• 6
Mirko pomusz, taka sytuacja wyszła. Bóbr mi wszedł do domu i nie wiem co robić? xD schronisko mówi, że bobra nie przyjmie, a inne organizacje o tej godzinie nie pracują i mówią mi, że mam otworzyć drzwi i sam wyjdzie xD taa, akurat

Najbardziej to się boję, że zacznie mi piłować nóżki od szafek, przez co w nocy obudzę się przez huk xD

#mirkopomusz #kiciochpyta #zwierzaczki
Tratak - Mirko pomusz, taka sytuacja wyszła. Bóbr mi wszedł do domu i nie wiem co rob...

źródło: comment_1643327523VYV2v4cyrFbxbO4LQAqdcY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzestanSmierdziec: Również dałem się na to naciąć, wielokrotnie powtarzałem w salonie że interesuję mnie podstawowa taryfa bez jakiejś pomocy specjalistów, Pan w punkcie sprzedaży powiedział że to jest podstawowa oferta, dodatkowo nie wspominał o dodatkowych opłatach i zapewniał że mogę w każdej chwili zmienić taryfę na inną. Po kontakcie na infolinii Pani powiedziała że nie można zmienić oferty w trakcie trwania umowy, można ale po zapłaceniu kary umownej 13zł za
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzestanSmierdziec:
Właśnie kilka dni temu dzwonili do moich starszych rodziców i stykali pierdy że Orlen ich przejął i dlatego muszą podpisać nową umowę, a jak jej nie podpiszą mogą się liczyć z odłączeniem od sieci.

Wczoraj przyszło pismo do wgladu i jest jak wół napisane że zmiana dotyczy rozwiązania poprzedniej umowy z taryfa G11 na czas nieokreślony i przejścia na G11k wraz z całym jej dobrobytem i opłatami ekstra.

Baba z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Już za kilka godzin tysiące korpoludków zasiądzie przed swoimi komputerami by klikać w te swoje klawiatury i będą to nazywać "pracą" ()
#truestory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z całą tą #pandemia to są jakieś jaja.

U mnie na wsi był taki przypadek, kiedy koleżanka zadzwoniła do mamy i powiedziała, że właśnie wróciła z cmentarza, bo pochowała swojego dziadka. I w pewnym momencie podczas pogrzebu podjechał radiowóz policyjny, wyszedł stamtąd policjant i powiedział:
- Co się stało?
- Śmierć.
- Jaka śmierć?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ff_91: ja kiedyś zamówiłam z jakiejś knajpy panierowane żeberka. Dostałam... panierowane żeberka. Dosłownie, to były kości w bułce tartej XD Napisałam im opinię, to mi odpisali, że nie przyjmują reklamacji jeśli danie zostało skonsumowane XDD Sęk w tym, że tam nawet nie było czego skonsumować
  • Odpowiedz
#truestory #heheszki #ciezarowki
Kiedyś byłem w galerii handlowej Focus Mall #rybnik (musiałem kupić se buty) Wchodzę sobie do windy, a tam pani w zaawansowanej ciąży, ale widzę że jakaś taka smutna stoi, więc żeby tochę ją rozweselić postanowiłem trochę pośmieszkować, więc wskazałem palcem na jej baniaty brzuszek i z całkowitą powagą na twarzy zapytałem:
"-Nie wybuchnie!? ||
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wujek umarł 9 miesięcy temu. Dzisiaj wyświetliło na fb, że ma urodziny.
Mimo że w pierwszym poście na profilu jest jak byk "HENIEK UMARŁ" to dostał już 6 życzeń zdrowia, 100 lat i wszystkiego najlepszego xD
#truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach