Wszystko
Najnowsze
Archiwum
sokalski
- 6
Zauważyliśmy z koleżanką z biura, że dzisiaj w Stanach jest obchodzone święto - Dzień Martina Luthera Kinga. Koleżanka się pyta - Jak to? To w Stanach jest prawosławie? :D #pracbaza #truestory
Próbowałem zaparkować na osiedlu, ale źle wycelowałem, najechałem na krawężnik i zakopałem się jednym kołem w jakimś żwirze. Z lewej samochód, z prawej słupek, a że jeszcze nie mam wprawy, to nie wiedziałem co zrobić xD Zatrzymałem jakiegoś kierowcę i poprosiłem, żeby mi wyjechał. A on się zgodził, pyk pyk, 5 sekund i sytuacja uratowana. #czujedobrzeczlowiek
Mam tylko nadzieję, że żaden wykopek tej historii nie nakręcił z okna swojej piwnicy,
Mam tylko nadzieję, że żaden wykopek tej historii nie nakręcił z okna swojej piwnicy,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
@memento_mori: a co się będziesz przejmował opinia anonów z neta XD fajnie że trafiłeś miłego gościa (。◕‿‿◕。)
konto usunięte via iOS
- 1
@memento_mori: Kiedyś byłem na pasie taktycznym i akurat zrobiłem sobie przerwę na papierosa i z bloku obok wyszła bardzo hot korpo bjacz i mówi czy bym nie wyjechał jej. Niestety byłem w oporządzeniu z bronią więc nie mogłem wychodzić poza teren wojskowy i przez ogrodzenie jedynie mogłem nawigować ( ͡° ʖ̯ ͡°) a z chęcią bym jej wyjechał
< klasowe dynamiczniaki jadą na białą szkołę do białki
< ty zostań w domu, spędź czas lurkując /x/ na 4chanie i słuchając abchazkich piosenek wojenmych
< po powrocie połowa klasy jest chora na (((przeziębienie))), w szkole luz
< dają wam na kilka dni zdalne, sprawdziany przesunięte na później
< facetka z majcy jest na coś chora, 2 zapowiedziane sprawdziany przesunięte na nie wiadomo kiedy
< nie trzeba się uczyć do 4 sprawdzianów na raz
< ty zostań w domu, spędź czas lurkując /x/ na 4chanie i słuchając abchazkich piosenek wojenmych
< po powrocie połowa klasy jest chora na (((przeziębienie))), w szkole luz
< dają wam na kilka dni zdalne, sprawdziany przesunięte na później
< facetka z majcy jest na coś chora, 2 zapowiedziane sprawdziany przesunięte na nie wiadomo kiedy
< nie trzeba się uczyć do 4 sprawdzianów na raz
- 154
- 152
@chosenon3: Niesamowite jest to, że nikt tego nie zgapiał od drugiego a każdy to robił z jakiegoś dziwnego powodu
- 9
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 17
Komentarz usunięty przez moderatora
@Juan_Pablo_2: to jak już to "mając <170cm"
- 2
Mieliście na lekcjach jakieś konkretne schematy chodzenia do tablicy?
Ja w gimnazjum i liceum miałem babeczkę z maty u której był taki tryb, że zaczynała pierwsza ławka pod ścianą. Szliśmy wężykiem i kończyła ostatnia ławka pod oknem.
Jeśli np. na lekcji ostatnia przy tablicy była druga ławka w środkowym rzędzie, to na następnej lekcji zaczynała kolejna ławka, w tym przypadku trzecia ze środkowego rzędu.
Wyglądało to tak, że jeśli rozwiązałeś swój przykład szybko, sprawnie, samodzielnie
Ja w gimnazjum i liceum miałem babeczkę z maty u której był taki tryb, że zaczynała pierwsza ławka pod ścianą. Szliśmy wężykiem i kończyła ostatnia ławka pod oknem.
Jeśli np. na lekcji ostatnia przy tablicy była druga ławka w środkowym rzędzie, to na następnej lekcji zaczynała kolejna ławka, w tym przypadku trzecia ze środkowego rzędu.
Wyglądało to tak, że jeśli rozwiązałeś swój przykład szybko, sprawnie, samodzielnie
źródło: comment_1641986926XQ0GJ4QfUr5TTN9eiw9me4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@rales: najgorsze z metod nauczania, ludzie zamiast się cieszyć i poznawać nowe rzeczy, to cały czas w stresie
a później jedyne co wynoszą ze szkoły to kilka ołówków i metr kabla sieciowego #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pamiętam jak kumpel podszedł w ciszy do nauczycielki, że nie rozumie jak zrobić zadanie - chciał jakąś podpowiedź. Ta do niego - no to Maciek zrobisz przy
a później jedyne co wynoszą ze szkoły to kilka ołówków i metr kabla sieciowego #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pamiętam jak kumpel podszedł w ciszy do nauczycielki, że nie rozumie jak zrobić zadanie - chciał jakąś podpowiedź. Ta do niego - no to Maciek zrobisz przy
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
W wakacje poznałem dziewczynę, fajna laska pomyślałem, że może zaproszę ją w weekend do siebie na kolację, czym na pewno jej zaplusuje. Jest z nią maleńki problem, mianowicie okazało się, że jest weganką. A ja niespecjalnie znam się na kuchni wegan, więc postanowiłam zrobić po prostu sałatkę, szybko smacznie i lekkostrawnie. Poszedłem na bazarek miejski kupić pomidory, sałatę i paprykę. Podchodzę do stoiska pytam, po ile pomidory pani z uśmiechem na ustach
źródło: comment_16416442561UUbu1swL7NBTbnjM4Pylr.jpg
Pobierz- 1
@Nicky23: jeszcze zatęsknisz za czasami gdy pomidory były tylko po 8 zł, szklarnie trzeba czymś ogrzać zimą i oświetlić, rachunki im wybiło w kosmos ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://finanse.wp.pl/wielka-luna-nad-wroclawiem-gigantyczne-szklarnie-widac-z-kilkudziesieciu-kilometrow-6354773543823489a
https://finanse.wp.pl/wielka-luna-nad-wroclawiem-gigantyczne-szklarnie-widac-z-kilkudziesieciu-kilometrow-6354773543823489a
Co ja robię ze swoim życiem? Właśnie jedzie do mnie taka figurka Medicom Toy i nawet nie wiem gdzie ją postawie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#truestory #gorzkiezale #takaprawda #zycie #pytanie
#truestory #gorzkiezale #takaprawda #zycie #pytanie
źródło: comment_1641557317kJEkv9fnqWQx2MfOxsoAZs.jpg
Pobierz2
Dziecko gniewu. Beth Thomas. Historie kryminalne. #10

W latach 80 tą historią żyły nie tylko Stany Zjednoczone, ale i cały świat. Beth Thomas jest przykładem na to, że to, czego doświadczamy w dzieciństwie, może odcisnąć piętno na całe życie. Link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=XYkNFYTgLok&t=4329s Link do dokumentu...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 916
- 60
@Mescuda: współczuję, po 30 powinni robić obowiązkową eutanazję
@Mescuda: Ja mam 27, a już od 2 lat regularnie zdarza mi się, ze mnie kark n--------a przez kolejne 2/3dni. Zginę kiedyś przez to na pasach, bo nie mogę sprawnie się rozejrzeć. A to tylko dlatego, ze w trakcie spania głowa mi się przekręciła o pół stopnia lub akurat księżyc był w pełni ( ͡° ʖ̯ ͡°) 25lat to jakaś magiczna granica między bogiem, a prawdą
Kurcze przeczytałam właśnie, że zamykają stronę Odloty i przypomniała mi się pewna historia... Mój kolega dawno temu pracował tam w dziale IT, często przynosił mi jakieś gadżety typu kubki, długopisy czy ręczniki. Były bardzo fajne, kubek i długopisy zaniosłam do pracy, z ręcznikiem chodziłam na plażę i często ludzie dziwnie się gapili.
Któregoś dnia przyjechała do naszego biura dyrektor strefy i prawie się popluł kiedy dumnie piłam kawę w moim ulubionym kubku.
Któregoś dnia przyjechała do naszego biura dyrektor strefy i prawie się popluł kiedy dumnie piłam kawę w moim ulubionym kubku.
Z kubkiem pół bidy ale ręcznik na plażę już jest mocna opcja.
@ojaadaj20:to prawda, ja byłem tym ręcznikiem potwierdzam


























źródło: comment_1642433998XhrkwOuacypHiNpoWHFkut.jpg
Pobierz