Zastanawiam się czy miałem tak smutny okres <20 czy teraz takie fajne życie. Jestem u matki od nocy z piątku na sobotę i nudzi mi się już tu. Stary komputer, nic się na mieście nie dzieje (mimo że to wojewódzkie), czuje się jakiś smutny i zmęczony. Tęsknię już za Warszawą i nie mogę się już doczekać jak jutro wysiądę na centralnym, popatrzę na pomnik stalina, przejdę się centrum i pojadę metrem do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Jarubot @Memphi matce włączyła się martyrologia matki polki zaczęła gadać o tym jak to się na sprząta a domownicy to leniwe ch#jki i była imba bo wyrzuciła przez przypadek rzeczy od ojca dwa lata temu. Ojciec nie wytrzymał i jazda xD
  • Odpowiedz
no już zjadłem sobie to śniadanie wielkanocne. Nałożyłem cały talerz - jajka w majonezie i z pieprzem ziołowym, kiełbasę, sałatkę z gotowca, jakiś ser pociachany w kostkę i chrzan. Zjadłem połowę i się zapchałem. Nawet założyłem marynarkę na tę uroczystość. Szkoda tylko, że nie mam się z kim połamać opłatkiem.
Wesołych świąt (ʘʘ)
#swieta #wielkanoc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach