https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,16396767,Samochodem_przez_sciezke_rowerowa___Naprawde_latwo.html
czasem trzeba jedną, dwie minuty czekać aż będzie możliwość włączenia się do ruchu - dodaje jego sąsiadka, pani Maria Kaczyńska. - Zdarzyło mi się już, że jakiś wkurzony rowerzysta uderzył pięścią w maskę mojego auta, żeby pokazać, jaki jest zły, że tarasuję przejazd. Ale nie ma innej opcji, tylko wjazd na ścieżkę, stojąc przed nią, nie widać drogi i

![Wypadek na ścieżce. Rowerzysta ma poważne obrażenia [materiał video]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1597388432SIpVEbzou3xjPlld7VYjs9,w220h142.jpg)






















#bystra #strazpozarna #jrg #osp #policja #wrd #pogotowieratunkowe #rowerzysci #samochody #potracenie
źródło: comment_1597350971FiFQ3YsqYFEkYpjPYOfHnh.jpg
Pobierz