Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
@cr_7: odmiana od codziennej jazdy wkoło komina. Coś innego.
100 twarzy pedalarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
źródło: 1000026673
Pobierz- 0
@Farmer_Joe:
Marudzisz. Ja tu mieszkam i te twoje wiaterki u mnie są normalnością. Oczywiście ten Scott się nie nadaje do takiej jazdy ale ebac to ja nim jeżdżę do roboty i przyznam, że kilka tygodni temu przy dużym wietrze mnie praktycznie przyglebiło, nie
w mordę wiatr jest okrutnikiem niemożliwym. Ostatnio na ultramaratonie odcinek na Hel jak jechałem, to 35 kmh bo wiało w plecy, powrót 10 kmh i prawie płakałem :]
Marudzisz. Ja tu mieszkam i te twoje wiaterki u mnie są normalnością. Oczywiście ten Scott się nie nadaje do takiej jazdy ale ebac to ja nim jeżdżę do roboty i przyznam, że kilka tygodni temu przy dużym wietrze mnie praktycznie przyglebiło, nie
@4x80: hahaha co za historia :D łzę przecierałem czytając. No taka prawda, nie musi być ciepło żeby słońce spaliło :] a co do wiatru to trochę marudzę, to był 600 km jazdy.
Ale tereny masz kapitalne do jazdy, nawet jak lato trwa 2 tygodnie
Ale tereny masz kapitalne do jazdy, nawet jak lato trwa 2 tygodnie
- 0
@4x80: mialem TCR i przy 185cm wzrostu wychodzil M/L, ale fakt, ze czulem ze jestem na granicy rozmiaru. Pozycja byla mocno agresywna, ale na tym mi zalezalo w sumie. Wydaje mi sie, ze przy 187 L bedzie w sam raz.
@suchabulka: No i kupiłem L, komfort od razu gigantyczna zmiana. Ale go już nie mam, Icana kupiłem.
- 0
#szosa: A taki byłem zadowolony, że w końcu sobie pozwoliłem na tego parktoola a tu d--a blada. Mam od lat nowkę z lidla do czystej roboty w domu, drugi stoi na podwórku już zdarty rdzą ale sprawny. W mojej rowerowej szopie mam kolejny wieszak warsztatowy i mnie k---a podkusiło kupić tego PT.
On jest dedykowany tylko do sztycy, no dobra jakoś przeżyję tę moją pomyłkę ale jakim cudem w
On jest dedykowany tylko do sztycy, no dobra jakoś przeżyję tę moją pomyłkę ale jakim cudem w
źródło: 20260524_085941
Pobierz- 16
- 13
- 18
93 201 + 165 = 93 366
To i ja dorzucam swój Tour de Kampinos
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
To i ja dorzucam swój Tour de Kampinos
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
źródło: 2937
Pobierz- 15
92 655 + 72 = 92 727
Dziś na stówkę zabrakło czasu, wyjazd na weekend bez roweru.
#rowerowyrownik #rower #szosa
Skrypt | Statystyki
Dziś na stówkę zabrakło czasu, wyjazd na weekend bez roweru.
#rowerowyrownik #rower #szosa
Skrypt | Statystyki
źródło: YDXJ0392_2
Pobierz- 4
#szosa: Moja stalowa szosa na ramie z lat 80', to ówczesna topowa rama Peżota, Peugeot Dolomites. Jak pamiętam widelec 600 gramów rama 1800 więc kosmos na stalówkę. Rower nawet przy tak niechlujnym osprzęcie waży poniżej 9 kg ale nie o to chodzi. To mój najbardziej wygodny rower jaki w życiu miałem, sprytny i szybki. Mam 186cm wzrostu, przekrok 86cm, rama 56cm. Idealnie.
Często pytacie o szosę endurance albo łagodną
Często pytacie o szosę endurance albo łagodną
źródło: 20260521_205645
Pobierz- 2
@kekacz: Jakiś czas temu sprzedałem, rama była w stanie agonalnym więc piaskowałem. Całkiem ciekawie wyszedł ten bardzo nietypowy projekt.
źródło: 20240410_200642
Pobierz@4x80: 20 kg to mega dużo :] gratuluję =]
- 4
mamy to! uci aproved a----------z!
czy to jeszcze jest rower? ( ͡º ͜ʖ͡º)
chętnie polatałbym tym do roboty
#szosa #rower
https://www.instagram.com/reels/DYkLhVvREX3/
czy to jeszcze jest rower? ( ͡º ͜ʖ͡º)
chętnie polatałbym tym do roboty
#szosa #rower
https://www.instagram.com/reels/DYkLhVvREX3/

- 19
@Mikel945: fajne, to gdzieś blisko Warszawy może?
- 2
- 14
92 286 + 104 = 92 390
Trakt Królewski z Wierzbina do Borzęcina, rozkopany, Izabelin już skończony.
#rowerowyrownik #rower #szosa #100km
Skrypt | Statystyki
Trakt Królewski z Wierzbina do Borzęcina, rozkopany, Izabelin już skończony.
#rowerowyrownik #rower #szosa #100km
Skrypt | Statystyki
źródło: YDXJ0357_1
Pobierz- 2
źródło: YDXJ0353_1
Pobierz- 2
#szosa: Dopiero co przykręciłem korbę, PM jeszcze nie sparowany. No nie wiem ale Sram jest bardzo innowacyjny ale korby ma trochę za nudne, o shimano nawet nie warto wspominać, klepią to samo wzornictwo chyba od średniowiecza. :)
Korba Sram Force D1 po mojej lekkiej modernizacji hehe.
Korba Sram Force D1 po mojej lekkiej modernizacji hehe.
źródło: 20260521_134017
Pobierz- 16
- 24
90 187 + 142 = 90 329
Urodzinowy Tour de Kampinos
#rowerowyrownik #rower #szosa #100km
Skrypt | Statystyki
Urodzinowy Tour de Kampinos
#rowerowyrownik #rower #szosa #100km
Skrypt | Statystyki
źródło: Tour de Kampinos
Pobierz@Jerzu: 142 lat! i dużo #squadratinhos!
- 0
@dybligliniaczek: dziękuję
- 18
- 14
- 43
#rower #szosa #polskiedrogi #stopcham
Piękna manipulacja. Na grafice ironizowane "mistrz dwóch kółek", co jest w ogóle sloganem kampanii, jabłka w bagażniku żeby było dramatycznie i statystyki 200 ofiar rocznie.
Tymczasem na stronie kampanii czytamy, że to 200 rocznie to:
Piękna manipulacja. Na grafice ironizowane "mistrz dwóch kółek", co jest w ogóle sloganem kampanii, jabłka w bagażniku żeby było dramatycznie i statystyki 200 ofiar rocznie.
Tymczasem na stronie kampanii czytamy, że to 200 rocznie to:
638
źródło: HIwkVObXwAAXrF0
Pobierz@cult_of_luna: Ogółem ironiczne wyrażenie mistrzów dwóch kółek, że to niby jacyś brawurowo jeżdżący rowerzyści xDD
- 34
@Nemayu: no taki jest wydźwięk, skoro na stronie kampanii jest wprost że nie będziesz "mistrzem dwóch kółek" jeśli będziesz coś tam robił lepiej.
Zadziwia za to pominięcie faktu to jest sprawcą tych wypadków (oni tam piszą o kawie w rękach rowerzysty XD) i dawanie statystyk rowerzystów + motocyklistów powodujących wypadki w kampanii dla rowerzystów.
Zadziwia za to pominięcie faktu to jest sprawcą tych wypadków (oni tam piszą o kawie w rękach rowerzysty XD) i dawanie statystyk rowerzystów + motocyklistów powodujących wypadki w kampanii dla rowerzystów.
Co powiecie o imitacji Crankbrothers?
@Slicznotka: To co o każdej imitacji. Jak ktoś ma dobry produkt to się pod nim przynajmniej podpisze.
@Slicznotka: ja mam multitool z Lidla i imbusy dalej trzymają kształt. Wiem, że moment 8Nm wytzymuje, bo od tej wartości zaczął mi klikać klucz dynametryczny


















warto dopłacać do lepszej wersji?
plan działania to raz na miesiąc zaj^bać traske 150km, a tak normalnie to niedzielna jazda 50-60km
źródło: 421323565645
Pobierzhttps://a.aliexpress.com/_EH9HS1s