@Vedar: Waga sama w sobie jest bez znaczenia, problem zaczyna się gdy równa się tyle samo co wzrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fjubens: ja tam lece na kase. Sam dużo zarabiam i nie wyobrażam sobie być bankomatem dla julczyska. Jak wy sobie to wyobrazacie jak wy zarabiacie 12 na łape, a ona 3,5? Ja mam marzenia jechac do islandii, japonii, australii i z takim pasożytem finansowym zeby gdzieś jechac 50/50 to co najwyżej do otwocka xD Nie mam zamiaru zaniżać swojego poziomu życia dla zapachu tzipy raz w tygodniu.
  • Odpowiedz
Co najbardziej bawi mnie w tych grupkach okołotinderowych na fb?

Incele, którzy myślą, że nie są incelami i wyzywają innych facetów od przegrywów XD

Już po samym profilowym można stwierdzić, że taki synek na skali urody mieści się gdzieś w połowie drogi między przeciętnym wykopkiem a przemcelem.

Jeśli
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i znowu fajna blondynka fajna niunia, no ale co dziecko, tatuaże. Po co mi taka, a tak to by ją wziął włosy z tyłu tak spięte a jednocześnie rozpuszczone dość długie twarz dziewczęca ładna koło 25 lat. Myślicie co robicie bo tak się później kończy. W ogóle taka laska to robi sobie te tatuaże po to żeby tak jakby zamanifestować swój sprzeciw wobec sytuacji w jakiej się znalazła, i taki fajny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #divyzwykopem #blackpill #tinder #polska #bekazpodludzi

To, że jakiś szon gada takie głupoty, nie byłoby takim problemem, gdyby nie to, do ilu osób, zwłaszcza młodych, ten przekaz trafia. To jest jakiś chłam, ściek, igrzyska troglodytów, promowanie qrstwa. Rośnie nam niestety pokolenie jaskiniowców, którzy myślą tylko o rui, a do pracy się nie garną.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki pomóżcie bo jestem załamany. Jestem taka ciapa że ręce opadają. Miałem wczoraj randkę z nową dziewczyną i całowaliśmy się na kanapie. Jakoś ją rozebrałem z trudem (odpięcie stanika trochę zajęło) ale potem wszystko zrypałem. Chciałem ją zanieść na łóżko i nie dałem rady. No wiecie jak, złapać na ręce jak kota do góry brzuchem. Najgorsze jest to że dziewczyna normalna - max 50kg a ja nie jestem
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W łóżku też za bardzo nie potrafiłem nią "przerzucać" tak płynnie jak na filmach robią tylko dobierałem się jak do worka ziemniaków


@mirko_anonim: s--s nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie j---e się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble
  • Odpowiedz
@Vedar tutaj nie ma za bardzo co krytykować. Takie ma nastawienie i to jej sprawa. A pieniądze dają bardzo wiele możliwości.

To subiektywne odczucia i ja, mimo iż nie mam wiele pieniędzy, bardziej od nich cenię godziwe życie, wewnętrzną moralność, takie stoickie podejście, pozwalające przetrwać trudne chwile. Bo pieniędzy do grobu nie zabierzemy. A ja wierzę, że po śmierci czeka nas inne życie i marzy mi się, abym w dobrym biegu
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ale Ty czasem p--------z chłopie, za bardzo chcesz być poprawny. Ktoś, kto deklaruje że "kocha pieniadze" (jak to w ogóle brzmi, kocha to się rodzinę i przyjaciol, a nie kawałek papierka) jest małym, płytkim czlowiekiem i ma mocno pomyloną hierarchię wartości. Nazywajmy rzeczy po imieniu zamiast robić liberalne fikołki, bo w ten sposob dokladamy tylko cegiełkę do tej całej zgnilizny jaka nas otacza.

Taki skrajny materializm był jeszcze do
  • Odpowiedz
@janszy i dobrze nie przechodź na złą stronę mocy. To nie opcja na dziewczynę / związek. Ja wiem to od dobrego ziomka co w tych tematach się lubuje i bierze hurtowo.
Sam tylko na etapie pisania/ rozmowy namieszałem w głowie i zbajerowałem taką bo nie wierzyłem że tak łatwo to idzie. Kompletne inne podejście i duże zaangażowanie ze strony madki.
  • Odpowiedz
Co byście chciały dostać na pierwszym spotkaniu z chłopakiem z wykopu .... ?

#przegryw #ankieta #rozowepaski #p0lki

pierwsze spotkanie z chłopakiem z wykopu.... co byście chciały dostać?

  • Misia 11.3% (6)
  • Róże 13.2% (7)
  • kwiaty z cmentarza 75.5% (40)

Oddanych głosów: 53

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do różowych - jak jakiś gość, z którym pewnie nigdy nie pisaliście ale macie się w znajomych na FB czy innym socjalu polajkuje wasze story albo da reakcje to dla was jest to flirt xd? Inaczje mówiąc, jak bez spermiarskiego pisania na PW dać do zrozumienia w dzisiejszym nowoczesnym świecie, że jest się zainteresowanym? Bo gdyby mi jakaś laska polajkowała relacje albo dała serduszko to wiem, że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KwiatGromu not true ja wolę facetow z fajnym charakterem niż przystojnych , problem w tym że i ci brzydcy potrafią być okropni ¯_(ツ)_/¯
Często też przystojni traktują kobiety lepiej bo nie są zakompleksieni
  • Odpowiedz
@OrionTheWarrior

@Linnior88 ci ładni są puści w środku. Taka wydmuszka ludzka

Nie zgadzam się , mnie w sumie największe okrucieństwa w związkach spotykały od brzydali , których nikt nie chcial
Często ludzie brzydcy są zgorzkniali i bardziej skłonni żeby krzywdzić
  • Odpowiedz
Marszem. 36,4k kroków, Nawet nie zmęczony nic. Nie wiem czy to dobrze. Taka aktywność to jako dodatek. Przed wyjściem ostatni dzień 6 Weidera, który regularnie powtarzam.
Pełna lampa 29 stopni, z 15% w cieniu było. Teren 30% asfalt, płyty chodnikowe, z czego z 60% pod górę z góry. 70% drogi polne i leśne z góry pod górę też z 60%.
8,5 litra wysokozmineralizowanej wody (!!!) i... jeden batonik Nestle fitness. Trasa wyznaczona pod możliwość
aa-aa - Marszem. 36,4k kroków, Nawet nie zmęczony nic. Nie wiem czy to dobrze. Taka a...

źródło: 1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@johny-kowalski: animale jako uzupełnienie niedoborów ze względu na dietę oraz świetną regenerację którą dają + samopoczucie i energia. Kolagen i siarka wzmocnienie stawów. Tryptofan, tyrozyna - odpowiadają za serotoninę i dopaminę, i teanina na zjazdy nastroju ze względu na dietę, kofeina wiadomo żeby ciągnąć do przodu. Mam jeszcze glukozaminę ale nie potrzebuje jej póki co, kolagen i siarka dają radę.
  • Odpowiedz
  • 1
@johny-kowalski: nie jestem wyczynowym sportowcem, tak to to, każdy może to łykać, tylko nie musisz codziennie, jak chcesz to możesz brać co 2-3 dzień, a codziennie można brać inne tańsze witaminy np olimpu, tam w opakowaniu masz i minerały i witaminy, jeszcze do tego animal greens, zielona puszka. Animal to marka legenda, ile już lat firma universal jest na rynku. Witamin tyle biorę żeby uzupełnić braki wynikające z niskokalorycznej diety,
  • Odpowiedz