Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TracyMosby

TracyMosby

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3227
  • Znaleziska 150
  • Mikroblog 3077
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 35
siemanko0
siemanko0
siemanko0
19.06.2026, 20:56:38
  • 0
Dzisiaj w pracy włączam komputer, próbuje się zalogować i nie mogę. Potem się dowiedziałem, że firma wprowadziła uwierzytelnianie przez Microsoft Authe.. (coś tam) i żeby się zalogować do komputera to musimy mieć aplikacje na telefonie na którą dostaniemy kod do logowania.

No tyle, że nie mamy telefonów służbowych i wychodzi na to, że mamy to robić przez prywatne telefony ¯\(ツ)/¯ I ja się pytam z jakiej racji ja mam coś instalować na prywatnym
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 20.06.2026, 06:37:50 via Wykop
  • 0
@siemanko0: u mnie w pracy wymyślili to już jakiś czas temu, przy oświadczeniach rocznych do wypłaty dodatków świątecznych - więc można było nie instalować aplikacji, ale wtedy nie dostałoby się dodatku. Wszyscy zainstalowali i nikt nie robił problemów, też pracuję w korpo.
  • Odpowiedz
TracyMosby
TracyMosby 20.06.2026, 10:21:21 via Wykop
  • 0
@siemanko0: nic nie podpisywałam i myślę, że jakby ktoś nie chciał tego zainstalować to byłby pierwszy do zwolnienia, ale ja pracuję w powiatowym, może w wojewódzkim bym miała coś do gadania
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
19.06.2026, 13:31:21
  • 0
Zawsze jak miałem zioło, które było suche, to wpieprzałem sobie do środka kawałek gąbki nasączonej wodą, albo trochę chleba i zaraz odżywało xD Teraz mam takie, które kuźwa nie chce się praktycznie palić, okopci się ale zostają po prostu czarne grudki, a nie popiół i zastanawiam się co z tym zrobić, bo zachowuje się jakby było zbyt wilgotne, tylko że w dotyku w sumie wilgotne nie jest, a nawet bym powiedział, że
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 19.06.2026, 16:09:26 via Wykop
  • 0
Jaka odmiana z ciekawości? Spróbuj stabilizatorów wilgotności typu boveda 62
  • Odpowiedz
reventon
reventon
12.06.2026, 17:42:37
  • 17
Drogie górskie Mirki i Mirabelki spod tagu #gory !

Jak tu już było m. in. TUTAJ OGŁASZANE przez kolegę @Ziemniak43212 udało nam się zebrać grupkę obcych sobie na co dzień ludzi, którzy pod sztandarem WYKOPU wyruszają razem zdobywać tatrzańskie szczyty.

Ryzykowna ta inicjatywa ukonstytuowała się pod tagiem #wykopnagrani #wng i wciąż jest otwarta na nowych chętnych, którzy mogą dołączyć, wziąć udział w pierwszej wyprawie i zyskać
reventon - Drogie górskie Mirki i Mirabelki spod tagu #gory !

Jak tu już było m. in....

źródło: 1000019340

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 13.06.2026, 05:47:39 via Wykop
  • 0
Niezła trasa ;) dla mnie za bardzo wymagająca bo dziennie robię max 1000 m przewyższenia, ale trzymam za Was kciuki i będę z Wami mentalnie :)
  • Odpowiedz
rybsonk
rybsonk
11.06.2026, 16:44:24
  • 0
A wy co myślicie na ten temat?

#ankieta #surykacja #dzieci #zwiazki #rozowepaski #gryparatowaniapoziomu
rybsonk - A wy co myślicie na ten temat?

#ankieta #surykacja #dzieci #zwiazki #rozow...

źródło: 38288

Pobierz

Jesteś za czy przeciw?

  • Za 50.0% (9)
  • Przeciw 50.0% (9)

Oddanych głosów: 18

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 12.06.2026, 07:17:31 via Wykop
  • 2
@rybsonk: straszny obrazek z AI, aż oczy bolą. Jeżeli ktoś naprawdę chcę mieć dziecko to może też adoptować, po co płacić komuś za rodzenie.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 06:01:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 08.06.2026, 13:25:32 via Wykop
  • 0
@mikro_anonim: na tinderze większość mężczyzn nie szuka związku, spróbuj jakiejś innej apki np. bumble lub boo
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
01.06.2026, 21:18:37
  • 3
Dzisiaj są zapisy na II Mistrzostwa Polski w Układaniu Puzzli Na Czas jak by co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#puzzle #ciekawostki #wydarzenia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 02.06.2026, 12:05:09 via Wykop
  • 0
@Arbuzlele: udało Ci się zapisać? Mi się wczoraj nie udało zapisać po 19, położyłam się spać o 23, a dziś już czytam że nie ma miejsc :(
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
26.05.2026, 20:58:18
  • 24
Patrzcie jakie szopy ułożyłam. Zajęły mi prawie 2 godziny więc strasznie długo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#puzzle #hobby #atencyjnyrozowypasek
Arbuzlele - Patrzcie jakie szopy ułożyłam. Zajęły mi prawie 2 godziny więc strasznie ...

źródło: 1000003664

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 27.05.2026, 06:03:30 via Wykop
  • 0
Sympatyczne, pierwszy raz widzę tą firmę;)
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
26.05.2026, 17:24:13
  • 2
#hotelparadise magda hp11
san-francisco - #hotelparadise magda hp11
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 26.05.2026, 18:22:56 via Wykop
  • 2
Zakładam, że on nigdy tak nie myślał xD
  • Odpowiedz
wegielaktywny
wegielaktywny
26.05.2026, 15:15:57
  • 0
#przezswiatnafazie
wpadlem na te jego najnowsze odcinki i jedynie co chodzi to narzeka i hejtuje
jesli nie robitego specjalnie, bo taki target, taka widownia - wiadomo - a nie wyglada na takiego co glowkouje, to mega zgorzknialo sie zachowuje #youtube #polskiyoutube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 26.05.2026, 16:28:41 via Wykop
  • 1
Trochę narzeka, ale ostatni odcinek z Czarnobyla spoko.
  • Odpowiedz
Hfishman1
Hfishman1
26.05.2026, 07:24:19
  • 5
Trafiłem na ustawkę Świstaków w górach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gory #podrozujzwykopem #smiesznepieski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 26.05.2026, 08:40:16 via Wykop
  • 0
Gdzie dokładnie? W których górach takie świstakowe MMA?
  • Odpowiedz
stocznia-punx
stocznia-punx
18.05.2026, 08:32:13
  • 8
Siedzenie od dwóch tygodni w domu i szukanie sobie zajęcia zaczyna być wyzwaniem. Póki co puzelki skończoned i można sie brać za sklejanie samolotu. Ogólnie nie powinienem narzekać bo płacą mi za siedzenia na d#pie - jednak tyle czasu to troche dziwnie tak, tym bardziej, że już sezon na foto się zaczął.

trochę marudzenie o #pracbaza
#puzzle #hobby #zainteresowania #astronomia #nauka
stocznia-punx - Siedzenie od dwóch tygodni w domu i szukanie sobie zajęcia zaczyna by...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 18.05.2026, 09:52:06 via Wykop
  • 2
@stocznia-punx: zawsze możesz ułożyć jeszcze więcej puzzli, ja układam w wolnym czasie, nikt mi za to niestety nie płaci :)
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
15.05.2026, 09:48:54
  • 6
czemu rozowe paski, ktore sie tu pojawiaja, zawsze musza wrzucac swoje zdjecia w czasie krotszym niz tydzien od zalozenia konta? xD
#pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #atencja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 15.05.2026, 09:59:30 via Wykop
  • 3
@coccolino_: zawsze? Kto oprócz @cierpka-rzodkiewka tak zrobił?
  • Odpowiedz
TracyMosby
TracyMosby 15.05.2026, 10:27:52 via Wykop
  • 0
Ja też przegrywów mam na czarnej, ale kiedyś jak nie miałam to też mi się wyświetlali i dużo zdjęć wrzucali. Wydaje mi się, że jest zachowana równowaga:)
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
15.05.2026, 08:35:41
  • 18
#hotelparadise patusiara mistrzynią gashlightingu, same poważne relacje ale bez sukcesu a będzie umniejszać Materacowi i nawet go nie wysłucha tylko emocjonalnie atakuje, a na dodatek obrabia mu dupę na hotelixie przy pierwszej lepszej kłótni
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 15.05.2026, 09:08:27 via Wykop
  • 5
@Polnischefuhrer: chciała pogadać i pójść na jakiś "kompromis" więc i tak lepsze podejście niż strzelanie focha przez Materaca
  • Odpowiedz
TracyMosby
TracyMosby 15.05.2026, 09:56:19 via Wykop
  • 0
@Bezobiadu: tak mi się wydawało że mówiła na setce, na pewno też o tym gadali między sobą ale nam tego nie pokazali
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.05.2026, 07:09:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 15.05.2026, 09:21:27 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: a może poczekaj na tą dziewczynę która Ci się podoba? W końcu oboje się ogarniecie i stworzycie coś fajnego
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
15.05.2026, 07:53:23
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 15.05.2026, 09:16:17 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: może nie oglądaj tik toka, będziesz spał spokojniej
  • Odpowiedz
Kazetka2024
Kazetka2024
30.04.2026, 04:03:23
  • 2
#hotelparadise z tego odcinka zapamietalam jedynie ze Roxie ma ptasi profil
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 30.04.2026, 06:04:27 via Wykop
  • 18
@Kazetka2024: i to powiedział to darosław który ma profil koczkodana
  • Odpowiedz
RzygiPluton
RzygiPluton
RzygiPluton
24.04.2026, 08:39:56
  • 2
Jakie polecacie polskie stand upy ?

#standup
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 24.04.2026, 10:05:45 via Wykop
  • 0
Lotek, Michał Leja, Kacper Ruciński i Daniel Midas. Najlepszy tekst lotka moim zdaniem: https://www.facebook.com/share/v/1aVcCfvWSU/
  • Odpowiedz
Tyczmistrz
Tyczmistrz
16.04.2026, 23:04:27
  • 6
#walbrzych kontroler biletów dobry człowiek, grzeczny i zawsze dzień dobry mówi. Powinien mieć dostęp do broni i odstrzelić tego 16-latka który go zaatakował. Po co społeczeństwo ma czekać kolejne 10 lat aż ten mały patus dorośnie i kogoś serio pobije? #bystrzycaklodzka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TracyMosby
TracyMosby 17.04.2026, 06:46:46 via Wykop
  • 1
Też nie wiem o co chodzi, poza tym Wałbrzych to nie Bystrzyca Kłodzka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 15.06.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 15.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking