via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Jeju co się u mnie odwaliło na świętach to nawet nie wiem. Pojechaliśmy do rodziny w której mieszka kuzyn, typowy piwniczak, co ma 24 lata i #neet, a jedyne co robi to gra w lola.
Zjedliśmy śniadanie świąteczne i zaczęliśmy dyskutować na różne tematy. Niestety jeden z wujków zapytał się tego kuzyna, czy nie ma czasem tam jakiejś hehe dziewczyny. No i wtedy się zaczęło. Zaczął krzyczeć, coś o dzisiejszym
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w święta jestem u rodziców w miateczku 20k mieszkańców i wszyscy muszą być tak pochlani, że widziałem 2 dorosłe osoby z psami i w sumie mnóstwo dzieciaków i młodzieży, oprócz nich nikogo, a dzień naprawdę ładny.
#polskiedomy #swieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobrze jest jak przyjedzie Teściu zrobimy O,7 Balantajka i od razu świat jest koloriwszy( )
#swieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrusto: dziś nie ma odgórnego rozporządzenia w żabkach odnośnie otwarcia - dziś każdy ajent na własną rękę otwiera i sprzedaje, wiec to że u kogoś była otwarta nie gwarantuje że w Twoim rejonie jest coś otwarte ( ͡º ͜ʖ͡º) jutro masz jedne od 9/10 a inne od 13 jak dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
  • 1
Jak zwykle co pół roku temat wędlin, że teraz to sama chemia, że coś dodają, że oślizgłe i tak dalej. Ile można.
#swieta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach