Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Czy jest tu ktoś taki jak ja, który od początku covida nie zrobił ani jednego testu?
#kiciochpyta
#covid19
#truestory
#kiciochpyta
#covid19
#truestory
@SzybkiZwinnyOpalony: oczywiście, bo po co
- 1
@SzybkiZwinnyOpalony: Ja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chosenon3: chyba raczej wykop i kolejny artykuł o inflacji, rosnących cenach nieruchomości i polskim wale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PrzestanSmierdziec: Również dałem się na to naciąć, wielokrotnie powtarzałem w salonie że interesuję mnie podstawowa taryfa bez jakiejś pomocy specjalistów, Pan w punkcie sprzedaży powiedział że to jest podstawowa oferta, dodatkowo nie wspominał o dodatkowych opłatach i zapewniał że mogę w każdej chwili zmienić taryfę na inną. Po kontakcie na infolinii Pani powiedziała że nie można zmienić oferty w trakcie trwania umowy, można ale po zapłaceniu kary umownej 13zł za
@PrzestanSmierdziec:
Właśnie kilka dni temu dzwonili do moich starszych rodziców i stykali pierdy że Orlen ich przejął i dlatego muszą podpisać nową umowę, a jak jej nie podpiszą mogą się liczyć z odłączeniem od sieci.
Wczoraj przyszło pismo do wgladu i jest jak wół napisane że zmiana dotyczy rozwiązania poprzedniej umowy z taryfa G11 na czas nieokreślony i przejścia na G11k wraz z całym jej dobrobytem i opłatami ekstra.
Baba z
Właśnie kilka dni temu dzwonili do moich starszych rodziców i stykali pierdy że Orlen ich przejął i dlatego muszą podpisać nową umowę, a jak jej nie podpiszą mogą się liczyć z odłączeniem od sieci.
Wczoraj przyszło pismo do wgladu i jest jak wół napisane że zmiana dotyczy rozwiązania poprzedniej umowy z taryfa G11 na czas nieokreślony i przejścia na G11k wraz z całym jej dobrobytem i opłatami ekstra.
Baba z
konto usunięte via Android
- 0
@Murasame mi się kilka razy z-----c o latarnie a potem te latarnie przepraszać, bo myślałem że w-------m kogoś z bara
- 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Już za kilka godzin tysiące korpoludków zasiądzie przed swoimi komputerami by klikać w te swoje klawiatury i będą to nazywać "pracą" ( ̄෴ ̄)
#truestory
#truestory
Komentarz usunięty przez autora
@there_is_no_spoon: WYGRALI ŻYCIE!
15
Dom grozy. Więzili i torturowali 13 swoich dzieci.

Dramatyczne położenie 13 dzieci Davida i Louise Turpin wyszło na jaw 14 stycznia 2018 roku, kiedy 17-letniej córce pary udało się uciec z niewoli i zadzwonić pod numer alarmowy z telefonu znalezionego w domu. Jak przekazało mediom biuro szeryfa z Riverside County, nastolatka powiadomiła...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
- 3
Z całą tą #pandemia to są jakieś jaja.
U mnie na wsi był taki przypadek, kiedy koleżanka zadzwoniła do mamy i powiedziała, że właśnie wróciła z cmentarza, bo pochowała swojego dziadka. I w pewnym momencie podczas pogrzebu podjechał radiowóz policyjny, wyszedł stamtąd policjant i powiedział:
- Co się stało?
- Śmierć.
- Jaka śmierć?
U mnie na wsi był taki przypadek, kiedy koleżanka zadzwoniła do mamy i powiedziała, że właśnie wróciła z cmentarza, bo pochowała swojego dziadka. I w pewnym momencie podczas pogrzebu podjechał radiowóz policyjny, wyszedł stamtąd policjant i powiedział:
- Co się stało?
- Śmierć.
- Jaka śmierć?
- 393
Plusujcie poznańską knajpkę Moksh i ich danie za 30 złotych xD
Odpowiedź na reklamację w komentarzu.
#poznan #gastronomia #jedzenie #jedzzwykopem #ubereats #oszukujo #truestory
Odpowiedź na reklamację w komentarzu.
#poznan #gastronomia #jedzenie #jedzzwykopem #ubereats #oszukujo #truestory
źródło: comment_1642670049X7DSQcftbgnPE3bFBNvVqZ.jpg
Pobierz- 763
@ff_91: smażona mortadela
- 699
@ff_91: ja kiedyś zamówiłam z jakiejś knajpy panierowane żeberka. Dostałam... panierowane żeberka. Dosłownie, to były kości w bułce tartej XD Napisałam im opinię, to mi odpisali, że nie przyjmują reklamacji jeśli danie zostało skonsumowane XDD Sęk w tym, że tam nawet nie było czego skonsumować
- 15
#truestory #heheszki #ciezarowki
Kiedyś byłem w galerii handlowej Focus Mall #rybnik (musiałem kupić se buty) Wchodzę sobie do windy, a tam pani w zaawansowanej ciąży, ale widzę że jakaś taka smutna stoi, więc żeby tochę ją rozweselić postanowiłem trochę pośmieszkować, więc wskazałem palcem na jej baniaty brzuszek i z całkowitą powagą na twarzy zapytałem:
"-Nie wybuchnie!? |૦ઁ෴૦ઁ|☞
Kiedyś byłem w galerii handlowej Focus Mall #rybnik (musiałem kupić se buty) Wchodzę sobie do windy, a tam pani w zaawansowanej ciąży, ale widzę że jakaś taka smutna stoi, więc żeby tochę ją rozweselić postanowiłem trochę pośmieszkować, więc wskazałem palcem na jej baniaty brzuszek i z całkowitą powagą na twarzy zapytałem:
"-Nie wybuchnie!? |૦ઁ෴૦ઁ|☞
Zawsze lubiłem Bloodhound Gang
ale tego to o nich nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #truestory #muzyka
ale tego to o nich nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #truestory #muzyka
źródło: comment_1642612409VX79Vbm36tJ6dVpxMTvBOL.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wujek umarł 9 miesięcy temu. Dzisiaj wyświetliło na fb, że ma urodziny.
Mimo że w pierwszym poście na profilu jest jak byk "HENIEK UMARŁ" to dostał już 6 życzeń zdrowia, 100 lat i wszystkiego najlepszego xD
#truestory
Mimo że w pierwszym poście na profilu jest jak byk "HENIEK UMARŁ" to dostał już 6 życzeń zdrowia, 100 lat i wszystkiego najlepszego xD
#truestory
- 386
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Klasyka
@rales zawsze bawi :D
Ehh normik 29 lat , kawalerki po 260 k , wynajem po 1600 zł, wpłata własna 20 %, zarobki 5 k , za mało by żyć za dużo by zdechnąć #feels #smutnazaba #truestory
@PonuryMruk: po co Ci kawalerka za prawie 300 tysięcy skoro możesz mieszkać pod mostem za 20 milionów?





























Najbardziej to się boję, że zacznie mi piłować nóżki od szafek, przez co w nocy obudzę się przez huk xD
#mirkopomusz #kiciochpyta #zwierzaczki
źródło: comment_1643327523VYV2v4cyrFbxbO4LQAqdcY.jpg
Pobierz