Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
@gorfobrut czemu przywarą? Nosacz to Polak z krwi i kości. Dobry i zły, piękny i brzydki jednocześnie. Dziś byłem na dwóch urodzinach i dwa razy powiedzialem:
źródło: comment_1650217390ItL7H9Ungi2Zi8eOkDRfZ2.jpg
Pobierz@Polasz: ale najważniejsze że sprawiedliwy
też sadzicie takie pierdy po porannym żurku/barszczu z jajem? XD
#swieta
#swieta
konto usunięte via iOS
- 3
@Jestem_Tutaj łooo panie i to jak
w święta jestem u rodziców w miateczku 20k mieszkańców i wszyscy muszą być tak pochlani, że widziałem 2 dorosłe osoby z psami i w sumie mnóstwo dzieciaków i młodzieży, oprócz nich nikogo, a dzień naprawdę ładny.
#polskiedomy #swieta
#polskiedomy #swieta
- 1
@sprawca_komfortu: Byliśmy dzisiaj na dwóch spacerach i pusto. Też miałam taką rozkminę, gdzie się ludzie podziali?
konto usunięte via Android
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobrze jest jak przyjedzie Teściu zrobimy O,7 Balantajka i od razu świat jest koloriwszy(✌ ゚ ∀ ゚)☞
#swieta
#swieta
- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chrusto: podpinam się do pytania heh
@chrusto: dziś nie ma odgórnego rozporządzenia w żabkach odnośnie otwarcia - dziś każdy ajent na własną rękę otwiera i sprzedaje, wiec to że u kogoś była otwarta nie gwarantuje że w Twoim rejonie jest coś otwarte ( ͡º ͜ʖ͡º) jutro masz jedne od 9/10 a inne od 13 jak dobrze pamiętam.
Jak zwykle co pół roku temat wędlin, że teraz to sama chemia, że coś dodają, że oślizgłe i tak dalej. Ile można.
#swieta
#swieta
@spinel: to zapodaj jakiś ciekawy temat na rozruszanie rodzinki
- 0
@Okoproroka spory sąsiedzkie, osiągnięcia bombelków, tematy budowlane
@wihajsteer to nie jest istotne skąd ktoś bierze, najważniejsze żeby ponarzekać
@wihajsteer to nie jest istotne skąd ktoś bierze, najważniejsze żeby ponarzekać
@dzoli: Ciekawe czy ktokolwiek w ogóle ma rodzinę, która nie jest z-----a i z którą można miło spędzić czas
Jeśli tak, to mu mega zazdroszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli tak, to mu mega zazdroszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 27
konto usunięte via Android
- 0
@Utylizejszyn: 21:37
- 1
@Bonifacy13: biały
- 1
@Bonifacy13: czerwony
- 10
@RageH: Janusz Duda.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 483
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@waclaw-jasinski konfe? Bo na TVP ciągle mówią o wojnie, więc nie widzę związku z pisem
- 271
@waclaw-jasinski: Na Konfederację targowicką?



























Zjedliśmy śniadanie świąteczne i zaczęliśmy dyskutować na różne tematy. Niestety jeden z wujków zapytał się tego kuzyna, czy nie ma czasem tam jakiejś hehe dziewczyny. No i wtedy się zaczęło. Zaczął krzyczeć, coś o dzisiejszym