#latwogang #szosa
Ta reszta kolarzy tam przeszkadza i jedzie żeby pochwalić się rowerami czy jakieś poczucie atencji, że będą na transmisji?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Farmer_Joe:

w mordę wiatr jest okrutnikiem niemożliwym. Ostatnio na ultramaratonie odcinek na Hel jak jechałem, to 35 kmh bo wiało w plecy, powrót 10 kmh i prawie płakałem :]


Marudzisz. Ja tu mieszkam i te twoje wiaterki u mnie są normalnością. Oczywiście ten Scott się nie nadaje do takiej jazdy ale ebac to ja nim jeżdżę do roboty i przyznam, że kilka tygodni temu przy dużym wietrze mnie praktycznie przyglebiło, nie
  • Odpowiedz
@4x80: hahaha co za historia :D łzę przecierałem czytając. No taka prawda, nie musi być ciepło żeby słońce spaliło :] a co do wiatru to trochę marudzę, to był 600 km jazdy.
Ale tereny masz kapitalne do jazdy, nawet jak lato trwa 2 tygodnie
  • Odpowiedz
@4x80: mialem TCR i przy 185cm wzrostu wychodzil M/L, ale fakt, ze czulem ze jestem na granicy rozmiaru. Pozycja byla mocno agresywna, ale na tym mi zalezalo w sumie. Wydaje mi sie, ze przy 187 L bedzie w sam raz.
  • Odpowiedz
#szosa: A taki byłem zadowolony, że w końcu sobie pozwoliłem na tego parktoola a tu d--a blada. Mam od lat nowkę z lidla do czystej roboty w domu, drugi stoi na podwórku już zdarty rdzą ale sprawny. W mojej rowerowej szopie mam kolejny wieszak warsztatowy i mnie k---a podkusiło kupić tego PT.

On jest dedykowany tylko do sztycy, no dobra jakoś przeżyję tę moją pomyłkę ale jakim cudem w
4x80 - #szosa: A taki byłem zadowolony, że w końcu sobie pozwoliłem na tego parktoola...

źródło: 20260524_085941

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szosa: Moja stalowa szosa na ramie z lat 80', to ówczesna topowa rama Peżota, Peugeot Dolomites. Jak pamiętam widelec 600 gramów rama 1800 więc kosmos na stalówkę. Rower nawet przy tak niechlujnym osprzęcie waży poniżej 9 kg ale nie o to chodzi. To mój najbardziej wygodny rower jaki w życiu miałem, sprytny i szybki. Mam 186cm wzrostu, przekrok 86cm, rama 56cm. Idealnie.

Często pytacie o szosę endurance albo łagodną
4x80 - #szosa: Moja stalowa szosa na ramie z lat 80', to ówczesna topowa rama Peżota,...

źródło: 20260521_205645

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szosa: Dopiero co przykręciłem korbę, PM jeszcze nie sparowany. No nie wiem ale Sram jest bardzo innowacyjny ale korby ma trochę za nudne, o shimano nawet nie warto wspominać, klepią to samo wzornictwo chyba od średniowiecza. :)

Korba Sram Force D1 po mojej lekkiej modernizacji hehe.
4x80 - #szosa: Dopiero co przykręciłem korbę, PM jeszcze nie sparowany. No nie wiem a...

źródło: 20260521_134017

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 34
@Nemayu: no taki jest wydźwięk, skoro na stronie kampanii jest wprost że nie będziesz "mistrzem dwóch kółek" jeśli będziesz coś tam robił lepiej.

Zadziwia za to pominięcie faktu to jest sprawcą tych wypadków (oni tam piszą o kawie w rękach rowerzysty XD) i dawanie statystyk rowerzystów + motocyklistów powodujących wypadki w kampanii dla rowerzystów.
  • Odpowiedz
@Slicznotka: ja mam multitool z Lidla i imbusy dalej trzymają kształt. Wiem, że moment 8Nm wytzymuje, bo od tej wartości zaczął mi klikać klucz dynametryczny
  • Odpowiedz