Wpis z mikrobloga

@veracholera: Jeździłem z lusterkiem w baranku i przesiadłem się na Varia. To jest mega komfort. Możesz się przygotować do tego ze będzie Cię mijał samochód, zjechać do boku i być bardziej „czujnym”. Ponadto pokazuje wariatów na czerwono.
  • Odpowiedz
@westu: Tak do boku. A uważać wtedy trzeba częściej na dziury przy krawędzi jezdni niż mijający samochód. Zdaje sobie sprawę ze Varia kosztuje swoje i dodatkowo trzeba mieć komputer obsługujący ją lub telefon z aplikacją, ale komfort jest niesamowity dla mnie. Bajer jest jeszcze taki, że jak jedziesz w kilka osób to każdy może się podłączyć do Twojego radaru i dostawać informacje o zbliżających się pojazdach.
  • Odpowiedz
@van_der_bike: rękojmia działa też w garminie tylko u amerykańców czas załatwienia sprawy jest skrócony do minimum jeśli mają sprzęt na magazynie. Zobaczymy jak będzie w przypadku Brytona i Magene. Można np odesłać licznik do sprzedawcy na allegro, on to odeśle do producenta i wszystko zajmie miesiąc. Sam jestem ciekawy tego Brytona ale raczej go nie kupię bo mam RTL515.
  • Odpowiedz
@lukglo86: ale w rękojmi jak odeślesz to sprzedawca ma 14 dni? Też mam RTL515, ale jak się spsuje po gwarancji to pomyślę może o czymś innym. W Garminie nie ma opcji wymiany baterii z tego co się orientuję.
  • Odpowiedz
@van_der_bike: no jedynie ta bateria przemawia nad zmianą na Brytona. Chociaż ja to już sekciarz garmina jestem (coś jak fani appla) i będzie mi się trudno przekonać do czegoś innego. Licznika już bym raczej nie wymienił na innego producenta ale takie peryferia jak radar jeszcze bym przełknął... chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz