Do USA dotarło w sumie 12 dostaw #steamframe Każda waży ok. 6 400 kg. Szacuje się, że każda dostawa to pi razy oko 5-7 tysięcy Steam Frame, a więc w sumie jakieś 60-84 tysiące headsetów. W innych regionach jest zapewne jeszcze gorzej.

Summa summarum jeśli premiera w najbliższym czasie to na 100%pojawią się nagłówki: "SF wyprzedany w 2 minuty!" 🤡

i'm estimating there are around 5-7k frames per shipment listed
z0mb1e - Do USA dotarło w sumie 12 dostaw #steamframe Każda waży ok. 6 400 kg. Szacuj...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PuchaczLesny: miała być wyższa niż oryginalna cena SM, a nie obecna. Ponownie: "Base price I can easily see it at $1,000 at this point. And that's kind of like kind of optimistic actually."
  • Odpowiedz
Czy ktoś byłby zainteresowany oculus questem 1 z kontrolerami na części? W goglach nie działa śledzenie głowy plus występuje czarny ekran, tj podczas włączania wyświetla się logo meta, a następnie słychać muzykę i tylko czarny ekran. Dodaje do tego dwa kontrolery które powinny działać, tj mrygają jak włąży się baterie i da się je zparować przez aplikację.
#vr #virtualreality #oculusquest #metaquest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowne grono ekspertów portalu ze śmiesznymi obrazkami . Proszę o pomoc w doborze GPU. Posiadam pico 4 i chciałbym płynnie grać w chociaż 70kl/s. przy rozdzielczości 4k. Aktualnie posiadam gtx 1080 ti przy którym idę na wiele ustępstw w ustawieniach graficznych i często schodzę do blokady 45kl/s. Gry w które najczęściej gram to asseto corsa/competizione/Evo, automobilista 2, dirt 2.0. Ogólnie myślę nad kupnem rtx 4070 ti(u----i oczywiście) ,ale może znalazło by się
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Quaz nagrał materiały o Quescie 2, 3 i 3s


@orgin246: Właśnie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biere te 3, bo 2,5k to nie majątek. Tylko nie rozumiem po kiego każą mi to konto zakładać, jak mnie tylko gry ze steama interesują. Szkoda, że jeszcze nie trzeba konta zakładać do gamepada. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@Rafau187: może być ciut gorsza jakość. Co do Air linka to słyszałem wiele złego jesli chodzi o działanie bezprzewodowe, ale podobno się to zmieniło na lepsze. Tego nie testowałem.
  • Odpowiedz
Czy działa Wam pathtracing na VR? U mnie są jakieś czarne kropki na całym ekranie kiedy go uruchamiam, a wiem ze ten mod luke rossa już go obsługuje.

Testował ktos?

I gram bezposrednio z questa3, a gdzies widzialem ze podobno virtual desktop mocno poprawia jakość ale to 25 dolcow kosztuje i sie zastanawiam.

#cyberpunk2077 #vr #virtualreality #quest3
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję kupić Guest 3. Czy ktoś się orientuje, czy kupując z innego sklepu, a nie z Meta Store (np Media Expert), dostanę kod na 3 miesięczną subskrypcję Meta Horizon+? Kupiłbym w Meta Store, bo cena średnio o około 100 zł tańsza, ale będę musiał wziąć to na fakturę, a z tego, co widzę, to podczas finalizacji zakupu w Meta Store nie można podać danych firmy.

#metaquest3 #oculus #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Meta Quest 3, w połaczeniu gogli z Meta Quest Link po kablu do komputera wszystko przycina i to już w menu bez żadnej gry odpalonej(kabel sprawdzony usb 3.0), natomiast po Wi‑Fi działa płynnie(no ale mam słabe wi-fi więc chce się połączyć kablem). Z czego to może wynikać?

#metaquest3 #metaquest3 #oculuslink #vr #steamvr #pcvr #virtualreality #
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pioter_Polanski: przechodziłem ostatnio przez to. Przemieniłem z 5 kabli i żaden 5metrowy nie ładował i jednocześnie osiągał pełna prędkość. Skończyło się na zakupie oryginalnego światłowodowego.

Jak nie chcesz tyle wydawać to pozostaje kabel do 3m długości bo tyle wspiera specyfikacja USB. Druga sprawa że ładowania z portu USB A tez nie będziesz miał wiec pewnie potrzebujesz jakiegoś kabla z dosyłam prądu.

Kolejna sprawa że jeśli to lapek to najlepiej pewnie
  • Odpowiedz
Jakie gry warto wypróbować na Meta Quest 3S?
Mam Meta Horizon+ na 3 miesiące, więc najlepiej coś z tej subskrypcji.

Jak na razie głównie gram w Beat Sabera, Eleven Table Tennis i Real VR Fishing.

#metaquest #quest3 #gry #virtualreality
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach