104 044 + 53 = 104 097

Zakończyłem maj przejażdżką - najdłuższą w tym roku, ale mam nadzieję, że na tym się nie skończy ()
Ogólnie czuję, że mógłbym przejechać jeszcze - to dobry znak. Powoli zaczynam rozumieć, jak mam jeździć na dłuższe dystanse, jednak zadek nadal boli, nie mam pojęcia dlaczego (°° Ogólnie jestem zadowolony,
TheDzemo - 104 044 + 53 = 104 097

Zakończyłem maj przejażdżką - najdłuższą w tym rok...

źródło: 93f8fe0e-12ea-4a1a-a593-3557f81db203

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Posiadam ROSE PRO SL na hamulcach szczękowych i nie chciałbym jeszcze w tym roku zmieniać roweru, ale jednak chciałbym go trochę doinwestować i poprawić wygląd i osiągi. Potrzebuję pomocy w wyborze kół z aliexpress. Czy te koła powinny być dobre: https://pl.aliexpress.com/item/1005012056351824.html ? Jeżdżę na oponach 28c z dętką.
#szosa #rower
grszkn - Posiadam ROSE PRO SL na hamulcach szczękowych i nie chciałbym jeszcze w tym ...

źródło: 20260121_1932_Logo Krobia Cycling Club_remix_01kfgx6788fjxvke96411akf4d

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolelibyscie kupic uzywke Lapierre sensium al 500 disc za 3500zl czy uzywke van rysel ultra edr 105 af za 2200zl? Spora roznica cenowa, szukam dla siebie pierwszej szosy.
#szosa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rocky_b: problemem może być ukł. hydrauliczny (nie wiem czy w opcji za 0zł jest on napełniony i sprawny) oraz założenie kół z tarczami w zaciskach, regulacja hamulców, regulacja przerzutek jeśli nie masz jakiegoś dośwaidczenia z tym. 300 trochę dużo za złożenie - skontaktuj się z najbliższym serwisem rowerowym w swojej okolicy zapytaj ile biorą za złożenie nowego roweru z pudełka. Powinno być taniej niż 300, wtedy bierz opcje 0zł i
  • Odpowiedz
Jakich klocków używacie?

koła CSC z hamulce szczękowe

Na razie dojeżdżam te co były w komplecie z kołami i chciałbym wiedzieć czego szukać i jak wpływają na powierzchnię hamowania inne klocki, czy nie są zbyt agresywne dla struktury obręczy np:
Black Prince’
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy z #szosa #szczecin #polska czy ktoś może polecić jakąś trasę żeby sobie walnąć w wolny dzień od świtu do zmierzchu ale z małym ruchem samochodów żeby było bezpiecznie i nie jeździć po ścieżkach żeby wykręcić długą trasę z fajną średnią?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem dzisiaj dla wujka Bianchi Oltre Comp 105 DI2, będzie przesiadał się z Rometa Huragana.
Ciekawy jestem wrażeń po pierwszej jeździe włoskim klasykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #rower
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecacie jakieś skiety na rower które nie są cienkie jak większość letnich skarpet rowerowych? Jednocześnie zależy mi na tym żeby były przewiewne.

Kupowałem buty spd jesienią i przymierzałem
je w grubszej skarpecie, przez co to teraz jak się zrobiło ciepło i ubieram letnie skiety które są dość cienkie i śliskie (raso i van rysel) to mam lekki luz w bucie/nie trzyma mi ten but pięty tak jakbym chciał.

#szosa #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieliście sytuację, że gniazdo sztycy rysuje wam sztycę?

Miałem już kilka rowerów i dopiero teraz w Romecie Aspre 3 coś takiego mi się przytrafiło. Sztyce smaruje smarem grafitowym tak samo jak gwinty pedałów.

Raczej obstawiam moja nieuwagę przy czyszczeniu rury podsiodłowej i dostanie się jakichś drobinek piasku przy ponownym wkładaniu rury przez co porobiły się drobne zadziory.

Da
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, jest jakiś duży przeskok w jeździe między pedałami SPD a SPD-SL? Aktualnie jeżdżę w butach MTB i zastanawiam się czy warto przesiąść się na zestaw stricte szosowy. Na pewno wada to kiepskie poruszanie się w tych blokach.

#szosa #rower
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szosa #rower: Kontynuacja wpisu dla adeptów park tool. Jakim jestem debilem że to kupiłem. Facet się pyta o rozmiar roweru dokładnie jak jest ucięty seatmast w tcr bo mam do sprzedania. Wkładam w profesjonalny stojak do rowerów co wdałem na niego whuj kasy i on się w--------a o tak sobie. Dolny zatrzask wskoczył i co z tego. Mam r-------ą klamkę, owijkę i h-j wie co bo praktycznie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4x80: ja mialem zestaw imbusow od parktoola. Uwalil mi 2 wejscia w rowerze. Okazalo sie, ze nie trzymaly wymiaru. Kupe kasy wydane. Na szczescie na reklamacji uznali, ze faktycznie wadliwe…
  • Odpowiedz