wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@malala777: po co drugi raz sprawdzać? Jak nie oski to wiadomo że julka
Czytam co potrafi Claude Code i zaczynam rozumieć jedno - większość deweloperów midów i juniorów są dziś jak żniwiarze używający kosy w przeddzień wynalezienia kombajnu. Jeden na dziesięć żniwiarzy otrzyma awans na kombajniste a reszta? Magazyn albo McDonald's?
#programista15k #programowanie
#programista15k #programowanie
Komentarz usunięty przez moderatora
testy
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: xd tak było
unit moze i tak, do zastąpienia QA czy SDETa jeszcze dłuuuuuuuuuga droga
- 0
#ai #chatgpt #it #programista15k #ankieta
Zauważyłem uzależnienie od chatagpt, pytam go w każdej dziedzinie jak wróżki, towarzyszy mi praktycznie cały czas. Jak jest u was koledzy?
Zauważyłem uzależnienie od chatagpt, pytam go w każdej dziedzinie jak wróżki, towarzyszy mi praktycznie cały czas. Jak jest u was koledzy?
źródło: f78bf17b-9221-479c-ac21-2c9fbe22f3ff
PobierzCzy często używasz ChatGPT?
- Tak, ale tylko do pracy 16.7% (15)
- Tak, w pracy i w codziennym życiu 54.4% (49)
- Nie, tylko dla beki 13.3% (12)
- A na co to komu? 11.1% (10)
- Masz na myśli Alice? <3 4.4% (4)
@matti-nn: Świetnie się sprawdza do gaszenia "wszystko wiedzących" w towarzystwie.
Każdy takiego zna co musi sie wypowiedzieć na każdy poruszany temat.
Gemini świetnie się sprawdza do weryfikacji informacji .
Każdy takiego zna co musi sie wypowiedzieć na każdy poruszany temat.
Gemini świetnie się sprawdza do weryfikacji informacji .
@matti-nn mi pomaga bardzo w zarządzaniu emocjami, jest świetnym terapeutą.
- 6
Eh, wszystko co dobre się kończy - postanowiłem opuścić mojego tajwańskiego ciemiężcę. Od października będzie ciemiężył mnie już ktoś inny.
Co ciekawego, po raz pierwszy zostanę masterem. Master of disaster, to idealnie pasuje do mnie.
Przyznam, że było dla mnie oczywiste, że dostanę tę pracę . Dlatego mocno się zdziwiłem, że pani z HR pogratulowała mi przeszedłem rekrutację „na tak wysokie stanowisko”.
#programowanie #programista15k #programista25k #
Co ciekawego, po raz pierwszy zostanę masterem. Master of disaster, to idealnie pasuje do mnie.
Przyznam, że było dla mnie oczywiste, że dostanę tę pracę . Dlatego mocno się zdziwiłem, że pani z HR pogratulowała mi przeszedłem rekrutację „na tak wysokie stanowisko”.
#programowanie #programista15k #programista25k #
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@groman43:
Gratuluję, czasami warto zobaczyć czy po sąsiedzku nie ciemiężą ciut lepiej
Gratuluję, czasami warto zobaczyć czy po sąsiedzku nie ciemiężą ciut lepiej
- 1
xring O1
@Skayfer: 1) SoC 4G only, tylko do smartwatchy. Poza tym, Xiaomi przecież nie będzie sprzedawało tego SoC innym. MTK nie ma czego się obawiać.
Jakie tło do Teams w pracbaza?
#pytanie #programowanie #programista15k #kiciochpyta #glupiewykopowezabawy
#pytanie #programowanie #programista15k #kiciochpyta #glupiewykopowezabawy
źródło: Soham-Parekh
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@pan-permBanator: pewnie zarobił nieźle, a i tak znajdzie prace dalej :D
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@garbaty33: gdzieś mi przemknęły badania wpływu ChatGPT na choroby psychiczne. Podobno potrafi je poważnie zaostrzyć
- 206
@BlackpillMonster: ten gość nie pracował w 80 firmach jednocześnie, tylko łącznie w 80 różnych firmach w ciągu 4 lat. Max w kilku jednocześnie.
@SarahC: no przecież napisał że w kilku jednocześnie pracowal pewnie
Te Hindi rekruterki co się na dzień dobry pytają o nazwę firmy i NIP to jest legit czy jakiś scam? Ktoś miał styczność? xd
#pracait #programista15k #pasjonat15k
#pracait #programista15k #pasjonat15k
- 0
@szmichal: no mi wysłała coś takiego (zestaw niby krótkich pytań) w drugiej wiadomości:
Notice Period:
Citizenship/Visa status:
Nationality:
Daily rate-All Inclusive PLN:
Notice Period:
Citizenship/Visa status:
Nationality:
Daily rate-All Inclusive PLN:
@Wykopek_Jeden: no dokladnie. Do osrania. Zaden pajet nie przyniosl mi oferty tylko pytania. Nie wiem co do za forma scamu ale jakis musi byc. Jak kilka razy dalem te info to nigdy nie dostalem odpowiedzi
konto usunięte via Wykop
- 134
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: a jak jeszcze potrafi coś zrobić w miarę prosto to 3x
- 0
Na h*j Wy wrzucacie te wpisy na #pasjonat15k... Ostatnio oficjalnie cieszyłem się, że wszyscy zapomnieli o tagu, a tu patrzę dzisiaj i wciąż pojawiają się jakieś wysrywy przeplatane z wartościowymi wpisami... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
HR ogłosiły ostatnio że podnoszą bonus 2 i 3 krotnie (w zalezności od wysokości stanowiska) za przyjętego referala. Gdzie ludzie szukają / zamieszczają obecnie ogłoszenia o prace?
Z tego co widzę to na Rocketjobs ogłoszenia są sporo płatne.
#pracait #programowanie #programista15k #pracbaza
Z tego co widzę to na Rocketjobs ogłoszenia są sporo płatne.
#pracait #programowanie #programista15k #pracbaza
@Frasobliwy_Galimatias: Z ciekawości kliknąłem i patrze że hybryda, nie ma opcji full zdalnie?
- 0
@yatech01: Niektóre są Remote, inne mają wypisane 7 miast jako lokalizacja czyli też zdalnie.
Czy to normalne w #korposwiat że robią spotkanie bez ciebie i po spotkaniu dostajesz notatkę o wrzucają ci nowe obowiązki? No nie bardzo, wiem, że jestem Petem no ale kur*a, gdybym miał bliżej wolne jakieś etaty już bym uciekal. Trzeba coś swojego rozkręcić i przestać się martwić już tym k--w dołkiem. Dodam, że wcześniej moj przełożony walczył, że to oni będą to robić a nagle się okazję, że jednak ja,
@GiorgioDiStefanAntonio: nie jest normalne, szukaj nowej roboty
- 0
@dexterpol: zamknij łeb pecie
Ja to nawet nie uczestniczyłem w 5 procesach rekrutacyjnych na raz ech
#pracait #programowanie #programista15k #pracbaza
#pracait #programowanie #programista15k #pracbaza
źródło: image
Pobierz@razdwatrzy55: Progamiści z Indii j*bią start-upy ile wlezie. Polscy programiści j*bią w sprintach dla korpo ile wlezie. I to są właśnie te detale.
@razdwatrzy55: w Polsce znajdziemy przeciwieństwo xD z-----------e za pół darmo w 1 firmie
Trochę się wyżalę
Żałuję, że w życiu nie byłem bardziej chciwy, ani takim bardziej cwaniakiem
W młodości mi wmówiono "rób co cię pasjonuje". I tak zrobiłem. Poszedłem sobie w niszowe technologie, które mnie pasjonowały. I nawet nie jest źle - mam pracę, którą lubię, jest ciekawa, przyjemnie się pracuje, fajny zespół, nie czuję w ogóle wypalenia itp.
Ale
Żałuję, że w życiu nie byłem bardziej chciwy, ani takim bardziej cwaniakiem
W młodości mi wmówiono "rób co cię pasjonuje". I tak zrobiłem. Poszedłem sobie w niszowe technologie, które mnie pasjonowały. I nawet nie jest źle - mam pracę, którą lubię, jest ciekawa, przyjemnie się pracuje, fajny zespół, nie czuję w ogóle wypalenia itp.
Ale
konto usunięte via Wykop
- 10
@steppenwolf12: Do 300 zł za godzinę post brzmiał legitnie xD
- 1
Moze to jest clue?
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: no mam spore problemy z tym
chodzę sobie na siłownię





















źródło: 9zffsx
Pobierz