#ai #chatgpt #it #programista15k #ankieta
Zauważyłem uzależnienie od chatagpt, pytam go w każdej dziedzinie jak wróżki, towarzyszy mi praktycznie cały czas. Jak jest u was koledzy?

matti-nn - #ai #chatgpt #it #programista15k #ankieta
Zauważyłem uzależnienie od chata...

źródło: f78bf17b-9221-479c-ac21-2c9fbe22f3ff

Pobierz

Czy często używasz ChatGPT?

  • Tak, ale tylko do pracy 16.7% (15)
  • Tak, w pracy i w codziennym życiu 54.4% (49)
  • Nie, tylko dla beki 13.3% (12)
  • A na co to komu? 11.1% (10)
  • Masz na myśli Alice? <3 4.4% (4)

Oddanych głosów: 90

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matti-nn: Świetnie się sprawdza do gaszenia "wszystko wiedzących" w towarzystwie.
Każdy takiego zna co musi sie wypowiedzieć na każdy poruszany temat.
Gemini świetnie się sprawdza do weryfikacji informacji .
  • Odpowiedz
Eh, wszystko co dobre się kończy - postanowiłem opuścić mojego tajwańskiego ciemiężcę. Od października będzie ciemiężył mnie już ktoś inny.

Co ciekawego, po raz pierwszy zostanę masterem. Master of disaster, to idealnie pasuje do mnie.

Przyznam, że było dla mnie oczywiste, że dostanę tę pracę . Dlatego mocno się zdziwiłem, że pani z HR pogratulowała mi przeszedłem rekrutację „na tak wysokie stanowisko”.

#programowanie #programista15k #programista25k #
groman43 - Eh, wszystko co dobre się kończy - postanowiłem opuścić mojego tajwańskieg...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
xring O1


@Skayfer: 1) SoC 4G only, tylko do smartwatchy. Poza tym, Xiaomi przecież nie będzie sprzedawało tego SoC innym. MTK nie ma czego się obawiać.
  • Odpowiedz
@Wykopek_Jeden: no dokladnie. Do osrania. Zaden pajet nie przyniosl mi oferty tylko pytania. Nie wiem co do za forma scamu ale jakis musi byc. Jak kilka razy dalem te info to nigdy nie dostalem odpowiedzi
  • Odpowiedz
Na h*j Wy wrzucacie te wpisy na #pasjonat15k... Ostatnio oficjalnie cieszyłem się, że wszyscy zapomnieli o tagu, a tu patrzę dzisiaj i wciąż pojawiają się jakieś wysrywy przeplatane z wartościowymi wpisami... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to normalne w #korposwiat że robią spotkanie bez ciebie i po spotkaniu dostajesz notatkę o wrzucają ci nowe obowiązki? No nie bardzo, wiem, że jestem Petem no ale kur*a, gdybym miał bliżej wolne jakieś etaty już bym uciekal. Trzeba coś swojego rozkręcić i przestać się martwić już tym k--w dołkiem. Dodam, że wcześniej moj przełożony walczył, że to oni będą to robić a nagle się okazję, że jednak ja,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę się wyżalę

Żałuję, że w życiu nie byłem bardziej chciwy, ani takim bardziej cwaniakiem

W młodości mi wmówiono "rób co cię pasjonuje". I tak zrobiłem. Poszedłem sobie w niszowe technologie, które mnie pasjonowały. I nawet nie jest źle - mam pracę, którą lubię, jest ciekawa, przyjemnie się pracuje, fajny zespół, nie czuję w ogóle wypalenia itp.

Ale
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach