Pytanie mam, całkiem poważne, a temat jest dla mnie zupełnie nowy, więc gdzie pytać, jak nie na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż od lat zmagam się z bólem pleców. Zwyczajnie w krzyżu łupie. Pracę od lat mam siedzącą, mnóstwo czasu spędzam przy komputerze. Boli przy długim siedzeniu, przy spacerowaniu, przy spaniu na brzuchu. Coś tam biegam, coś tam ćwiczę, ale nie jest to nic wielkiego - bieganie pomaga mi doraźnie na
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majku_: 'Byłem ostatnio u nowej fizjoterapeutki, jak zwykle narzekała na napięte mięśnie pleców, klatki, ramion'
do jakich specjalistów ty chodzisz, że narzekają na swoje dolegliwości :)
a tak poważnie to wygląda, jakbyś chciał z minimalnym wysiłkiem i małą ilością poświęconego czasu wyciągnąć duże korzyści, to tak nie działa. Nie wiem jakim sprzętem dysponujesz w domu, ale bez progresywnego dokładania obciążenia za bardzo pleców nie wzmocnisz. Przysiady z prawidłową techniką są
  • Odpowiedz
@Majku_: Jeśli dobrze zrozumiałem, to twoim celem jest ogólne wzmocnienie z naciskiem na odcinek lędźwiowy, więc uważam, że jest to zbędne. Fizjo powiedziała, że będzie szybciej i lepiej... kwestia sporna, zależy też od tego jak będzie twój organizm reagował. Nie neguję suplementacji kreatyną, podobno dobrze przebadana, działa na ponad 90% ludzi ćwiczących, osobiście jestem w tej mniejszości, kupowałem kreatynę z kilku różnych firm, od najtańszych, po te z wyższej półki
  • Odpowiedz
  • 0
@rybeczka: szukam czegoś co będzie miało pamięć pilotów, zamiast mieć 15 pilotów od różnych szlabanow to chce mieć jeden pilot co będzie obsługiwać te szlabany. Zamiast szukać pilot po pilocie to za pomocą jednego otwierać różne szlabany.
  • Odpowiedz
Elo #vag miruny. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem golfa piątej generacji. Klasycznie, stacja, przegląd i potem do mechanika. Tak się stało, wóz mechanicznie ok, ale po powrocie od majstra, jednostki przeskoczyły na imperialne xDD o ile na climateonicu przełączanie z Fahrenheitów na Celsjusza to banał, to między licznikami ciągle są mile i Fahrenheity. Czy da się to zmienić na ludzkie jednostki korzystając z przycisków które znajdują się w aucie? Czy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Bezpieczeństwo w klubach: Co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą?
Mam głupie pytanie. Mam 24 lata i nigdy nie byłem w klubie. Jestem zaproszony przez paru znajomych do klubu, ale mam pytanie, bo nie chcę ich pytać p takie rzeczy.
Czy w klubach łatwo wyłapać w gebę? Albo ile w tym prawdy, że gdy jest tłoczno można zostać ukłutym strzykawką z AIDS? Od czasu do czasu słyszałem o takich przypadkach i nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, są tu mirki dorabiające na #glovo żeby doradzić w problemie? Niedawno zacząłem dorabiać jako kurier na #glovorider i dowoziłem zamówienia sporadycznie przez 2 tygodnie między 30 czerwca a 13 lipca, w tym czasie zarabiając tam ponad 7 stówek. Glovo co tydzień w środę wysyła mi podliczenia z "otrzymanej kwoty", lecz po dziś dzień przelewy za 30 czerwca - 6 lipca, jak i za 7 lipca - 14
Megazord3000 - Siema, są tu mirki dorabiające na #glovo żeby doradzić w problemie? Ni...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na działce drzewo, wydaje mi się że to albo jakiś rodzaj "leszczyny" albo "wiąz polny". Zauważyłem, że na tym drzewie znajduje się cała encyklopedia owadów. Muchy, zwykłe, końskie, biedronki, osy, pszczoły, bąki, stonki, zmosznik czerwony (AI), zmięk żółty (AI) i cała reszta której nawet nie kojarzę Małe, duże, średnie, no wszystko. Jest tego tysiące. Jak rzucę w drzewo jakąś cegłą to wylatuje tego taka chmara jak w kreskówkach gdy miś kradnie
sgsa - Mam na działce drzewo, wydaje mi się że to albo jakiś rodzaj "leszczyny" albo ...

źródło: a

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach