Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że dzbana @BomBom: prawda w oczy kole i kasuje wpisy to tu ci @FlasH: odpowiem.
PoRD

Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę.Przez działanie rozumie się również zaniechanie.


Zaniechałem więc jazdy uszkodzonym CPR i pojechałem dalej ulicą, gdyż nie chciałem narażać siebie na szkodę. Inaczej mówiąc szkoda felg, by na siłę tam jechać. Ulica jest równa, rower to pojazd, więc sprawa prosta. Tym bardziej, że tam jest więcej takich niespodzianek jak widziałem. Będę wnioskował do UM o zdjęcie znaku C13/C16.

#rower #rowerzysci #bezpieczenstwo #polskiedrogi #kierowcy #rowerzysta
Pobierz reddin - W związku z tym, że dzbana @BomBom: prawda w oczy kole i kasuje wpisy to tu ...
źródło: comment_1598990289qKsTfTvbHTHqrENCBJPVPZ.jpg
  • 6
@reddin: Nie ma szans. Specjalnie dodają te znaki na chodnikach, by wywalić rowerzystów z jezdni, a jakiej jest jakości ten twór nie ma znaczenia. Niech rowerzyści jeżdżą tym chodnikiem, bo kogo oni obchodzą. Niech się cieszą, że mają ścieżkę rowerową.
to trzeba było zejść z roweru i go prowadzić.


@FlasH: Po co jak obok jest jezdnia a rower to pojazd? ¯_(ツ)_/¯ na spacer się chodzi z psem a nie z rowerem. Nie moja wina, że CPR jest zaniedbany i niebezpieczny.