Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 156
Czemu oni są tak agresywni i uzurpują sobie wszędzie prawo do pierwszeństwa?
@Scaab: to jest oznaczony przejazd rowerowy i rowerzysta ma bezwzględne pierwszeństwo, jeżeli nie ma tutaj sygnalizacji świetlnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 85
W praktyce to masz tak, że jak jebniesz to zawsze twoja wina, bo nie zachowałeś ostrożności ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
Wasz ulubiony pedalarz, znajomy pani @motocaina znowu szkaluje zachowanie biednych, ciemiężonych, bogu ducha winnych kierowców.
Tym razem padło na gentlemana w białym furgonie.
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

- 1
- 12
#rower #trening #las #sport #rowerzysci #29er #wahoo #wahooligan #scott
źródło: comment_1600005722Cu4Mg4OrwRavVNFYCvzu5s.jpg
Pobierz- 7
3
Mysłowice. Wypadek na S1. Rowerzysta zderzył się czołowo z ciężarówką

Mysłowice. Na trasie S1 w środku nocy pod prąd jechał rowerzysta. W pewnym momencie zderzył się z nadjeżdżająca z naprzeciwka ciężarówką. Śmigłowiec LPR odtransportował go do szpitala.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Śląskie: Potrącenie rowerzysty na S1 w Mysłowicach

Po wypadku w Mysłowicach (woj. śląskie) zablokowana jest jezdnia na S1 w kierunku m. Tychy - poinformowała w nocy z piątku na sobotę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
z- 5
- #
- #
- #
- #
721
Wypadek rowerzysty który wjeżdża na czerwonym świetle

Warszawa, skrzyżowanie Żwirki i Wigury
z- 584
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Kolejny skandal!
Rowerzysta, ulubiony znajomy pani @motocaina znowu szkaluje zachowanie biednych, ciemiężonych, bogu ducha winnych kierowców.
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

- 10
- 2
Mirki proszę o rozwiania moich wątpliwości i wytłumaczenie.
Skrzyżowanie kierowane światłami. Skręcam w prawo, mam zielone (nie strzałkę). Gdzie skręcam powiedzmy 3m od skrzyżowania jest przejście dla pieszych kierowane światłami. Pieszy również ma zielone. Pieszych brak i uderza mi w drzwi rowerzysta. Brak tam przejazdu dla rowerów, brak ścieżki rowerowej. Rowerzysta jechał chodnikiem. Czyja wina?
źródło: comment_1599818976d4tpg0njE2j2yKotwkKJQB.jpg
Pobierz- 10
Co sąd i inne wykopki powiedzą - nie wiem.
- 13
POD TYM LINKIEM pokazuję jak bez problemu, prawidłowo wyprzedzać rowerzystów.
#rower #rowerzysci #polskiedrogi #kierowcy #bezpieczenstwo #samochody

- 126
Mam go! Policja jechała za moimi wskazówkami A ja na ogonie pana. Pan się przyznał do kolizji z rowerzysta ale uważa że rowerzyście nic się nie stało! Poza tym auto kupił wczoraj:) Jechałam za nim od ul.Krakowskiej, gdzie uderzył w jadącego prostopadle do niego rowerzystę na skrzyżowaniu przy Kadzielni. Gdy rowerzysta się podniósł i odsunął sprzed maski, ten zwiał. Niektórzy ludzie są podli ale kara ich nie minie! Na zdjęciu już po
źródło: comment_1599747827OtyOrj7O0aFAtWYdBdboku.jpg
Pobierz- 41
- 16
#mtb #kolarstwogorskie #rower #rowerzysci #sport #terneing #29er #scott #wahoo #wahooligan
źródło: comment_1599675310JeoGaFuQ1qpBnvMM1MTDtf.jpg
Pobierz- 8
#mtb #kolarstwogorskie #sport #trening #rower #rowerzysci #29er #rowerowetrojmiasto
źródło: comment_1599497809rZZYd23ZOL7Eg5HhYyGBxK.jpg
Pobierz- 4
szczerze ja mialem taki czas jak na glodnego robilem 48km i mialem 2h 30min na 1butelce wody i od razu wracalem czyli wychodzilo okolo 100km
@Matsew: Możesz to przeredagować? Bo nie wiem o co chodzi w tym zdaniu.
- 1
Na górze moja trasa, na dole twoja trasa. Ukształtowanie terenu.
Bez podania przewyższeń z twojej strony ciężej wyciągnąć wnioski.
źródło: comment_1599502929XXI6ZRj5RlxBDgfGv2fsCI.jpg
Pobierz- 65
#kierowcy #samochody #rower #bezpieczenstwo #rowerzysci #polskiedrogi

- 0

- 1
Jak przez zimę jeździłem chodnikiem (wtedy jeszcze był śnieg), to ciągle mi piesi mówili, że to lepiej, abym im dzwonił dzwonkiem, bo co mam się wlec za nimi po chodniku.
Szczególnie starzy ludzie - można krzyczeć "przepraszam", ale i tak nie zareagują. Ale wystarczy zrobić dryń dryń dzwonkiem za 5 zł i od razu słuch powraca i nikt problemu nie robi.
- 1
to ciągle mi piesi mówili, że to lepiej, abym im dzwonił dzwonkiem, bo co mam się wlec za nimi po chodniku.
@RezuNN: Oczywiście, że tak, należy ostrzegać, bo potem są pretensje, że się nie dzwoniło.
- 3
#mtb #kolarstwogorskie #sport #trening #rower #rowerzysci #29er #rowerowetrojmiasto
źródło: comment_1599154976p8IU2vQYfpRcDg1CNM4mxA.jpg
Pobierz- 6
A gdyby tak zaparkować rowerem na środku ulicy?
#rower #rowerzysci #kierowcy #samochody #polskiedrogi #bezpieczenstwo #poznan

- 2
- 2
autor sapie, że auta wybijają na przejazd nie mogąc z niego zjechac i robi to samo. Dzyn dzyn rikort widjo
@na_piechote:
źródło: comment_1599154069bkYEzikbu32oPqrEZtGMkY.jpg
PobierzDobry rowerzysta stoi jak ma pierwszeństwo, później sam wymusza pierwszeństwo no i się zeruje, co nie? xD
Ale jak nogi mu połamią, to jest kwik że samochody na tory, bo nie potrafią jeździć i na nic nie patrzą!
Prychłem razem z kierowcą poloneza jak obserwowaliśmy ich wyczyny xD

- 2
Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.
#rower #polskiedrogi #rowerzysci
źródło: comment_1599056918TSNl4RKfGO3qybrzbFuPqt.jpg
Pobierz

















Ci ludzie są zagrożeniem na drodze. ¯\_(ツ)_/¯
#rower #rowerzysci #polskiedrogi #kierowcy #samochody #bezpieczenstwo
źródło: comment_1600171201rionbWInPBXhYdGSMfvbFU.jpg
Pobierz@fegwegw: Ja jadę 40T tirem a ty 2 tonowym samochodzikiem. ¯\(ツ)_/¯
A nie czekaj, jest PoRD a nie dżungla.
I rower nie waży 15 kg podczas jazdy.
W ogóle znak D-1 w tym miejscu to rak.
1. Zbyt daleko od skrzyżowania
2. Wlot podporządkowanej jest po lewej stronie. Ze znakiem D-1 i bez niego mamy pierwszeństwo.
Tak to wygląda w Niemczech. Znak D-1 byłby tylko w