Wpis z mikrobloga

#samochody #dacia #transport

Mirki zamówiliśmy na początku roku Dacię Duster- auto zostało wyprodukowane i jest w chwili obecnej na placu centralnym w Bytomiu- i tu pojawia się problem bo jest tam od miesiąca. W salonie mówią, że to jest plac dla wielu marek samochodów i są opóźnienia w transporcie do salonów praktycznie od początku czerwca. Czy słyszeliście o tym? Rzeczywiście to taki problem przetransportować auta do salonów skoro są już w Polsce? Czy robią nas w #!$%@??
gorfobrut - #samochody #dacia #transport 

Mirki zamówiliśmy na początku roku Dacię...

źródło: comment_1658349364ZXySHrnivipyINAweI9iRh.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@gorfobrut: jak odbierałem mazde niedawno to też stała na placu ileś dni bo doposażali w jakiś tam alarm a bez tego podobno nie mogą auta w ogóle ruszać, a mają jednego gościa co to robi i miał urlop
  • Odpowiedz
@gorfobrut: Pare miesięcy temu było info że Dacie potrafią stać na placach i czekać na jakieś przełączniki bo nie doszły na czas do fabryki.
Edit. W komentarzu wyżej link do artykułu.
  • Odpowiedz
@WaniliowaCola: zamówiłem tydzień temu i dokładnie to usłyszałem od dealera na pytanie odnośnie możliwych opóźnień. Również wspomniał przykład dustera z przełącznikami.
Nowe Sandero ma teraz termin na listopad b.r na starym znaczku lub styczeń my23 na nowym. @gorfobrut:
  • Odpowiedz
@Pupeteu: dzwoniłem dziś do salonu (Duster zamówiony w styczniu, od 22.06 w Polsce w Bytomiu) i ponoć jest to tylko i wyłącznie problem z transportem. Wcześniej były problemy z przełącznikami, a teraz nie ma kto rozwozić samochodów ( ͠° °)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pupeteu: @gorfobrut: panowie da się jakoś sprawdzic status zamówionego samochodu tj. produkcja, transport z poziomu aplikacji lub strony www? Toyota ma takie rozwiązanie
  • Odpowiedz