Szukam uchwytu do Gopro na rower. Tak żeby sama kamera była te kilkanaście czy kilkadziesiąt centymetrów wyżej niż kerownica, bo na moim obecnym uchwycie widać część baranka. #gopro #rower
Nie ma to jak sobie jechać rowerem i przypadkiem trafić na takie drzewo. Dziś go z ciekawości zmierzyłem i ma ponad 400 cm obwodu na wysokości 130 cm, co czyni go chyba jednym z większych drzew w województwie Lubelskim. Jednak jak sprawdziłem, nie jest żadnym pomnikiem przyrody 😯 Dla porównania dąb Dominik z Poleskiego Parku Narodowego ma 380 cm obwodu. #drzewa #rower #przyroda
@DrJudym: A ja właśnie mam jechać z sakwami. Tylko to chyba jest najkrótsza droga, a nie bardzo mogę ten dzień wydłużać, bo i tak wychodzi do przejechania 170 km (ʘ‿ʘ)
Szukam nawigacji na rower. I właśnie tylko nawigacji, te wszystkie bajery treningowe, które mają Garminy kompletnie mnie nie interesują. Chcę móc sobie wgrać plik gpx i by mnie nawigacja dokładnie prowadziła po śladzie. Jedyna inna funkcja, która byłaby przydatna to informacje o podjazdach. Do tej pory używam mapy.com (wcześniej mapy.cz). Zwykle sprawdza się to dosyć dobrze, ale za to bateria w telefonie leci szybko, zwłaszcza gdy też odpalona jest Strava. #rower
@Noxgate: Jak interesuje cię tylko nawigacja to i Garmin to Explore 2, masz dotyk i szukajkę bez zaawansowanych treningów. Navi bez dotyku to udręka bo mapy się nawet nie da przesunać, nie wiem jak można polecać coś takiego.
Jeśli zależy mi głównie na baterii, stabilności systemu i GPS i dobrym aparacie, to co byłoby lepsze, Samsung Galaxy A56 czy Motorola Edge 60? Albo coś innego w podobnej cenie. Każdy z tych telefonów ma plusy i minusy i zupełnie nie wiem co wybrać. #telefony #smartfon #samsung #motorola
@nervous_breakdown: Gdzieś czytałem, że ta Motorola łapie jakieś lagi, gdy otwiera się aplikację aparatu. Przynajmniej tak było w recenzjach podczas premiery tego telefonu.
@Mipeciak: To jest ten sam Sawicki, który nie grał cały sezon przez zawieszenie? I teraz dostaje powołania do reprezentacji zamiast Kwolka i Bednorza? 😆
Co i jak mam zrobić z zdjęciem sferycznym nagranym dronem dji, by można było to dodać do map google? Bo widzę, że teraz tak normalnie nie da się dodawać. A jeśli chce się to dodać w street view studio to plik ma mieć format mp4 lub mov. #drony #google #komputery
@PanKleks123: To już właśnie widziałem. I teraz tylko pytanie jak ze zwykłego zdjęcia sferycznego w jpegu zrobić plik w tym formacie mp4 i wyglądał jak normalne zdjęcie sferyczne.
Jak najlepiej przejechać takie skrzyżowanie, gdy jedziemy od dołu zdjęcia i chcemy wjechać na drogę dla rowerów po lewej stronie? Skręcić w prawo na chodnik/ddr, zawrócić i przejechać normalnie przejazdem na drugą stronę? Czy od razu jezdnią zawrócić i potem od razu skręcić w prawo na ddr? Jeśli światła są bezkolizyjne i można zawracać, to druga opcja wydaje się całkiem sensowna. #rower
Samochody obok mają drogę wojewódzką z równiutkim asfaltem, a rowerzystów zmuszono jechać po czymś takim, żeby tylko nie zakłócać świętej przepustowości i nie musieć wydawać na infrastrukturę rowerową nic ponad koszt znaków zakazu ruchu dla rowerów. #bublerowerowe #polskiedrogi
@Noxgate: nie będę tego bronił, bo jest to spier.... Ale jak dla mnie źle super nie ma, ważne że dziur nie ma. Jakieś tam przerwania na asfalcie - lepiej niż szutrem.
Na Ukrainie lub w Rosji tą drogę by nazwali autostradą i w głowach by im się nie mieściło że to dla rowerów.
NIE, nie bronię tego gówna. Taka degresja. Bo na kraj w G20, to jednak xD, nie jesteśmy
Kolejna setka po lasach i polach. Przydaje się jednak ten gravel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rowerowyrownik #100km
Skrypt | Statystyki
źródło: dfgd
Pobierzźródło: fdcvdf
Pobierz