
MarianoaItaliano
Drugi dzien swiąt, w tle telewizor a ja w gościach pośród ciotek. Temat w TV - Jan Paweł II i 13 rocznica smierci, zaraz rozmowa że po JPII to już nie ma papieży, zarzuciłem ciotki paroma ciekawostkami o konklawe w 1978 bo czytałem kiedyś o tym na wiki oraz tekstami świętego z życia prywatnego bo te znam z wykopu (jak mi dadzą to jem) a te już oczarowane bo ci młodzi to
- Keczupiq
- torpedowiec
- Baleburg
- AceDM
- konto usunięte
- +1 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
@MarianoaItaliano: a odpowiedziałeś historię jak ksiądz Wojtyła spóźnił się na egzamin?
- MarianoaItaliano
- konto usunięte

MarianoaItaliano
@gumpa_bobi: ale tą z czwórką w indeksie #pdk
- konto usunięte
- konto usunięte































