Dziś przyjechali do nas starzy mojego #rozowypasek. Spać będą w pokoju w którym jest komputer :/ Kompa dziś rano podkręciłem dość mocno i puściłem occt na 24h. Ostatnio po oc komp mi się zagotował troche i od tamtej pory obok sprzętu mam gaśnice. Teraz pytanie, co robić. Przerwać testy czy zostawić testy i powiedzieć że w nocy może być gorąco? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sadhas procek jak procek, jeszcze pozostaje sekcja zasilania na płycie głównej, która potrafi mieć... Która potrafi nie mieć zabezpieczeń, a taka sekcja chłodzona jest pasywnie, o ile w ogóle ma radiatory i jak przesadzisz, to się może źle skończyć.
  • Odpowiedz
  • 2
Własna rodzona matka uważa, że ukrywam przed nią pobyt w szpitalu ponieważ znalazła koszulkę z metką Medicine. #truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeden z najlepszych wierszy których uczysz się za dzieciaka. Szanujesz, plusujesz
- Kto ty jesteś?
- Polak mały.
- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.
- Gdzie ty mieszkasz?
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały pokój rozjbanymi jakimiś duperelami wędkarskimi bo ojciec czeka na kumpla i póżniej jadą na ryby
aż przejść nie można, jeszcze telewizor odpalony na 30 i prdoli monologi jak w radiu

#gorzkiezale #truestory #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowane grupy społeczne:
- strażacy
- profesorowie
- dobrzy lekarze
- pranksterzy

Nieszanowane
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Ktos dodal wpis z anonima, ze wyglad nie ma takiego znaczenia jak pewnosc siebie, bajera i dynamicznosc. Po pierwsze, to jest jeszcze trudniejsze do wypracowania niz poprawa wygladu a po drugie zaden wartosciowy facet nie chce kobiety ktora leci na bajere czy robienie z siebie pajaca, tzw. dynamicznosc. Oni szukaja fajnych dziewczyn, majacych cos w glowie, ktore docenia dobre serce, zaradnosc, uczciwosc i tym podobne wartosci. A ze szlaufow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HarrsonDW: Znaczy ja uważam że dynamicznosc za coś śmiesznego. Normalny chłop to ma jakieś własne zasady i nie lata z dziury do dziury, wedlug mnie.
  • Odpowiedz
Przypomniała mi się pewna historia.
Ocenę sprawy oceniam Wam.

Kiedyś gówniak z rodziny poprosił mnie o "tłumacz WOS, bo sprawdzian".
Generalizując, temat; dlaczego import jest czasem tańszy (wydajniejszy) od produkcji własnej.
Poddałem się z płaczem tuż po przedbiegach bo młody nie zbytnio ogarniał słowa import. (a export to tylko lubelska Perła).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tasmanz: polska edukacja to ogólnie dramat. Ja historią, geografią czy nawet minimalnie astronomią zainteresowałem się po skończeniu edukacji, a sama szkoła zniechęciła mnie do książek na jakiś czas. Przy czym zawsze winny jest czynnik ludzki patrząc realnie czyli "wspaniali" nauczyciele
  • Odpowiedz
@Kismeth: Kwestia nauczycieli jest podzielona. Ja sam się nie wypowiadam bo mam ambiwalentne uczucia ;)
Znam nauczycieli co byli po prostu kutasami ale i znam takich co byli sympatycznymi ludźmi i z tzw. powołania na swoim stanowisku...ale wszystkich traktowali tak samo...

Ale tak - stwierdzam, że skoro ministerstwo nic nie robi z tym gównem, takim jak ich program edukacji, to największy ciężar leży po stronie nauczycieli..
Po prostu często widać,
  • Odpowiedz