Trochę dzisiaj skisłem, widziałem jak nasza całkiem ładna blondynka tłumaczyła jakiemuś przystojnemu jegomościowi z ciemniejszą karnacją coś po polsku ale on ją raczej średnio rozumiał. Po 10 minutach wracałem a ona z 50 metrów dalej coś mu tłumaczy, macha rękami przed nim, a on dalej nic xd musieli być dość blisko ze sobą bo bardzo bezpośrednio się do niego zwracała.
#rozowepaski #p0lka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczęśliwy to dom gdzie pajonki som
Ponad 100 km w 4 dni + treningi codziennie których google fit nie uwzględnia.
Weź se zobacz jak coś na skrinach z poprzednich dni po kolei co i jak.
8000 kalorii deficytu z marszu z 4 dni, w diecie mam dodatkowo deficyt na poziomie 700-800 każdego dnia, wysiłek związany z marszem nie był w żaden sposób dodatkowo pokrywany, 3000 z deficytu z diety masz łącznie 11000 kalorii deficytu. Łącznie
aa-aa - Szczęśliwy to dom gdzie pajonki som
Ponad 100 km w 4 dni + treningi codzienni...

źródło: 0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Dodam jeszcze, że pojawiło mi się po tych kilku dniach wcięcie w talii. Ogólnie to mam fajne spodnie mustang które leżały długo bo blokowały mi się na udach, miesiąc temu w nie wchodziłem i mógłbym w nich chodzić, kucanie mogłoby być ryzykowne, teraz kucam i jeszcze jest zapas, spodenki które tydzień temu jeszcze dość normalnie nosiłem zaczynają spadać. Ludzie co mnie widzą codziennie zaczynają się martwić co tak chudnę
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy tylko mnie irytuje, że kobiety non stop podróżują? A nawet nie samo to, po prostu fakt że wszystko idzie na rozrywkę. Jak to jest, że kobiety nie chcą odkładać na jakiś samochód, na mieszkanie, na emeryturę bo jest niepewna? Ba, nawet na czarną godzinę żeby mieć jakieś środki do życia. Większość wypłaty idzie na pierdoły typu podróżowanie non stop, imprezki, drineczki, ciuchy. Konsumpcyjne życie bez myślenia o
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vedar: O ile sama jestem rozbawiona tymi "radami influencerek" to co złego jest w tym, że kobieta pokazuje jak golić męskie narządy? Bo Twoja wypowiedź sugeruje, że nie oburza Cię jak to zrobiła (rzetelność i jakość przekazywanych treści) tylko sam fakt, że jak miała czelność podjąć się tego tematu.
  • Odpowiedz
#tinder #rozowepaski #podrywajzwykopem

Jade jutro do laski, bardzo możliwe, że będzie peklowanie wieczorem u niej na chacie, ale chciałbym też coś wcześniej z nią porobić, najpierw coś tam na mieście (macie pomysł?), później kupujemy alko, prowiant, może coś u niej ugotujemy i później spędzamy wieczór i noc razem, myślałem, że może by się jeszcze w jakieś gry pobawić typu czółko czy coś żeby po prostu atmosfera
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciapatyplisdontbrejkmajhart: Wszystkie ranki u laski na chacie, to kojarzę tylko tak, że po prostu umawiałem się z nią na film i później w trakcie coś robiliśmy. Nigdy nie bawiliśmy się w jakieś atrakcje. No chyba, że najpierw coś poza domem macie robić. U mnie tak wyglądały kolejne randki ale zazwyczaj, to te pierwsze na chacie były dość proste.
  • Odpowiedz
No i będzie kolejny, 4ty dzień z sporo ponad 1000 kalorii deficytu, efekty są jak na dłoni, ale jest grubo, mógłbym śmiało już odpuścić ponad miesiąc temu ale jeszcze trochę potnę, nastrój średni no ale cusz.......
#zdrowie #dieta #sport #rozowepaski #niebieskiepaski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #zwiazki #samotnosc #tinder #badoo #blackpill #polska #ciekawostki

Codzienny profesor Tomasz Szlendak :)

Wywiad byl tu wrzucany wiele razy, więc cześć z Was go kojarzy. Ale dla tych, którzy pojawili się tu niedawno, może ukazać coś, z czego mogli nie zdawać sobie sprawy.

Ostrożnie!
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #zwiazki #samotnosc #tin...

źródło: temp_file7007325429407054685

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Nie no co ty mordo, ten cały profesor to jakiś sfrustrowany prawiczek incel.
Wszyscy wiedzą, że to mężczyźni mają nierealistyczne wymagania przez to że pornole zryły im mózg. A kobiety jedyne czego wymagają to żeby mężczyzna miał dobre serduszko.
Z resztą co on może wiedzieć? Jest tylko jakimś profesorem. Pani lewicowa polityk bez wykształcenia zna się na tym o wiele lepiej od niego.
  • Odpowiedz
KOBIETY !!!! wy sobie nawet nie wyobrażacie, jak Wy łatwo macie w życiu:

gdybym był kobietą to bym po prostu pokazywał c------i, nóżki, dupkę na youtubie, instagramach i innych takich i na tym zarabiał
- skąpe ubranka
- pokazywanie się w sexi strojach
- dekolty
pearl_jamik - KOBIETY !!!! wy sobie nawet nie wyobrażacie, jak Wy łatwo macie w życiu...

źródło: vanlife

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozowepaski są w XXI w. zepsute przez dobrobyt.

Mają WSZYSTKO
- Supremację nad mężczyznami wobec prawa - krótszy wiek emerytalny, różne formy wsparcia, dodatkowe punkty w różnych rekrutacjach, krótsze wyroki, łagodniejsze standardy odbywania ewentualnych kar pozbawienia wolności (zakład półotwarty w standardzie), parytety w polityce, radach nadzorczych i zarządach spółek tylko za to, że nie mają penisa.
- Mężczyzn zaangażowanych w prace domowe, które zostały im obrzydzone przez inne baby. W
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Mężczyzn zaangażowanych w wychowywanie dzieci.


@ChickenDriver2: Odnośnie wychowania dzieci to jest w sumie bardzo ciekawe, ostatnio trafiłem totalnie losowo na yt na taki film 2 Ukrainek które mieszkają lub mieszkały w Lublinie mówiących, że były w szoku ilu to mężczyzn wychodzi z dziećmi na spacer oraz, że właściwie to jest ich więcej jak kobiet.
  • Odpowiedz
Drodzy użytkownicy portalu wykop.peel

Zgłębiając nieodgadnione dla mnie zagadki ludzkiej psychiki (która niezmiernie mnie fascynuje) ja do Państwa z takim pytaniem głównie dla osób, które spotykały się z kimś będącym w związku. Co wami kieruje? Jakie są motywy?

Rozmawiając na instagramie z #rozowepaski postanowiłem w ramach eksperymentu społecznego wspomnieć , że jestem w długoletnim związku jednocześnie proponując spotkanie. Ciekawiło mnie reakcja.

Sytuacja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Difficult_Sun: akurat dla kobiet mężczyzna w związku jest bardziej atrakcyjny niż ten bez dziewczyny. co do tej trzeciej, to jakbyś jej ponownie zaproponował, to pewnie już zdążyła się "namyślić", gdyby nie była zainteresowana to by do cię zghostowała
  • Odpowiedz
@smallboobslover: chyba coś w tym jest. Po rozmowie da się wyczuć, że w 2/3 przypadków to jest jakiś deficyt braku pewności siebie i chęci jednak dowartościowana się kosztem innej kobiety.
Ciekawy mechanizm tym bardziej, że tu nie chodzi o żadną perspektywę związku, a chwilowe dokarmienie się atencją.
  • Odpowiedz
Ale te grupy to raczysko xD polecam zajęczeć


@gadatos: Byłem kiedyś na tej grupie. I na kilku innych, podobnych.
Człowieku, tam są kiężniczki "wiecznego szukania" i prężący swoje muskuły Panowie o ptasich móżdżkach. Jeden taki codziennie musiał wrzucić zdjęcie z siłowni. Pod zdjęciem panienki do niego pisały ochy i achy. W końcu jedna z moderatorek się z num umówiła na randkę. I co? I się okazało że Pan już taki
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eh ku##a miałem swoje marzenia, plany ideały. Tyle wielkich planów i marzeń jakiś wyobrażeń czego to ja nie zrobię. W liceum podobała mi się jedna dziewczyna z innej klasy - 10/10 jedyna 10/10, którą bym tak ocenił i do teraz. No obiektywnie po prostu była ładna, więc na zainteresowanie nie mogła narzekać. Uśmiechnięta, pozytywna taka sympatyczna jak do rany przyłóż. Naturalnie od niej biła taka aura dobrego
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Dawajcie, anonimy, jakieś akapity chociaż. Przecież takiej ściany tekstu nie da się czytać. 2/10 bo chociaż interpunkcja dobra ,a nie takie coś jak u znacznej ilości ludzi w Internecie. Dla nie kumatych ja ten przecinek specjalnie źle napisałem żeby zwrócić uwagę na to co mnie w oczy kole.
  • Odpowiedz
@Fjubens: filtry są przekonfigurowane na min 190 i jeżeli panna chce zmienić na niższych to pojawia się ostrzeżenie o przejściu do strefy manletów i czy jest świadoma ryzyka, musi potwierdzić kilka razy, jak firefox kiedy wchodzi się na stronę z fałszywym certyfikatem, tylko trudniej
  • Odpowiedz