Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

czlowiek_z_lisciem_na_glowie
- 6

Scybulko
via Wykop Mobilny (Android)- 17
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: trochę XD i trochę lipa. Ojciec chciał wam pokazać trochę świata a wy go skompromitowaliście.
konto usunięte
- 2
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: @Scybulko: no, roszczeniowe, niewdzięczne bachory
@TypowaCebula: może fejk, może nie. Nie ma na Mazowszu lasu, w którym bym nie postawił klocka podczas całodniowych wycieczek rowerowych. Ale ja zawsze wyjeżdżam z domu przygotowany :)
- 1
ej ktoś tu sra
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@olaf_wolominski: to koleje mazowieckie czy #pkp?
- 6
@starypijany123: Biorę przyklad z julek i taguje bezczelnie.
Z takich śmiesznych rzeczy to sprzedawałem kiedyś kartę graficzną, bo kupiłem nową, Stara, czyli 1050 Ti, w świetnym stanie, jeszcze na gwarancji, cena też była rozsądna. Ale i tak znalazł się jakiś cebulak z Poznania, co chciał ugrać 5-10 zł na cenie i do tego darmową przesyłkę xD
Już miałem mu ja sprzedać i jak najszybciej mieć to z głowy ale na szczeście odezwał się inny kupiec, któremu sam zaoferowałem darmową przesyłkę,
Już miałem mu ja sprzedać i jak najszybciej mieć to z głowy ale na szczeście odezwał się inny kupiec, któremu sam zaoferowałem darmową przesyłkę,
@Murasame: to targowanie sie o 5zł mnie zawsze kładzie na łopatki, aż tak źle jest z budżetem u ludzi? XD
o targowanie sie o 5zł mnie zawsze kładzie na łopatki, aż tak źle jest z budżetem u ludzi
@vvertoi: miras, nie umiesz w handel po prostu ¯\_(ツ)_/¯ To podstawy psychologii sprzedaży pewnie -> jeśli chcesz sprzedać coś za 100-kę. to wystawiasz za 110. Wtedy masz 10 zyli na januszy. Chcesz to mu obnizasz on węszy dil stulecia, dopinacie sprzedaż w ciągu godziny i wszyscy zadowoleni. A jeśli kto kupi towar
- 12
Hahga walka z pandemią. Szczepienia, kwarantanny XD
To teraz opowiem Wam #truestory
Koleżanka pracuje w szpitalu. W kadrach co prawda, więc nie jest medykiem ale..
Wczoraj
To teraz opowiem Wam #truestory
Koleżanka pracuje w szpitalu. W kadrach co prawda, więc nie jest medykiem ale..
Wczoraj
na W-F w podstawówce mieliśmy takiego nieudacznika i grubasa ze jak pokazywał coś to kazał to robić najbardziej wysportowanym uczniom on tylko wizualizował nam jak to robić (np skok przez płotki to w miejscu pokazywał ze najpierw ta noga i tp w miejscu xD) piłkę lekarską tez pokazywał wizualnie biorąc w ręke powietrze i rzucał do tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsze było jak ie miał pomysłu i
- 0
@LuckyLuke_2776: ja miałem podobnie tylko tam były nowe piłki i wydarł na mnie p---e ze ich sie nie tyka xD ale jak na powietrzu w lato to nowe były bo dyrkja może patrzeć xD
- 0
@LuckyLuke_2776: jeszcze powiedział ze jak zniszcze to twoja matka odkupi xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@dj_icek Osoby postronne również padały ofiarami. Polecam przesłuchać podcast
@Turbonekro: W tamtych rejonach to zdecydowanie dziki zachód był na bojkach/wysłouchów.
Kiedyś moja nauczycielka opowiadała mi ze jak wyszła ze swoim psem bez woreczków na kupę i nie posprzątała to akurat szła straż miejska i tak się składało ze to jej były uczeń był, i on do niej pani była konsekwentna to i ja będę i wlepił jej 500 zł mandatu xD piękna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°) #strazmiejska #heheszki #truestory
- 1
@BajerOp: Tak przynajmniej mi opowiadała i mówiła ze strasznie przezywała ten mandat i było jej przykro ze tak ją potraktował xD ale dodała też zebym pamiętał o sprzątaniu po swoim pupilu więc mogła to być historyjka która miała mnie nauczyć czegoś xD
- 0
@Solitary_Man: jakby było 50zł maksymalnie to by bardzo dużo ludzi miało na to w------e (co i tak mają jak nikt nie widzi i udają ze nie widza jak pies sra) a potem całe miasto w gównie xD tak samo jak śniegi wszystkie stopnieją i odkryją śmieci i gówna psie które własciciele tylko przysypywali xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@crystalmethh no ja wiem że u nas się śmieją jak Amerykańców wykrecalo a w Polsce to brali normalnie
Koleś, ty już lepiej nic nie wal, bo ci to zostanie.
- 28
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Potężna
Wichura,
Łamiąc duże drzewa,
Trzciną zaledwie tylko kołysze
UWAŻAJ
#pogoda #nadia #huragan #muzyka #takaprawda #truestory #cytatywielkichludzi
Wichura,
Łamiąc duże drzewa,
Trzciną zaledwie tylko kołysze
UWAŻAJ
#pogoda #nadia #huragan #muzyka #takaprawda #truestory #cytatywielkichludzi

- 8
2 godziny temu zamówiłem KFC z dostawą. Dostawca się w--------ł w błoto u mnie przy wyjeździe z posesji (chciał wykręcić, tylko nie podumał) . Próbując wyjechać zakopał się tak, że mu auto się na zderzaku oparło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dałem mu łopatę, ale co pokopał pół minuty pod kołami to do samochodu, wsteczny i gaz w podłogę .
W końcu zadzwonił po jakiegoś znajomego, żeby mu pomógł . Znajomy przyjechał tylko
W końcu zadzwonił po jakiegoś znajomego, żeby mu pomógł . Znajomy przyjechał tylko
Źródło: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4831306520296882&id=101854866575428
Wyładowali sprzętem jedno z prywatnych aut i ruszyli ratować życie w domu w pobliżu miejsca stacjonowania – nietypowa akcja zespołu ratownictwa medycznego Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w Kryspinowie.
Wczoraj (28 stycznia) wieczorem, po odwiezieniu chorego na covid pacjenta do szpitala, nasz zespół powrócił do stacji w Kryspinowie i rozpoczął dezynfekcję ambulansu. Procedura ta polega m.in. na rozpyleniu specjalistycznego środka wewnątrz karetki i nie można jej przerwać w dowolnym momencie. Po chwili na stację
Wyładowali sprzętem jedno z prywatnych aut i ruszyli ratować życie w domu w pobliżu miejsca stacjonowania – nietypowa akcja zespołu ratownictwa medycznego Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w Kryspinowie.
Wczoraj (28 stycznia) wieczorem, po odwiezieniu chorego na covid pacjenta do szpitala, nasz zespół powrócił do stacji w Kryspinowie i rozpoczął dezynfekcję ambulansu. Procedura ta polega m.in. na rozpyleniu specjalistycznego środka wewnątrz karetki i nie można jej przerwać w dowolnym momencie. Po chwili na stację
źródło: comment_1643473779ULAVdTB3pS8QxaRo003NZX.jpg
Pobierz- 369
- 1
@chosenon3: kto to jest ten typ i czemu jego popisy głupoty mają być zabawne?
@chosenon3 No ale anomalie pogodowe to również zmiany klimatu o ktorym ekolodzy trąbią, anomalie + rosnąca srednia temperatura na przestrzeni lat, to obserwujemy i obserwować będziemy. To jest globalne ocieplenie, GLOBALNE, nie miejscowe.























