Aktywne Wpisy

rovi +8
#gielda ogólnie to jeden z najaktywniejszych tagów i tak czytam i myślę a c--j, wejdę w to.
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?

XTB czy eMakler? Co jest lepsze obecnie? Głównie z myślą o IKE i inwestowaniu długoterminowe, w grę wchodzą w zasadzie głównie ETFy.
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie





Cześć Mirki (。◕‿‿◕。)
Ostatnio przewinęło się tu kilka postów związanych ze spawalnictwem, ale nie znalazłem z tego roku.
Interesują mnie uprawnienia IWE (chce zacząć w tym roku) i chciałbym w przyszłości rozwijać się w tym kierunku zawodowo. Zastanawiam się jednak, jak wygląda kwestia zdobycia pierwszego doświadczenia. Jestem z Małopolski, a ofert pracy dla pomocnika czy asystenta spawalnika jest praktycznie zero.
Jak to wygląda w praktyce? Czy trudno jest „wejść” w ten zawód bez znajomości?
Jak wygląda kwestia zarobków – głównie delegacje? Da się z tego spokojnie wyżyć w obecnych czasach?
Czy prócz samego IWE warto coś dołożyć? np VT?
źródło: image
PobierzDobrze jakbyś oprócz spawania ogarniał ślusarstwo w tym obsługę maszyn typu wiertarka stołowa, gilotyna do blach, czy tokarka.
Mam iwe, ewe,iwi-c, vt2. 10 lat w branzy.
Żeby zacząć dobrze zarabiać musisz zdobyć doświadczenie i znajomości. Jak masz glowe na karku to wraz z doświadczeniem możesz dużo zarobić. Pamiętaj, że nikt Ci nic nie da za darmo, więc sprzedajesz swoją wiedzę, umiejętności i kreatywność. Jak chcesz dobrze zarabiać to zapomnij o etacie