✨️ Co wybrać: kurs na C+E, wózki widłowe czy wojsko?
Robić kurs na c+e czy wózki widłowe, a moze wojsko? nie chce robic na magazynach produkcjach... Mam kat. B, ale bardzo male doswiadczenie
Wózki widłowe 8h i powrót do domu, a ciężarówki, większy stres i różnie bywa z powrotami, co myślicie?2 lewe ręce 23 lvl, bez rodziny, bez perspektyw, wada wzroku ok. -4
#przegryw #praca #bekaztransa #zycietruckera
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpeedTemplar: Srobing. Ludzie jak wszędzie, byś się zdziwił ilu mundurowych siedzi na wykopie i dla ilu okazało się to doskonałym wyjściem w sytuacji, gdzie myśleli, że niczego nie są w stanie robić.
  • Odpowiedz
@tellet: dokładnie, Polaczek nie schyli się za pracę za minimalną 6 dni w tygodniu z dźwiganiem palet, I bez ogrzewania. Musimy naściągać niewolników z trzeciego świata bo inaczej trzeba będzie zapłacić Polaczkowi jak człowiekowi i nie starczy na leasing dla córci.
  • Odpowiedz
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: Też mam używanego Aerona i polecam, mój ma 25 lat i dalej śmiga xD. Kupiłem go w podobnej cenie co ty ale to raczej przypadek niż reguła.
@adreno420: Używane markowe może być lepszą opcją, Aeron potrafi kosztować więcej ale IMO warto, musisz tylko poczytać jak na niego polować. Aby nie wkopać się np. w model przed "liftingiem" z 2005 za wysoką cenę, te krzesła są w zasadzie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 65
@Ukiss: ja czaję że byli w c--j bogaci ale to już trąci gęstym farmazonem bo nawet w obecnych czasach to by wychodziło koło 30 mln gumek recepturek miesięcznie, a co dopiero 40 lat temu.
  • Odpowiedz
Wysłałem 30 CV, jedni oddzwonili na których najmniej liczyłem, jeszcze na umowę o pracę, a nie b2b na dobrych warunkach. mam prackę i jest fajnie koń zwalony i życzę wam również najlepszego #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#korposwiat #praca

Mam pracę za 7,5K netto, której nienawidzę. Liczę się z wypowiedzeniem. Z wydatków to czynsz, energia i jedzenie i żadnych innych specjalnych potrzeb. Żona wkrótce wraca na rynek pracy po macierzyńskim. Jest jakiś powód, dla którego nie moglibyśmy lub nie potrafilibyśmy się utrzymać za 2x minimalna w czillowej pracy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maly_Jasio: Porozmawiaj z żoną. Ale jak praca jest koszmarna to szukaj innej bez zastanowienia, tylko nie zwalniaj się w ciemno bez nowej roboty. Praca to nie małżeństwo. Możesz się zawsze rozglądać za lepszą.
  • Odpowiedz
Warto robić prawko c+e?
Jak wygląda sytuacja ze znalezieniem pracy na Śląsku?
Raczej nie interesuje mnie system 3/1 tylko codzienne powroty, najlepiej linie nocne, kurierka.
Międzynarodówka może, ale w dalekiej przyszłości.
Jak w ogóle wygląda sytuacja wśród kierowców? Jest zapotrzebowanie?

#c+e #pytaniedoeksperta #praca #logistyka #kierowcy #ciezarowki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak czytam o tym, że Polacy lubią kulturę z--------u. A ja się pytam, jakie są alternatywy. Tak rzeczowo jak żyć, aby przeżyć bez codziennego upodlania się u Janusza czy upodlania się przed organami państwa jak jesteś pracodawcą. Chyba nie da się w obecnych czasach pracować mniej albo w ogóle. Pomijam margines ludzi, którzy lubią być ciągle napruci i męczyć socjal, ja tego nie nazywam normalnym życiem.

#pracbaza #praca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MxS89x: minimalizm i asceza jeżeli z własnej woli lub s----------e jeżeli za sprawą genów.

Singiel przegryw piwniczak bez samochodu, nie podróżujący, po spłacie kredytu hipotecznego na kawalerkę może pracować na część etatu/sezonowo żyjąc jak emeryt/rencista i z racji bycia aspołecznym piwniczakiem nie będzie to dla niego wyrzeczeniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dastamit: I tak i nie. Ja jestem typowym piwniczakiem. Nie kupuje drogich ciuchów czy innych bajerów. Czasami kupie jakiś sprzęt. Samochód mam, bo czymś do pracy trzeba jeździć. Mieszkanie jeszcze w hipotece. Więc z punktu widzenia jestem w tej grupie, gdzie muszę pracować na pełny etat. Fakt mam podejście takie, że jak mi robota nie siedzi, pobędę tam kilka miesięcy i idę dalej szukać. Jednak trud życia przeciętnego polaka jest
  • Odpowiedz