@Okaz_prawilnosci: @2Girls_1Cup

O filmach instruktażowych się nie wypowiem, bo nie oglądałam. Natomiast umowne gesty mają racjonalne uzasadnienie:
1. Jeśli osoba krzyknie albo głośno poprosi o pomoc, sprawca może natychmiast zareagować agresją – uderzyć, uciszyć, zastraszyć. Gest pozwala uniknąć prowokowania sprawcy.
2.Spora część ludzi odczuwa rodzaj blokady przed tym, żeby tak po prostu zacząć krzyczeć. Łatwiej jest pokazać gest. Zdaje się, że nawet na kursach podstawowej samoobrony się ćwiczy po
  • Odpowiedz
@Fjubens: a widzisz że Silne Niezależne idą stromymi schodami a facecik (o wyglądzie downa) jedzie wygodnie ruchomymi? I zostaje z tyłu?

REEEEEEE patriarchat opresja mizoginia reeeee
  • Odpowiedz
Z jednej strony nie ma co się nastawiać na idealną dziewczynę rodem z komedii romantycznych; z drugiej też nie ma co wszystkich zniechęcać bo samemu się nie doświadczyło takiego związku, lub się widziało dużo filmików o złych babach / facetach
  • Odpowiedz
Czy to możliwe żeby bardzo ładna dziewczyna nie wiedziała/nie rozumiała (?) że jest bardzo ładna?
#pytaniedoeksperta #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

pytanie

  • niemożliwe 34.8% (16)
  • może najwyżej tak udawać żeby coś ugrać 10.9% (5)
  • trudno powiedzieć 6.5% (3)
  • może mieć problemy z samooceną/ emocjonalne 26.1% (12)
  • możliwe 19.6% (9)
  • inne 2.2% (1)

Oddanych głosów: 46

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aa-aa: Tak, to jest problem zwłaszcza młodych dziewczyn, które naoglądają się idealnych kobiet (kiedyś w gazetach, teraz pewnie na tiktokach), z idealną cerą, pięknymi włosami itp., nad którymi siedział sztab ludzi od wyglądu albo zostały wyfotoszopowane/upiększone przez filtry, i porównują się do nich.
  • Odpowiedz
@SpierdoxMizogin: właśnie wynaturzenie współczesnych czasów polega na tym że polki posiadają wysokie poczucie bezpieczeństwa bo policja socjal wojsko (przy braku własnego zaangażowania) alimenty emerytura sądy rodzinne i to zmienia preferencje jeśli chodzi o dobór partnerów
  • Odpowiedz
Mam w pracy widok z okna na przeciwny budynek, w którym jest studio tatuażu.
Tatuażysta raczej jest wzięty i codziennie widzę wpół rozebranych ludzi wychodzących w czasie sesji na papierosa przed ten budynek.

Wczoraj była taka sytuacja, że patrzę a tu wychodzi takie ciacho, mega przystojny, wyrzeźbiony, z jakimiś dziarami, robił sobie rękaw jakiegoś smoka, super to wyglądało.
Widział, że go obczajam i się do mnie uśmiechnął, odległość to jakieś 10 metrów, może 15?

Problem
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usmiech_Niebios: Natura. Przyjstony i atrakcyjny gość miał ją odrazu, a on się musiał starać. Dla nieświadomego blackpilla normika to trudne do przełknięcia, że jest gorszy. Jeszcze próbują mu sprzedać cope, że to on jest wygrywem bo to on jest w związku, a nie typ, który zrobił jego przyszłą dziewczynę kilka godzin po jej poznaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz