moglby mi ktos pomóc z lolem, otóż za każdym razem gdy właczam gre to wywala mi obraz i pokazuje komunikat "poza zakresem pracy 144khz/70hz" i ja nie wiem co jest źle ustawione. Rozdzielczosc mam ta sama która obsluguje monitor ustawiona a mimo to cos nie smiga. Kiedys mialem ten sam blad i jakos to naprawilem ale nie pamietam co ustawilem. Zna sie ktos na tym i moze mi powiedziec co trzeba przestawic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Znalezisko: "Zadzwoniłam na telefon zaufania. Było inaczej, niż sądziłam". Kto tak naprawdę rozmawia z samotnymi ludźmi?

Telefon zaufania kojarzy się z kompleksową pomocą. Wydaje nam się, że po drugiej stronie siedzą sami psychologowie, którzy w trakcie kilkuminutowej rozmowy rozwiążą nasze problemy. Nic bardziej mylnego. Telefon ma wesprzeć, ale nie zastąpi profesjonalnej terapii.


#mikroreklama #pomoc #pomocy #chcepogadac #depresja #samotnosc #telefonzaufania
Goglez - Znalezisko: "Zadzwoniłam na telefon zaufania. Było inaczej, niż sądziłam". K...

źródło: comment_1644335099iapLQJoC294uIIx9oqg9KI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#francja #pomoc #pomocy #covid19 #turystyka
Z mojej strony pytanie, czy ktoś był we Francji albo tam mieszka i może mi powiedzieć jak wyglada sytacja dla turystów, chce zwiedzić Paryż, mam diesla, chce być na noc, nie szczepiłem się. I nie wiem czy jechać i ile mogę problemów spotkać w tych super czasach.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy temperatura wahająca się między 34,9-35,2 (termometr elektroniczny) plus silny ból głowy to coś bardzo złego i trzeba już jechać na SOR? Niebieski źle się czuję, ostatnio źle sypiał. Jak mu pomóc? Lepiej żeby został w domu? #zdrowie #medycyna #lekarz #ratownictwo #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema!
Czy mozecie polecic jakies kanaly na angielskim yt, coś typu Revo, konopsky, Wardega, z dvpy, bo chciałbym poznać całe uniwersum a takie właśnie kanały newsowe (zwłascza teraz) myślę ze są dobrym startem na wejście w te uniwersum.
Pls help.
#youtube #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki i Mirabelki,
Wierzę w ogromną moc wykopu, pomocy w spełnieniu marzeń! Szukam modelu autka Opla Astry II G w hatchbacku.
Toż to jest coś tak pięknego jak sam Pan Makłowicz i życie bez kredytu, a jednocześnie tak bardzo nieosiągalne. :( :( Pięć drzwi jak portale do nieba, a jeszcze jakby był w kolorze tak bialutkim jak Europa w XIV wieku to już w ogóle raj. Przeszukałam cały Internet, ebaye, aliexpresy, aukcje,
madlenix - Drogie Mirki i Mirabelki, 
Wierzę w ogromną moc wykopu, pomocy w spełnien...

źródło: comment_1644255794PZXf4cX9vcTHZU80Y8jDun.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadszedł czas ze po 6 latach prowadzenia małego biznesu musze znaleźć dodatkową prace. Mam metlik w głowie i licze na wasze rady mirki. Prowadze sprzedaż internetową na platformie etsy oraz mam wlasny sklep na prescie. Udało mi sie stworzyć własny produkt i dotrzec do klentów na całym swiecie głownie z US. Myślę na poszerzeniu wiedzy w tematyce seo. Uważacie że jeśli ogarne podstawy i zrobie kilka kursów jest szansa żebym znalazł prace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czapkowski: Jaki masz ruch na tym sklepie na preście? Jeśli nieduży to ucz się seo na nim, dodatkowo załóż stronkę na wordpressie jako zaplecze do niego i tam też ćwicz. Większości możesz nauczyć się sam, ale część SEO bezkosztowo nie zrobisz. Linki kosztują i narzędzia też.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomóżcie proszę.

Eurosport Player w Smart TV nie działa. Otwiera się aplikacja, po czym po wyborze transmisji czarny ekran i nara. Potem aplikacja już się nie uruchamia (nawet po wyłączeniu i ponownym włączeniu telewizora) żeby jeszcze raz wejść ba główną stronę muszę ponownie instalować aplikację. Po reinstalacji to samo, otwiera się główne menu, ale nie ładuje żadnej transmisji. Internet działa, bo pozostałe aplikacje (YouTube, Netflix, Spotify) działają jak trzeba.

Kupiłam abonament
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matka_ziemniakow: @Because-Ghost: Dzisiaj znowu dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbym ja mial z tym problem to pewnie tez bym castowal z telefonu, ale to u mojego 60+ letniego ojca ktory nawet nie ma smartfona. Po to mu ogarnalem smart TV, apki i subskrypcje do wszystkiego zeby mogl sobie ogladac normalnie wszystko na TV przy uzyciu pilota bez j-----a sie w fikolki.
  • Odpowiedz
#vpn #gry #pomocy

Siema, mógłby mi ktoś założyć konto na epicgames na turcję? Moje VPN'y mają zbyt dużo zapytań ze swoich serwerów i niestety nie udaje mi się tego zrobić. Ładnie proszę <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach