Dzisiaj w pracy włączam komputer, próbuje się zalogować i nie mogę. Potem się dowiedziałem, że firma wprowadziła uwierzytelnianie przez Microsoft Authe.. (coś tam) i żeby się zalogować do komputera to musimy mieć aplikacje na telefonie na którą dostaniemy kod do logowania.
No tyle, że nie mamy telefonów służbowych i wychodzi na to, że mamy to robić przez prywatne telefony ¯\(ツ)/¯ I ja się pytam z jakiej racji ja mam coś instalować na prywatnym
@siemanko0: u mnie w pracy wymyślili to już jakiś czas temu, przy oświadczeniach rocznych do wypłaty dodatków świątecznych - więc można było nie instalować aplikacji, ale wtedy nie dostałoby się dodatku. Wszyscy zainstalowali i nikt nie robił problemów, też pracuję w korpo.
@siemanko0: nic nie podpisywałam i myślę, że jakby ktoś nie chciał tego zainstalować to byłby pierwszy do zwolnienia, ale ja pracuję w powiatowym, może w wojewódzkim bym miała coś do gadania
Zawsze jak miałem zioło, które było suche, to wpieprzałem sobie do środka kawałek gąbki nasączonej wodą, albo trochę chleba i zaraz odżywało xD Teraz mam takie, które kuźwa nie chce się praktycznie palić, okopci się ale zostają po prostu czarne grudki, a nie popiół i zastanawiam się co z tym zrobić, bo zachowuje się jakby było zbyt wilgotne, tylko że w dotyku w sumie wilgotne nie jest, a nawet bym powiedział, że
Drogie górskie Mirki i Mirabelki spod tagu #gory !
Jak tu już było m. in. TUTAJ OGŁASZANE przez kolegę @Ziemniak43212 udało nam się zebrać grupkę obcych sobie na co dzień ludzi, którzy pod sztandarem WYKOPU wyruszają razem zdobywać tatrzańskie szczyty.
Ryzykowna ta inicjatywa ukonstytuowała się pod tagiem #wykopnagrani #wng i wciąż jest otwarta na nowych chętnych, którzy mogą dołączyć, wziąć udział w pierwszej wyprawie i zyskać
#przezswiatnafazie wpadlem na te jego najnowsze odcinki i jedynie co chodzi to narzeka i hejtuje jesli nie robitego specjalnie, bo taki target, taka widownia - wiadomo - a nie wyglada na takiego co glowkouje, to mega zgorzknialo sie zachowuje #youtube #polskiyoutube
Siedzenie od dwóch tygodni w domu i szukanie sobie zajęcia zaczyna być wyzwaniem. Póki co puzelki skończoned i można sie brać za sklejanie samolotu. Ogólnie nie powinienem narzekać bo płacą mi za siedzenia na d#pie - jednak tyle czasu to troche dziwnie tak, tym bardziej, że już sezon na foto się zaczął.
czemu rozowe paski, ktore sie tu pojawiaja, zawsze musza wrzucac swoje zdjecia w czasie krotszym niz tydzien od zalozenia konta? xD #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #atencja
Ja też przegrywów mam na czarnej, ale kiedyś jak nie miałam to też mi się wyświetlali i dużo zdjęć wrzucali. Wydaje mi się, że jest zachowana równowaga:)
#hotelparadise patusiara mistrzynią gashlightingu, same poważne relacje ale bez sukcesu a będzie umniejszać Materacowi i nawet go nie wysłucha tylko emocjonalnie atakuje, a na dodatek obrabia mu dupę na hotelixie przy pierwszej lepszej kłótni
#walbrzych kontroler biletów dobry człowiek, grzeczny i zawsze dzień dobry mówi. Powinien mieć dostęp do broni i odstrzelić tego 16-latka który go zaatakował. Po co społeczeństwo ma czekać kolejne 10 lat aż ten mały patus dorośnie i kogoś serio pobije? #bystrzycaklodzka
No tyle, że nie mamy telefonów służbowych i wychodzi na to, że mamy to robić przez prywatne telefony ¯\(ツ)/¯ I ja się pytam z jakiej racji ja mam coś instalować na prywatnym