Wpis z mikrobloga

Szukałem informacji o jakichś łatwych ale dłuższych trasach rowerowych w #warszawa i było całkiem dużo wpisów o drodze do Góry Kalwarii ewentualnie o trasie na Gassy.

Chciałem wybrać się tam z kumplem, ale niestety będę skazany tylko na siebie. Ktoś ma może zapisaną trasę w strava i mógłby się nią podzielić? :) Chcę przejechać jakieś 50-60km zaczynając z okolic Czerniakowskiej/Wilanowa :)

#szosa
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rizzo: trasa prowadzi przez kamien/sklep w cieciszewie wiec bidony mozna uzupelnic. Nie kradna rowerow spod sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakosc asfaltu miejscami nie powala ale da rade, na ten moment remont kawalka drogi od ciecieszew -> obory i jest pofrezowana nawierznia ale to kilkaset metrow wiec git. Plaska jak stol, jedyne co moze zabolec chwiliwo to zmarszczki przy mostku przed ciszyca i rozwidlenie drog na cieszyce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rizzo: no nie możesz jechać odwalony w jakieś przypadkowe, nie pasujące do roweru ciuchy z Lidla xD
Oczywiście żartuję, ale Gassy to podobno też zlot pozerów #!$%@? w najlepsze co się da.
@rekinator9000: @Fraagles: byłem dzisiaj i nawet na pasach dostałem komplement że mam ładny rower ()

Sama trasa rzeczywiście spokojna, naprawdę mało samochodów. Za to w Warszawie na ścieżkach rowerowych korki po kilkanaście osób :)

Dużo ludzi się pozdrawia, ale przy takim ruchu musiałbym ciągle trzymać podniesioną rękę, żeby za każdym razem to ogarnąć xD
źródło: comment_16591222782iGUWjpYneCyiUwkmHnDgd.jpg