#rozkminy #feels #truestory #swieta
Pacholęciem będąc wychowywałem się w podlubelskiej wsi, mieszkając wszak w bloku pracowniczym (piszę o tym, żeby było wiadomo, że mieszkanie na wsi =/= rolnictwo), ponieważ mój tata pracował w pewnym przedsiębiorstwie mającym tam siedzibę. Rodzice sprowadzili się tam na początku lat 80 z Lublina.
Ja dojeżdżałem autobusem do szkoły w Lublinie (tutaj akapit na temat podróży do szkoły "za moich czasów" ( ͡° ͜
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 90
Moja znajoma pracuje w banku. Od dłuższego czasu jedna starsza klientka co miesiąc wypłaca pieniądze w bankomacie po czym wpłaca je "w okienku" na to samo konto. Koleżanka zainteresowana zapytała kiedyś tej klientki po co tak robi, na co klientka odpowiedziała:
- Proszę panią bo ja wolę jak moje pieniądze są bezpieczne w banku na koncie a nie w bankomacie.

#heheszki #truestory #bankowosc
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ambas: i to przerażenie w oczach, gdy znajoma wytłumaczyła jej, że te wszystkie pieniądze które tak systematycznie wpłacała do banku zamiast trzymać w bankomacie i tak są teraz dostępne w bankomacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ambas: Ja się nie dziwię. Dużo ludzi myśli, że w banku pieniądze leżą w sejfie na stercie.

Gdy mówię komuś, że NBP drukuje pieniądze, każdy najpierw myśli o farbie drukarskiej, a nie o tym, że w NBP ktoś z uprawnieniami podszedł do komputera i wpisał "1 000 000 000 000" na koncie Skarbu Państwa
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeniwiecPracoholik
Podejrzewam, że nikt nie zapamiętał sytuacji w roli głównej z Tobą, kasjerka widzi co najmniej kilkanaście podobnych sytuacji tygodniowo, nie jest w stanie zapamiętać każdej, a ludzie prawdopodobnie zapomnieli jaką masz twarz, tym bardziej jeśli prawdopodobnie miałeś maseczkę na niej. :P
Przypomnij sobie ostatnia sytuację, kiedy jacyś ludzie w kolejce się pokłócili, pamiętasz, że doświadczyłeś tego, ale w życiu nie przypomnisz sobie nic więcej.
  • Odpowiedz