Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do TEGO wpisu. Oświadczam, że użytkownik @BomBom: rozpowszechnia nieprawdziwe, kłamliwe informacje na mój temat.
Nigdy nie namawiałem nikogo do łamania przepisów ruchu drogowego, nie wzoruję się też na nikim.

Jestem za tym by zarówno rowerzyści jak i kierowcy przestrzegali przepisów. Mieli też na uwadze masę pojazdu.

Jestem przeciwny przekraczaniu linii P-4 (linia podwójna ciągła) przez rowerzystów a także przez kierowców, zwłaszcza podczas wyprzedzania rowerzystów ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo na linię P-4 nie wolno najechać a co dopiero ją przekroczyć.

#rower #kierowcy #polskiedrogi #bezpieczenstwo #rowerzysci #rowerzysta #p4 #przepisydrogowe #samochody
reddin - W odniesieniu do TEGO wpisu. Oświadczam, że użytkownik @BomBom: rozpowszechn...

źródło: comment_1598963804AISBGWHKks9Nz8D0SMKZz5.jpg

Pobierz
  • 20
Nigdy nie namawiałem nikogo do łamania przepisów ruchu drogowego,


@reddin: Jak nie jak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisałeś mi wprost, że rowerzysta dojeżdżający do znaku "zakaz ruchu rowerów" może dalej jechać jeśli nie ma infrastruktury pozwalającej jechać inaczej (np. zjazdu na ścieżkę rowerową).
Pisałeś mi wprost, że rowerzysta dojeżdżający do znaku "zakaz ruchu rowerów" może dalej jechać jeśli nie ma infrastruktury pozwalającej jechać inaczej (np. zjazdu na ścieżkę rowerową).


@mayek: Możesz wskazać gdzie tak pisałem? Może źle mnie zrozumiałeś, chciałbym to zweryfikować.
w tym wpisie


@mayek: Aha, a w którym miejscu napisałem to?

Pisałeś mi wprost, że rowerzysta dojeżdżający do znaku "zakaz ruchu rowerów" może dalej jechać jeśli nie ma infrastruktury pozwalającej jechać inaczej (np. zjazdu na ścieżkę rowerową).


Możesz konkretnie wskazać?
Możesz konkretnie wskazać?


@reddin: "Jaki przepis nakazuje by korzystać tylko z samochodu a nie z roweru który też jest pojazdem? Co ma zrobić rowerzysta skoro nie może jechać po trawniku a nie ma obowiązku się teleportować."

"Może rowerzysta tam zawracał zatem i co wtedy? Jak ma wjechać na DDR?"

"To co ma zrobić rowerzysta, skoro nie ma prawa jechać po trawie i nie musi się teleportować?"

I tego jest więcej. Ale
I tego jest więcej. Ale Ty się nie przyznasz, bo to nie w Twoim stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszesz wprost, że skoro nie ma zjazdu na DDR to rowerzysta może jechać dalej drogą pomimo zakazu.


@mayek: I gdzie tu napisałem cytuję:

Pisałeś mi wprost, że rowerzysta dojeżdżający do znaku "zakaz ruchu rowerów" może dalej jechać jeśli nie ma infrastruktury pozwalającej jechać inaczej (np. zjazdu na ścieżkę
Na drodze jednokierunkowej?


@reddin: Zakaz ruchu na końcu drogi jednokierunkowej to codzienność na polskich drogach XD

Podałem Ci wprost Twoje wypowiedzi, a Ty nadal twierdzisz że powiedziałeś coś innego.
Zrobię to więc ponownie. Twoja wypowiedź poniżej:

"To co ma zrobić rowerzysta, skoro nie ma prawa jechać po trawie i nie musi się teleportować?"

Co oznacza powyższe zdanie, jeśli nie zgodę na przejechania na zakazie ruchu? Oczywiście zawrócenie i poszukanie wjazdu na
Zakaz ruchu na końcu drogi jednokierunkowej to codzienność na polskich drogach XD


Przykład poproszę, taki nie poprzedzony znakiem T.

"To co ma zrobić rowerzysta, skoro nie ma prawa jechać po trawie i nie musi się teleportować?"


@mayek: Gdzie tu jest oszczerco napisane wprost jak twierdzisz:

Pisałeś mi wprost, że rowerzysta dojeżdżający do znaku "zakaz ruchu rowerów" może dalej jechać jeśli nie ma infrastruktury pozwalającej jechać inaczej (np. zjazdu na ścieżkę rowerową).
Na drodze jedno kierunkowej?


@reddin: Jezu... Ty serio masz pustkę w głowie. Co się uparłeś na tę drogę jednokierunkową? Przecież nie zdarza się, że zakaz ruchu jest postawiony na końcu drogi jednokierunkowej. Mówię o sytuacji jak na zdjęciu w znalezisku, które przytoczyłem. Rowerzysta wjeżdża na drogę pomimo znaku zakazu ruchu dla rowerów. Twoje tłumaczenia były takie, że może bo nie ma zjazdu na DDR.
Przecież rowerzysta mógł zawrócić i poszukać wjazdu
Jezu... Ty serio masz pustkę w głowie.


Oho już się argumenciki kończą. Hamuj waść, bo dostaniesz czarną listę i skończysz rumakowanie.

Co się uparłeś na tę drogę jednokierunkową? Przecież nie zdarza się, że zakaz ruchu jest postawiony na końcu drogi jednokierunkowej.


Poporszę taki przykład nie poprzedzony znakiem "T" nadal czekam.

Mówię o sytuacji jak na zdjęciu w znalezisku, które przytoczyłem. Rowerzysta wjeżdża na drogę pomimo znaku zakazu ruchu dla rowerów.


A był
reddin - > Jezu... Ty serio masz pustkę w głowie.

Oho już się argumenciki kończą. ...

źródło: comment_1598973880Z0aW631biXffakR7eczGeZ.jpg

Pobierz
Oho już się argumenciki kończą.


@reddin: Do tej pory to Ty nazwałeś mnie kłamcą i oszczercą XD

To jest ostatni raz gdy do Ciebie piszę.
Na zdjęciu o którym piszemy znak zakaz ruchu rowerów jest postawiony na skrzyżowaniu i zapewne stoi taki na każdym wcześniejszym skrzyżowaniu, a ścieżki rowerowe są po obu stronach drogi.
Rozumiem, że Twoim zdaniem to jest pierwszy taki znak a rowerzysta pojawił się na tej drodze nagle
Do tej pory to Ty nazwałeś mnie kłamcą i oszczercą XD


@mayek: Bo kłamiesz, że napisałem:

Pisałeś mi wprost, że rowerzysta dojeżdżający do znaku "zakaz ruchu rowerów" może dalej jechać jeśli nie ma infrastruktury pozwalającej jechać inaczej (np. zjazdu na ścieżkę rowerową).


A nigdzie tak nie napisałem. Manipulujesz i łżesz.

Na zdjęciu o którym piszemy znak zakaz ruchu rowerów jest postawiony na skrzyżowaniu i zapewne stoi taki na każdym wcześniejszym skrzyżowaniu,
A nigdzie tak nie napisałem. Manipulujesz i łżesz.


@reddin: A co oznacza poniższy cytat?
"To co ma zrobić rowerzysta, skoro nie ma prawa jechać po trawie i nie musi się teleportować? Dlaczego jakiś debil bez pomyślunku postawił tam znak?"
Czy nie piszesz tam że skoro nie ma innej możliwości to wolno mu pojechać dalej?

To jest skrzyżowanie. Ten pas na lewo to wydzielony lewoskręt. Wystarczy z niego skorzystać i można się
mayek - > A nigdzie tak nie napisałem. Manipulujesz i łżesz.

@reddin: A co oznacza...

źródło: comment_1598974663vGMVRbLfHsuTNTxFa2goPV.jpg

Pobierz
A co oznacza poniższy cytat?

"To co ma zrobić rowerzysta, skoro nie ma prawa jechać po trawie i nie musi się teleportować? Dlaczego jakiś debil bez pomyślunku postawił tam znak?"


@mayek: Wiesz co to jest znak zapytania?

Czy nie piszesz tam że skoro nie ma innej możliwości to wolno mu pojechać dalej?


Nie, nie piszę. Znowu manipulujesz, ostatni raz cię ostrzegam.

To jest skrzyżowanie. Ten pas na lewo to wydzielony lewoskręt.
Nie prawda, to jest droga do włączania się do ruchu, wjazd w nią byłby jazdą pod prąd


@reddin: Co? Jakim cudem? Skąd niby to "włączenie się do ruchu"? To jest lewoskręt i widać to wyraźnie.
To jest lewoskręt i widać to wyraźnie.


@mayek: Poprawiłem, masz rację to lewoskręt. Nie zmienia to faktu, że znak powinien stać w takim wypadku wcześniej, bo tu gdzie stoi to już po balu.