Przejażdżka testowa ustawienia siodełka - po ponad roku jeżdżenia zmotywowałem się to ustawienia siodełka i kierownicy - uświadomiłem sobie, jak źle miałem to poustawiane - zwłaszcza kierownicę.
Po przejechaniu tego dystansu kuper dalej boli, chyba trzeba będzie zainwestować w siodełko bardziej dopasowane do mnie.
W planach jazda na wtorek nieco dłuższa, ale chyba nadal nie będę się mógł przełamać psychicznie do setki (╯







Następny kroczek zrobiony - wycieczka do Bydgoszczy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Zapowiadano na dziś deszcz, który mnie złapał około 18km od celu, niestety musiałem się spieszyć, żeby nie czekać na następny pociąg do domu. Początkowe kilometry powolne, chciałem zaoszczędzić siły na dalszą drogę i chyba się udało. Do Koronowa było jako tako, ale od Koronowa do Bydgoszczy to bajeczka, super
źródło: 46cdb8e8-da03-4903-a5e0-02594a582b4a
Pobierzźródło: 2421998f-0007-42ab-8722-27375bdae40d
Pobierzźródło: 1830b678-1b42-4e64-a241-ccb05f9eb7f8
Pobierz