Niedługo to nawigacje z Aliexpress wykończą Garmina. I tu nie chodzi tylko o ceny, ale o to, co oni odpierdzielają!


@i-marszi: Garmin ma tak rozwinięty ekosystem, że długo to nie nastąpi.
  • Odpowiedz
Czy jakiś mirek byłby zainteresowany kupnem Wahoo Kickr Core 2.0? Kupiłem po mega promocyjnej cenie w grudniu 2025 w Decathlonie ale okazuje się że niepotrzebnie bo mój stary Elite Suito nie ma zamiaru się psuć i nadal działa dobrze. Od grudnia stoi i się kurzy.

Stan Wahoo igła, przejechałem na nim może z 80 km. Ma jeszcze 1.5 roku gwarancji. Wersja Cog ale sprzedaję bez przycisków do Zwift.

Odbiór osobisty we Wrocławiu /
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szosa #rower: Zara będzie ciemno, to zrobimy test lezyne 1200 vs chińczyk. Lezyne świeci niemiłosiernie ale...

W szosie nie potrzebuję pierdyliardów lumenów ale silne lampy mają mocne akumulatory a ja jestem z natury bardzo leniwym człowiekiem więc przeboleję światło o wadze żelazka z zaletą nie ładowania co chwilę.

Zapraszam za dwie godziny.

Ah oczywiście zapomniałem, w lezyne co kosztuje 85 euro prawie od razu mi się urwał
4x80 - #szosa #rower: Zara będzie ciemno, to zrobimy test lezyne 1200 vs chińczyk. Le...

źródło: 20260504_085358

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4x80: ja wciąż testuje dwa chinczyki ale w różnych technologiach, Rockbros M8 1600 i Cyclami X7. O dziwo snop światła bardziej mi odpowiada w X7, świeci dużo bardziej na boki dzięki czemu pewniej się czuje na drodze, M8 daje bardzo wyraźny trójkąt przed rowerem. Nie jest jakieś mocno uciążliwe ale wolę widzieć więcej niż mniej :D
  • Odpowiedz
#szosa: Momun Mix Wax vs Squirt? Squirt od kilku lat ale,,, co panowie kolarze sądzą o Momun?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szosa: Nie sprawdzałem i nic o tym nie wiem, da radę ustawić klamki 105 di2 żeby pracowały jak AXS czyli tylko lewa prawa na dużych łopatkach? Ja wiem, że na automacie można ustawić wszystko prawą klamką ale to dla mnie jest męczące i wolę pełny manual jak w sramie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4x80: da się np. tak:
lewą dużą - tył do góry,
prawą dużą - tył w dół.
Dowolnym z pozostałych 4 przycisków ustawisz zmianę przedniej.
  • Odpowiedz
#szosa: Pamiętacie mojego Scotta? Cały grudzień i pół stycznia jeździłem aż się pogoda w Szanownym Hrabstwie Donegal jak zwykle z-----a, za mocno wiało i padało ale ogólnie na rowery.
4x80 - #szosa: Pamiętacie mojego Scotta? Cały grudzień i pół stycznia jeździłem aż si...

źródło: 20251027_182357

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
Teraz od kilku tygodni do pracy nim jeżdżę, 50km tygodniowo, 200km miesięcznie, niby nic ale rower ma taką petardę że każdego zimnego ranka jak na niego wsiadam gęba się sama haha. Tras nie robiłem, czekam aż noga się zrobi na lato niebawem.
Stare zdjęcie z wiosny teraz ma stożki 60mm. CSC dla wprawnego oka, BZ.
4x80 - Teraz od kilku tygodni do pracy nim jeżdżę, 50km tygodniowo, 200km  miesięczni...

źródło: 20251223_144801

Pobierz
  • Odpowiedz
#szosa: Można powiedzieć nawet szybko było i rower gotowy.

Moja nowa karbonowa szosa, prześwit przód 45 tył ciasno 40mm. Typowy rower do wmordewind. Na Pirrelli p zero road 32mm.
Rama kupiona w niemieckim sklepie.
4x80 - #szosa: Można powiedzieć nawet szybko było i rower gotowy. 

Moja nowa karbono...

źródło: 20260502_153759 (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ujdzie:
Pomiar ma dobre opine, osobiście żadnych porównań nie robiłem. U mnie mogły by wyjśc słabo, bo jak jadę do 150W to mam balans 65% prawa, 35% lewa, a im mocniej jadę to jest 50/50%
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
korba jak korba. Działa OK, może troche ciężkawa, tu chyba cięźko coś zepsuć.


@i-marszi: No tak korba jak korba, ale korba Force bo to grupa Force pracuje znacząco ciszej. Na razie poluję na pajaka do Force więc niebawem podmianka.

MSZ jest mega spoko jak za te pieniądze.


@ujdzie: mega spoko kosztowało 65 funtów.
  • Odpowiedz
64 943 + 56 = 64 999

Po trzech dniach z dystansem 100+, dziś dzień na luzie i bez wychładzania. A do tego zrobiłem dobry uczynek i skosiłem trawniczek.
Po powrocie zmieniłem opony na letnie( ͡º ͜ʖ͡º), Szwalbe Lugano 28 mm, i niestety dopiero po fakcie sprawdziłem, że mają już najechane 9500 km. Niebawem czeka mnie więc kolejna wymiana, tylko nie mogę się zdecydować, co kupić. Możecie coś podpowiedzieć, koledzy? #
Jerzu - 64 943 + 56 = 64 999

Po trzech dniach z dystansem 100+, dziś dzień na luzie ...

źródło: IMG_20260430_123337

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach