Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KamDG: dzisiaj jeszcze nie było
- 9
- 37
@Mescuda: hehehehhe
- 13
jak robic hajs na mniej ogarnietych ludziach
wspolczuje dzieciom rodzicow ktorzy kupuja im te elektrosmieci na swieta xD
wspolczuje dzieciom rodzicow ktorzy kupuja im te elektrosmieci na swieta xD
źródło: comment_1639671707G9jipsCa3y8o9uNRxVjxzP.jpg
Pobierz@phaxi: Niestety biedni rodzice tak mają.
Dziecko usłyszy "przecież to to samo".
Zabawka wylatuje w szafce i tyle bo nie będzie się na tym dało w nic grać, a jeśli dziecko będzie próbować to pewnie i tak po krótkim czasie się zepsuje i oczywiście winne będzie dziecko, a nie rodzic który kupił śmieć.
Dziecko usłyszy "przecież to to samo".
Zabawka wylatuje w szafce i tyle bo nie będzie się na tym dało w nic grać, a jeśli dziecko będzie próbować to pewnie i tak po krótkim czasie się zepsuje i oczywiście winne będzie dziecko, a nie rodzic który kupił śmieć.
@erebeuzet: Myślę że większość ludzi z roczników 85-95 wie o co nam chodzi. Brakowało kasy i to dało się zrozumieć ale kupowanie szmelcu i potem zwalanie na nic nie winne dziecko.... Eh
- 400
Komentarz usunięty przez autora
@Mescuda: lepiej tak, niż jak dostajesz po paru h maila z jakiegoś portalu 'no elo, jakby coś, to ktoś się zalogował na Twoje konto z Pakistanu, uznaliśmy że może chciałabyś o tym wiedzieć' lub brak jakiegokolwiek info xD
@SzybkiZwinnyOpalony: dziwi Cię to? to są Ci sami Polacy, nie ważne po której stronie konfliktu, ważne że po swojej stronie kieszeni
P-------ć ich, ja też mam prawo mieć swój wybór
- 20
Wardęga. Jeden z najlepszych polskich youtuberów w historii. Szanujesz, plusujesz
#polskiyoutube #humorobrazkowy #oswiadczenie #truestory #wardega #wataha
#polskiyoutube #humorobrazkowy #oswiadczenie #truestory #wardega #wataha
źródło: comment_1639488739odV28B5kRZsDYfv4HJ4NGs.jpg
Pobierz#chwalesie #ciekawostki #truestory #slodycze #torty
Ostatnio byłem w cukierni i okazało się że jakaś kobita zamówiła torcik (na pierwsze urodziny swojej córki) ale go nie odebrała i ja go sobie kupiłem za pół ceny!
(。◕‿‿◕。)
A tak przy okazji chciałem życzyć dla tej dziewczynki: Wszystkiego Najlepszego bąbelku i niczym się nie martw, mam nadzieję że
Ostatnio byłem w cukierni i okazało się że jakaś kobita zamówiła torcik (na pierwsze urodziny swojej córki) ale go nie odebrała i ja go sobie kupiłem za pół ceny!
(。◕‿‿◕。)
A tak przy okazji chciałem życzyć dla tej dziewczynki: Wszystkiego Najlepszego bąbelku i niczym się nie martw, mam nadzieję że
źródło: comment_1639376514mSvIa0eK51iRicwgcrJ0My.jpg
Pobierz@Dzieci_z_Choroszczy: Kupic taki torcik za pol ceny to jak wygrac z rakiem.
- 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 27
Kiedyś jeden profesor opowiadał mi jak chwilę przed stanem wojennym wnioskował wielokrotnie o przydział telefonu stacjonarnego w mieszkaniu. Nie było łatwo, ponieważ pierwszeństwo miały osoby którym ten telefon był potrzebny do obowiązków, to jest pracownicy ministerstwa, pracownicy poczty, milicji, służb państwowych itd. Telefony stacjonarne na użytek prywatny były wydawane w drugiej kolejności, czyli jak się łatwo domyślić na telefon czekało się tak długo jak na nowego Malucha. No i ten mój profesor
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
@dominowiak Dobrze, że nie o 180, bo jeszcze musiałbyś się przyzwyczaić do nowej sytuacji. :-)
- 48
- 1063
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wykopowicz1234: najlepsze lekarstwo na jego bolączki to kasa, którą dostaje od owieczek i KK za gadanie tych bredni, wywiady, książki i popularność.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1355
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...
Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...
Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bartolomis: tak ci katolicy kochają nieprzyjaciół na granicy polsko-białoruskiej, że im chcą niedobór żelaza uregulować ołowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedną ze śmieszniejszych rzeczy, która spotkała moją rodzinę jest historia tej wazy na zupę.
Była w naszej rodzinie od zawsze, leżała w kredensie obok małego przedwojennego porcelanowego talerzyka, który był używany dwa razy w roku: aby podać opłatek na wigilię oraz jajko na wielkanoc. Tak samo waza była używana do podania zup tylko 2-3 razy w roku, na wyjątkowe rodzinne obiady, głównie w święta albo okrągłe urodziny. Zabytek, którego codziennie nie należy używać,
Była w naszej rodzinie od zawsze, leżała w kredensie obok małego przedwojennego porcelanowego talerzyka, który był używany dwa razy w roku: aby podać opłatek na wigilię oraz jajko na wielkanoc. Tak samo waza była używana do podania zup tylko 2-3 razy w roku, na wyjątkowe rodzinne obiady, głównie w święta albo okrągłe urodziny. Zabytek, którego codziennie nie należy używać,
źródło: comment_1638826196bQiJpHqSrfmnMWkDF7KhGN.jpg
Pobierz- 18
@old_s: to taki model z jednym uchem xD serio trzy pokolenia żyły w niewiedzy
- 18
@gumpa_bobi: To jeszcze nic, kiedyś krążyła taka urban legend o tym jak rodzinka dostała paczkę od familii w USA z różnościami. Między innymi była tam ładna puszka z bardzo niesmaczną mieloną kawą... A za jakiś czas rodzinka dostała list z zapytaniem czy pochowali prochy dziadka w rodzinnej miejscowości...





















źródło: comment_1639916119KfSSa70hOl5oXeVvBvHIzo.jpg
Pobierz