Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi
#theboys Wciaz nie mogę zrozumieć tego zakończenia.. homelander będąc tym złym odgrywał też rolę ztraumatyzowanego człowieka.. ale zakończenie było zbyt szybkie.. możliwe że HBO chciało przyoszczedzic żeby wypuścić jeszcze Vought rising i zmieścić się w budżecie.
Kontrolerzy z Poznania nie dopuścili do obrotu 63 ton ziaren kawy importowanych z Brazylii. Jak poinformowano, były one uszkodzone i zawierały żywe szkodniki.
#theboys ja pi333rdole.. co to kvrwa było.. #wykopo powinien odcenzurować przekleństwa na tym tagu.. bo brakuje mi kilku słów żeby opisać wam jak gÓwn1ane było to zakończenie.. Homelander rusza sie jak yebana kaleka.. i walki w stylu jak menele pod sklepem.. Przecież my zostaliśmy opluci jakimś rzymiańskim jadem.. temu sezonowi zabrakło jeszcze z 2-3h do zakończenia.. Plus jest taki że oglądałem za free a to uczciwa cena (
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
Nie znam niczego innego co brzmiało by równie przerażająco niż ten utwór. Piękne, doskonałe i przerażające do szpiku kości zarazem #horror #filmnawieczor #muzyka