Wpis z mikrobloga

Czego słuchacie na słuchawkach w czasie pracy oprócz muzyki? Ja mam taką pracę gdzie mogę całe 8h czegoś słuchać. Chciałbym czegoś co mnie czegoś nauczy, jakieś podcasty, ciekawe historie lub nauka języka. Poleci ktos coś konkretnego? Słuchając tylko muzyki, tracę tylko czas, gdzie mógłbym się czegoś doszkolić, druga sprawa ile można słuchać tylko muzyki...
#pracbaza #praca #emigracja #uk #holandia #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 23
czym ta apka różni się od innych?

@Yooolo: Ma webowy odtwarzacz z zachowaniem stanu odsłuchania, playlistami, kolejkami. Tak więc jeśtli ktoś chce może korzystać nie tylko na urządzeniach mobilnych ale i w przeglądarce i wszystko jest podtrzymane.

Pośrednio dzięki temu też działa bardzo stabilnie na przestrzeni lat - dla porównania Pocket Casts potrafił zaburzyć stany odsłuchania po przejściu na nowe urządzenie. W dodatku miał limit zachowania stanu dla 100 ostatnich odcinków
@Chapi: Książki, audiobooki. Nie wszystko jest nagrywane jako audiobook, ale da się puścić z syntezatora, zresztą zazwyczaj to z tych, które nie wychodzą jako audiobooki można się dowiedzieć najciekawszych rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)