Aktywne Wpisy

LebronAntetokounmpo +430
Nikt nie pytał, nie prosił, nie chciał. Jednak się pojawił. Wątek z despotami pluskającymi się w wodzie.
Mussolini
#plywanie #fotohistoria #historia #ciekawostki
Mussolini
#plywanie #fotohistoria #historia #ciekawostki
źródło: 715254497_1030279396233070_6710600164240834143_n
Pobierz
lubie-sernik +168
Jem robaki bo @Arcane89 namówił xD trochę już pijany jestem i zjadłem. Na pewno lepsze od rodzynek.
Więcej zdjęć w komentarzach
#sernikpodrozuje
Więcej zdjęć w komentarzach
#sernikpodrozuje
źródło: 1000057219
Pobierz



Oczekiwania: wymiary 160-180cm na 80cm. Kilka monitorów i laptopów na nim.
Przeglądnąłem z 10 stron na tagu.
Jeśli chodzi o gotowce najczęsciej pojawia soę:
- https://desktronic.pl/products/biurko-z-regulacja-wysokosci-homepro?variant=40673678295075&gad_source=1&gad_campaignid=22306472596&gbraid=0AAAAArAkiRWeuVwSMK5_f5IZnwl1KgUbA&gclid=CjwKCAjw0sfHBhB6EiwAQtv5qQ7hMLXeYJ0EFkUFK7ZmnY8CG9dqqrD-apSG0ibBFWDASoS9DU6oPBoCLUgQAvD_BwE#
-https://www.motiondesk.pl/produkt/biurko-elektryczne-z-plyty-meblowej-szybka-wysylka/
-https://elzap.eu/biurko-z-elektryczna-regulacja-wysokosci-e-move-e400,id-11974#E400/W/USBC/120x70/DABDZIKI/-/ED-K1B/-/-/-/-/-/-
Albo same stelaże:
- https://spacetronik.store/pl/products/meble-regulowane/stelaze-regulowane-elektrycznie/stelaze-biurek-standardowych/dwusilnikowe/elektryczny-stelaz-biurkowy-spacetronik-spe-228b-14794.html?_gl=11cooxwx_upMQ.._gsMQ..&gclid=CjwKCAjw0sfHBhB6EiwAQtv5qeTAQpB5azCJARJT10Gtv6ELIpAXBrIisHec-29Y5X301CdqXuIhQBoCRjUQAvD_BwE&gbraid=0AAAAApI7rd3khz1dslaVyp1tVnmubMWHq
-https://deskwise-store.com/products/stelaz-do-biurka-linak-desk-frame-3?srsltid=AfmBOoqgOhEgQe-ksHaknalLRV_GSfO4bJm3Bm1oL3UZvcHC1hZYn035
Najchętniej złapałbym gotowiec od was - coś sprawdziło się u was i w miare pasuje do moich wymagań
dziękuje
btw to biurko które linknales za ponad 2 kola, ma ten sam podnosnik co biurka "gejminogowe" z x-komu w promkach po
https://www.ikea.com/pl/pl/p/idasen-biurko-z-regulacja-wysokosci-czarny-ciemnoszary-s49280990
stelaz jest spoko, tylko blat slaby (wiele osob poleca branie samego stelaza, a blat gdzies indziej; jednej osobie podwojny uchwyt na monitor zlamal/przebil te ich sklejko-plaster-miodu)
ewentualnie stelaz z mobiusdesk za 2250 plus blat (sensowny ~160x80 wyjdzie pewnie z 800zl, chyba ze chcesz taniej to plaster miodu
a idasen tez mi nie lezal wygladem ;)
no i przy wysunieciu nie byl az tak stabilny jak bym chcial, wiec niestety musialem podwoic budzet :( (bo z tego co czytalem idasen jest w miare stabilny jak na dwunozne biurko)
a blat 180 x 80kupilem 588zł od hurtowni płyt meblowych (za duzy :-) )
Postaram się pamiętać i dać Ci znać, jeżeli możesz to przypomnij się właśnie za jakieś dwa tygodnie, pod koniec stycznia
To co na ten moment mogę powiedzieć - po wyjęciu i macaniu części w pudełku wydaje się
Desktronic teraz mocno się reklamuje w Polsce bo chyba chcą mocniej wejść na rynek. Firma chyba litewska, produktu wiadomo chińczyki, Ale trochę takie premium. Magazyn gdzie te produkty są i skąd robią wysyłke znajduje się pod Warszawą i bardzo szybko wysyłają. (Leży na magazynie u jakiejś firmy i