.2025, 15:41:23
  • 5
dzisiejszy rozkład jazdy #eurowizja jakby ktoś potrzebował sprawdzić, kiedy najlepiej udać się do klopa
rzeppsiegoogona - dzisiejszy rozkład jazdy #eurowizja jakby ktoś potrzebował sprawdzi...

źródło: GqySml2WoAAReux

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matkawielebna
matkawielebna
13.05.2025, 15:56:58 via Wykop
  • 0
@rzep_psiego_ogona: prawie papieska, no trudno
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 13.05.2025, 12:36:23
  • 5
KAJ coś tam coś tam w lampę zaklęty xddd

#eurowizja
rzeppsiegoogona - KAJ coś tam coś tam w lampę zaklęty xddd

#eurowizja

źródło: l86zpvfj8j0f1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matkawielebna
matkawielebna
13.05.2025, 11:33:50
  • 1
#eurowizja
W tym roku Orzech też komentuje?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 13.05.2025, 12:33:37 via Wykop
  • 5
@matkawielebna: dorośnięcie to zdanie sobie sprawy, że orzech ujowo komentuje ;/ wolałabym, żeby nic nie gadał, niż takie bezcelowe, nieoryginalne komentarze serwował.
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes
27.03.2025, 21:14:36
  • 1
Niestety dostaliśmy najgorszą pozycję startową w pólfinale czyli drugie. Jednak wiele osób twierdzi ,że dzięki temu jest spora szansa na dobrą pozycję startową w finale.

#eurowizja #muzyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 28.03.2025, 20:41:27 via Wykop
  • 1
@bezzebna_modliszka: do zeszłego roku faktycznie tak było, ale zmienili zasady głosowania i można było głosować zanim pierwsza piosenka wystąpiła, więc efekt zapominania piosenek z początku wieczoru nie miał już takiego znaczenia - ukraina występując jako 2. zajęła 3 miejsce w televotingu (choć w sumie nie wiadomo, czy to dlatego, że to ukraina, czy to dlatego, że piosenka była w gronie faworytów, czy to zasługa zmiana zasad). mam nadzieję, że w
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 20.03.2025, 21:49:48
  • 2
#eurowizja
> bądź sobie śpiewakiem operowym
> mieszkasz w kraju europy środkowej
> dostałeś szansę reprezentowania swojego kraju na eurowizji
> twoja piosenka to ballada łącząca śpiew rozrykowy i klasyczny
> tekst piosenki zawiera metaforę związaną z żywiołem wody

dobra rozstrzygnijmy to raz na zawsze, która wodno-operowa ballada lepsza:

  • river (polska 2022) 77.5% (31)
  • wasted love (austria 2025) 22.5% (9)

Oddanych głosów: 40

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona
Autor
22.03.2025, 22:24:32 via Wykop
  • 1
@blablalbla: nie ukrywam, że też nie jestem fanką ochmana, ani jego piosenki, ani pop-opery. ale tyle ludzi przed eurowizją chwaliło go, jego zdolności wokalne, że będzie czarnym koniem itp., że uwierzyłam, że choć raz wykręci polsce dobry wynik u jurorów. bo choćby taka estonia w 2018 z sztampowym pop-operowy utworem ORAZ pasującym do utworu klasycznym stagingiem była w topce jurorów, włochy 2015 praktycznie bez stagingu? top 6. w tym gatunku
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona
Autor
28.03.2025, 20:24:35 via Wykop
  • 0
@blablalbla: no to tak samo jak z austrią w tym roku, czy estonią 2018 - piosenka też nic specjalnego, ale wystarczy, że śpiewa klasycznie no to bum, cyk, top 10 z automatu się należy *(widocznie nie dotyczy polski)
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
22.03.2025, 12:42:57
  • 3
Jak mamy zająć dobre miejsce na Eurowizji, jeśli naszej propozycji nawet my sami nie lubimy? Dlaczego co roku od wielu lat przyjmujemy bardzo podobną strategię, mimo, że konsekwentnie nic z niej nie wychodzi? Dlaczego nie wystawimy jakiegoś wariata/coś egzotycznego, jak Estonia w tym roku, Holandia w zeszłym, Finlandia.

#eurowizja #zalesie
MackaCthulhu - Jak mamy zająć dobre miejsce na Eurowizji, jeśli naszej propozycji naw...

źródło: temp_file5721074190720384608

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 22.03.2025, 21:47:26 via Wykop
  • 3
@MackaCthulhu: dwie uwagi:
1. ta mapka ma błędy, bo lucio corsi nigdy nie wskoczył na szczyt spotify (olly praktycznie od momentu wydania piosenki ciągle okupuje 1 miejsce)
2. zarówno Joost, jak i Tommy Cash mają szeroką rzeszę fanów (również zagranicznych) i robią kariery od lat - stąd (między innymi) duża ich popularność, więc gdy zostali wybrani na eurowizję to akcja promocyjna robiła się praktycznie sama. Joost praktycznie olał staging, miał
  • Odpowiedz
PanRuok
PanRuok
18.03.2025, 20:03:09
  • 4
#eurowizja No to grubo u pewnego szwedzkiego artysty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 18.03.2025, 20:08:37 via Wykop
  • 2
@PanRuok: ale przyfarcili, że Szwedzi wybrali Kaj na reprezentanta, bo byłaby gorsza afera niż w zeszłym roku z Joostem :|
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 18.03.2025, 21:24:14 via Wykop
  • 3
@PanRuok: już usunęła post, bo ludzie w komentarzach się przypierdzielali, że "oczernia" mansa etc. :| skoro nawet w tak postępowym kraju victim-blaming działa na pełnej petardzie, to nie ma już naprawdę żadnego ratunku.
kurde, chłop nawet publicznie robi żenujące sceny złości, ale i tak obcy ludzie wymagają od kobiety dowodów, że prywatnie zachowywał się równie źle. :|
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 20.03.2025, 21:43:19 via Wykop
  • 0
@Bodziu_za_plota: m.in. rzucał rzeczami o ścianę (komórką?), lamenty, krzyki - no typowy szał kilkulatka
  • Odpowiedz
OstatniZnak
OstatniZnak
15.03.2025, 23:33:34
  • 6
#eurowizja Wszystkie piosenki już wydane, więc zaczynamy festiwal eurowizji 2025 #festiwal2025

W każdej kategorii możecie nominować od 0 do 3 propozycji z tego roku. (W kategorii Najlepsza propozycja z preselekcji do 6)
Później w ramach każdej kategorii odbędzie się wybór zwycięzcy.

Kategorie:
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 18.03.2025, 20:04:35 via Wykop
  • 1
1. Najlepsza propozycja (Całość) - Szwecja
2. Najlepsza piosenka - Włochy, Szwajcaria
3. Najlepszy wokal męski - Serbia
4. Najlepszy wokal kobiecy - UK
5. Najlepsza propozycja w języku ojczystym - Włochy, Francja i Szwajcaria
6. Najlepszy pop/radiówka - TUTTA L'ITALIA
  • Odpowiedz
Hogataa26
Hogataa26
17.03.2025, 20:48:39
  • 1
#eurowizja
Świetna piosenkę ma Izrael. Gdyby nie to, że jest z nimi taka sytuacja, to chciałabym żeby wygrała.
Słyszeliście, że Justyna będzie bez skrzypka na Eurowizji?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 18.03.2025, 19:39:27 via Wykop
  • 0
@youknowthisxd: a jakie to znaczenie skoro i tak na eurowizji muzycy nie graja na żywo, więc byłby tylko częścią scenografii? (równie dobrze mogą dać go na ekranie jako wizualizację - tak jak dali w 2023 r. Bejbę na początku 2. zwrotki xddd)
nie mówiąc o tym, że na tych zaplanowanych koncertach będzie naprawdę występował, a nie tylko udawał xddd
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes
15.03.2025, 21:43:05
  • 1
Oglądalem premierę piosenki Francji na Youtube na żywo ze Stade de France. Troche slaba ta piosenka. W tamtym roku mieli nieporównywalnie dużo lepszą ballade i gość mial też sporo lepszy wokal. Francja zajmie gdzieś 16-18 miejsce w tym roku.

#eurowizja #muzyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 15.03.2025, 22:09:36 via Wykop
  • 0
@Edenes: spodziewałam się, że będzie bardziej hm, jak by to ująć? liryczna, wysublimowana? a jest według mniej trochę zbyt głośna i hymnowa (zwłaszcza bridge). znaczy ogólnie całkiem ok, ale nie jest to materiał na tegoroczną wygraną. jurorom się spodoba, ale będzie się bić o ich głosy z izraelem, do której jest dosyć podobna i szczerze to nie wiem, czy da radę wykraść wystarczająco dużo punktów, by zapobiec powtórce z zeszłego
  • Odpowiedz
rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 10.03.2025, 23:50:46
  • 2
#eurowizja ależ tegoroczna szwajcaria jest piękna 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ ma taki magiczny, eteryczny klimat podobny do bułgarii 2020 (victoria - tears getting sober) jeszcze proszę o równie dobrą sad girl ballad z francji :)
rzeppsiegoogona - #eurowizja ależ tegoroczna szwajcaria jest piękna 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ ma taki...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darjahn
darjahn
12.03.2025, 22:03:26 via Wykop
  • 0
@rzep_psiego_ogona: Jeszcze nie wiem czy to czy Austria zostanie moim faworytem. Chyba wszystko zaley od występu na żywo. Już się bałam, że nie będzie czego oglądać w tym roku a tu proszę jakie miłe zaskoczenie :)
  • Odpowiedz
Arw165
Arw165
09.03.2025, 15:01:41
  • 6
#eurowizja Wszyscy się świetnie bawią (albo przynajmniej udają) tylko Mans się dąsa (po lewej). Co za "sore loser".
Arw165 - #eurowizja Wszyscy się świetnie bawią (albo przynajmniej udają) tylko Mans s...

źródło: ggg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzep_psiego_ogona
rzep_psiego_ogona 09.03.2025, 19:31:47 via Wykop
  • 2
@Arw165: nie wiem, jak nazywa się coś, co jest przeciwieństwem syndromu oszusta, ale mans to właśnie ma xd jest święcie przekonany, że sukces jest mu pisany, a cały świat leży mu u stop, bo jest ☆*:・゚☆ MANSEM ☆*:・゚☆
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking