111 374 + 112 + 118 + 56 + 56 + 73 + 56 + 167 = 112 012
Dawno nic tu nie wrzucałem, ale żeby nie było, że porzuciłem rower.
Dodaję update, bo trochę się u mnie pozmieniało. Stan przedcukrzycowy i insulinooporność ostatecznie przeszły w #cukrzyca typu II. Jak widać, można od lat robić ponad 10 tys. km rocznie na rowerze i mimo to dorobić się insulinooporności, nadwagi oraz cukrzycy
Dawno nic tu nie wrzucałem, ale żeby nie było, że porzuciłem rower.
Dodaję update, bo trochę się u mnie pozmieniało. Stan przedcukrzycowy i insulinooporność ostatecznie przeszły w #cukrzyca typu II. Jak widać, można od lat robić ponad 10 tys. km rocznie na rowerze i mimo to dorobić się insulinooporności, nadwagi oraz cukrzycy



















W moich ulubionych spodenkach na szelkach Triban GRVL 900 po 4 latach pielucha tak się ‘wysiedziała’, że przestaje nadawać się do jazdy. Niestety ten model jest niedostępny w sprzedaży, nie wiem jakim modelem Decathlon zastąpił ten, który ja posiadam.
Lubię te spodenki głównie ze względu na materiał, który jest bardzo wygodny. Jest miękki, cienki, elastyczny, dobrze leży na ciele i nie uciska. Szelki nie są zbyt luźne, ani nie są za
https://endurastore.pl/spodenki_endura_xtract_lite_bibshort,292,2175.html
https://endurastore.pl/spodenki_endura_loop_bibshort,292,9255.html
jeżdżę w endurach, kilka ultra zaliczonych są bardzo ok. Dla porównania mam jeszcze assosy Am cycling DHB i Martombike