#pracbaza Pamiętacie czasy, gdy w korporacjach, ale też mniejszych firmach z IT/Finansów były d------e wyjazdy integracyjne, szkoleniowe i niezapowiedziane bonusy/upominki? Szybko przeszliśmy do realiów srania o robotę i za kilka lat kohorta 40 latków będzie się zabijała z 20 lat młodszymi ludźm i imigrantami o fizyczne zajęcia.
#korpo #korposwiat #it #programista15k
#korpo #korposwiat #it #programista15k
























Tymczasem programiści - Waldek, Mariusz i Dmytro swój "obiad" jedzą przed komputerem i zap*rdalają, żeby dowieźć taski przed demem dla klienta, które odbedzie się późnym popołudniem.
Sam tak robiłem
Jak zacząłem normalnie pracować to mnie wyebali