Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 27
@ladnylukasz fajna pasta
- 1
@xberkinus: samo zycie napisało te paste
Dziś przyjechali do nas starzy mojego #rozowypasek. Spać będą w pokoju w którym jest komputer :/ Kompa dziś rano podkręciłem dość mocno i puściłem occt na 24h. Ostatnio po oc komp mi się zagotował troche i od tamtej pory obok sprzętu mam gaśnice. Teraz pytanie, co robić. Przerwać testy czy zostawić testy i powiedzieć że w nocy może być gorąco? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowy
@RodowitySloik: XDD
@sadhas procek jak procek, jeszcze pozostaje sekcja zasilania na płycie głównej, która potrafi mieć... Która potrafi nie mieć zabezpieczeń, a taka sekcja chłodzona jest pasywnie, o ile w ogóle ma radiatory i jak przesadzisz, to się może źle skończyć.
- 231
jeden z najlepszych obrońców na świecie. Szanujesz, plusujesz
#pilkanozna #realmadryt #mecz #sport #oswiadczenie #truestory
#pilkanozna #realmadryt #mecz #sport #oswiadczenie #truestory
źródło: comment_hb4f2n0zBrJsPH1hj9mF2mrorzWROwWo.jpg
Pobierz- 43
@Jurigag: w Realu też się później ogarnął, miał już po prostu zjechaną reputację, a tak naprawdę grał pewniej od Ramosa
- 327
- 41
- 4
Ewelina Lisowska - jedna z najlepszych polskich piosenkarek. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #muzyka #polskamuzyka
#oswiadczenie #truestory #muzyka #polskamuzyka
źródło: comment_pNhkR26bzmfOdoOPkyHaYOgvqzL1Zcap.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 79
Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #dziennikarstwo #media
#oswiadczenie #truestory #dziennikarstwo #media
źródło: comment_wFSbr1ZoobWWosnCUm5hkdlnye4olmSo.jpg
Pobierz- 1688
Minusy tutaj
- 470
Własna rodzona matka uważa, że ukrywam przed nią pobyt w szpitalu ponieważ znalazła koszulkę z metką Medicine. #truestory
- 6
Patrzcie jaki śmieszny obrazek. To chyba nowość.
#humorobrazkowy #memy #smieszne #nostalgia #truestory
#humorobrazkowy #memy #smieszne #nostalgia #truestory
źródło: comment_8ULTGVZxV5CRfwnw7ZMvQ4sQLiZz07Vu.jpg
Pobierz@Nirin: haha me gusta
- 372
Jeden z najlepszych wierszy których uczysz się za dzieciaka. Szanujesz, plusujesz
- Kto ty jesteś?
- Polak mały.
- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.
- Gdzie ty mieszkasz?
- Kto ty jesteś?
- Polak mały.
- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.
- Gdzie ty mieszkasz?
- 12
- 2
Cały pokój rozjbanymi jakimiś duperelami wędkarskimi bo ojciec czeka na kumpla i póżniej jadą na ryby
aż przejść nie można, jeszcze telewizor odpalony na 30 i prdoli monologi jak w radiu
#gorzkiezale #truestory #zalesie
aż przejść nie można, jeszcze telewizor odpalony na 30 i prdoli monologi jak w radiu
#gorzkiezale #truestory #zalesie
- 5
@Nirin: Tu minusujecie.
- 1
@drzazga3009: to teraz na Konfederacje
- 4
Jeden z najlepszych polskich aktorów. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #aktorzy #film #kino #glupiewykopowezabawy
#oswiadczenie #truestory #aktorzy #film #kino #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_aXjXoqlAVNORiNV3gwNAqT1VpQPTPKC8.jpg
Pobierz- 3
Szanowane grupy społeczne:
- strażacy
- profesorowie
- dobrzy lekarze
- pranksterzy
Nieszanowane
- strażacy
- profesorowie
- dobrzy lekarze
- pranksterzy
Nieszanowane
- 0
Najlepszy polski celebryta. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #glupiewykopowezabawy #lgbt #celebryci #media #tvn
#oswiadczenie #truestory #glupiewykopowezabawy #lgbt #celebryci #media #tvn
źródło: comment_lC8gMMUs6Euf53HozCImDEQSJ1BRE8Rf.jpg
Pobierztutaj minusy
@Nirin: Kiedy raz zauważyłem w jednym z jego programów "Kuba Wojewódzki Show", że maluje sobie łysinę na czarno na czubku głowy to nie mogłem tego więcej nie zauważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anonimowemirkowyznania
Ktos dodal wpis z anonima, ze wyglad nie ma takiego znaczenia jak pewnosc siebie, bajera i dynamicznosc. Po pierwsze, to jest jeszcze trudniejsze do wypracowania niz poprawa wygladu a po drugie zaden wartosciowy facet nie chce kobiety ktora leci na bajere czy robienie z siebie pajaca, tzw. dynamicznosc. Oni szukaja fajnych dziewczyn, majacych cos w glowie, ktore docenia dobre serce, zaradnosc, uczciwosc i tym podobne wartosci. A ze szlaufow
Ktos dodal wpis z anonima, ze wyglad nie ma takiego znaczenia jak pewnosc siebie, bajera i dynamicznosc. Po pierwsze, to jest jeszcze trudniejsze do wypracowania niz poprawa wygladu a po drugie zaden wartosciowy facet nie chce kobiety ktora leci na bajere czy robienie z siebie pajaca, tzw. dynamicznosc. Oni szukaja fajnych dziewczyn, majacych cos w glowie, ktore docenia dobre serce, zaradnosc, uczciwosc i tym podobne wartosci. A ze szlaufow
@AnonimoweMirkoWyznania: brak bajery, brak umiejętności budzenia emocji przez rozmowe to bycie nudnym.
Bycie nudnym to esencja przegrywa.
Ludzie nudni nie mają ani kolegów ani koleżanek do wyjścia.
Podobno wyglądam nieźle, a nigdy za rękę nie trzymałem
Bycie nudnym to esencja przegrywa.
Ludzie nudni nie mają ani kolegów ani koleżanek do wyjścia.
Podobno wyglądam nieźle, a nigdy za rękę nie trzymałem
- 3
@HarrsonDW: Znaczy ja uważam że dynamicznosc za coś śmiesznego. Normalny chłop to ma jakieś własne zasady i nie lata z dziury do dziury, wedlug mnie.
- 3
Przypomniała mi się pewna historia.
Ocenę sprawy oceniam Wam.
Kiedyś gówniak z rodziny poprosił mnie o "tłumacz WOS, bo sprawdzian".
Generalizując, temat; dlaczego import jest czasem tańszy (wydajniejszy) od produkcji własnej.
Poddałem się z płaczem tuż po przedbiegach bo młody nie zbytnio ogarniał słowa import. (a export to tylko lubelska Perła).
Ocenę sprawy oceniam Wam.
Kiedyś gówniak z rodziny poprosił mnie o "tłumacz WOS, bo sprawdzian".
Generalizując, temat; dlaczego import jest czasem tańszy (wydajniejszy) od produkcji własnej.
Poddałem się z płaczem tuż po przedbiegach bo młody nie zbytnio ogarniał słowa import. (a export to tylko lubelska Perła).
- 0
@tasmanz: polska edukacja to ogólnie dramat. Ja historią, geografią czy nawet minimalnie astronomią zainteresowałem się po skończeniu edukacji, a sama szkoła zniechęciła mnie do książek na jakiś czas. Przy czym zawsze winny jest czynnik ludzki patrząc realnie czyli "wspaniali" nauczyciele
- 0
@Kismeth: Kwestia nauczycieli jest podzielona. Ja sam się nie wypowiadam bo mam ambiwalentne uczucia ;)
Znam nauczycieli co byli po prostu kutasami ale i znam takich co byli sympatycznymi ludźmi i z tzw. powołania na swoim stanowisku...ale wszystkich traktowali tak samo...
Ale tak - stwierdzam, że skoro ministerstwo nic nie robi z tym gównem, takim jak ich program edukacji, to największy ciężar leży po stronie nauczycieli..
Po prostu często widać,
Znam nauczycieli co byli po prostu kutasami ale i znam takich co byli sympatycznymi ludźmi i z tzw. powołania na swoim stanowisku...ale wszystkich traktowali tak samo...
Ale tak - stwierdzam, że skoro ministerstwo nic nie robi z tym gównem, takim jak ich program edukacji, to największy ciężar leży po stronie nauczycieli..
Po prostu często widać,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 1
@Jogi4: niby tak ;d ale jednak nie
Mój idol: swój pierwszy sukces odniosłem dopiero w wieku 28 lat
27-letnia ja: uff, mam jeszcze dużo czasu, żeby się ogarnąć
#truestory #takaprawda #prokrastynacja
27-letnia ja: uff, mam jeszcze dużo czasu, żeby się ogarnąć
#truestory #takaprawda #prokrastynacja
@BarkaMleczna: kim jest ten idol?
























@NiMomHektara: i po transferze jeszcze więcej z-----------a xDD