Wszystko
Najnowsze
Archiwum

wykopowajulka15
- 0
Zastanawiam się czy miałem tak smutny okres <20 czy teraz takie fajne życie. Jestem u matki od nocy z piątku na sobotę i nudzi mi się już tu. Stary komputer, nic się na mieście nie dzieje (mimo że to wojewódzkie), czuje się jakiś smutny i zmęczony. Tęsknię już za Warszawą i nie mogę się już doczekać jak jutro wysiądę na centralnym, popatrzę na pomnik stalina, przejdę się centrum i pojadę metrem do

Ordynat_Michorowski
- 6
@pranko_csv: potwierdzam

konto usunięte
- 0
@pranko_csv: w sensie ze co, spi po poludniu? Czemu
- 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Kenpaczi: żeberka po ślunsku
- 550
- 158
@bartazwu: a jaśniepan co wpierd@la w każde święta, że się tak zapytam.
@Czlowiek_Ludzki tak ale przez resztę roku robi za szufladę do sikania
źródło: comment_1650218342O02QcHjFXQgkgY0iLhKSkR.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 0
- 3
- 12
@szynszyla2018: włącz się do dyskusji i zapytaj gdzie twoje pieniądze z komunii jak już wywlekacie stare brudy
Mircy ale się piwska opiłem i ciasta obżarłem
A jeszcze czeka mnie pieczony schabowy ze sliwką i he he wódeczka
Po świętach rygorystyczna dieta!
#swieta #jedzzwykopem
A jeszcze czeka mnie pieczony schabowy ze sliwką i he he wódeczka
Po świętach rygorystyczna dieta!
#swieta #jedzzwykopem
źródło: comment_1650204266k3WFXeXWb860mU28sx78dI.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@skitarii: o jak rykłem xDD
- 204
- 2
@kasza332: mordo, to nie te święta
Najlepszy pomysł ever żeby wczoraj iść na nockę do pracy a dzisiaj obudzić się na obiad. #swieta
no już zjadłem sobie to śniadanie wielkanocne. Nałożyłem cały talerz - jajka w majonezie i z pieprzem ziołowym, kiełbasę, sałatkę z gotowca, jakiś ser pociachany w kostkę i chrzan. Zjadłem połowę i się zapchałem. Nawet założyłem marynarkę na tę uroczystość. Szkoda tylko, że nie mam się z kim połamać opłatkiem.
Wesołych świąt (ʘ‿ʘ)
#swieta #wielkanoc
Wesołych świąt (ʘ‿ʘ)
#swieta #wielkanoc
@redorbiter: Wesołych :P
- 1
@SerasVCT: dziękuję, wzajemnie :)
@WladcaSlimakow coraz wiecej amatorow pcha sie do memow






















