moglby mi ktos pomóc z lolem, otóż za każdym razem gdy właczam gre to wywala mi obraz i pokazuje komunikat "poza zakresem pracy 144khz/70hz" i ja nie wiem co jest źle ustawione. Rozdzielczosc mam ta sama która obsluguje monitor ustawiona a mimo to cos nie smiga. Kiedys mialem ten sam blad i jakos to naprawilem ale nie pamietam co ustawilem. Zna sie ktos na tym i moze mi powiedziec co trzeba przestawic
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

bedziemagik2137
- 0
JoeBlade
via iOS- 0
@bedziemagik2137: Wymuś na siłę takie odświeżanie w panelu sterowania karty graficznej albo zewnętrznej aplikacji i będzie działać.
Znalezisko: "Zadzwoniłam na telefon zaufania. Było inaczej, niż sądziłam". Kto tak naprawdę rozmawia z samotnymi ludźmi?
#mikroreklama #pomoc #pomocy #chcepogadac #depresja #samotnosc #telefonzaufania
Telefon zaufania kojarzy się z kompleksową pomocą. Wydaje nam się, że po drugiej stronie siedzą sami psychologowie, którzy w trakcie kilkuminutowej rozmowy rozwiążą nasze problemy. Nic bardziej mylnego. Telefon ma wesprzeć, ale nie zastąpi profesjonalnej terapii.
#mikroreklama #pomoc #pomocy #chcepogadac #depresja #samotnosc #telefonzaufania
źródło: comment_1644335099iapLQJoC294uIIx9oqg9KI.jpg
Pobierz#francja #pomoc #pomocy #covid19 #turystyka
Z mojej strony pytanie, czy ktoś był we Francji albo tam mieszka i może mi powiedzieć jak wyglada sytacja dla turystów, chce zwiedzić Paryż, mam diesla, chce być na noc, nie szczepiłem się. I nie wiem czy jechać i ile mogę problemów spotkać w tych super czasach.
Z mojej strony pytanie, czy ktoś był we Francji albo tam mieszka i może mi powiedzieć jak wyglada sytacja dla turystów, chce zwiedzić Paryż, mam diesla, chce być na noc, nie szczepiłem się. I nie wiem czy jechać i ile mogę problemów spotkać w tych super czasach.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
#rower #roweroweporady #cokupic #kolarstwo #pomocy
Bondziorno,
ktoś używa uchwytu Spigen MS100 i potwierdzi, że telefon nie odpada? Chce kupić coś małego, żeby nie wystawało zbytnio i koniecznie na mostek.
Telefon
Bondziorno,
ktoś używa uchwytu Spigen MS100 i potwierdzi, że telefon nie odpada? Chce kupić coś małego, żeby nie wystawało zbytnio i koniecznie na mostek.
Telefon
źródło: comment_1644311840datADDOprWX3tVqwjWmHDH.jpg
Pobierz@gusioo: jak nie jest zbyt miękkie to powinno być ok, ale jak miękkie to kup byle co twardszego za 3 dychy, bo na zbyt miękkim etui telefon będzie się gibał na tym uchwycie
- 1
@geszue: @KeepCalm: @artur200222: @van_der_bike: sorry, że wołam wszystkich, ale dzięki za pomoc - zamowiione, na weekend w sam raz będzie testowane.
W końcu Locus do czegoś się przyda.
Dzięki za pomoc!
W końcu Locus do czegoś się przyda.
Dzięki za pomoc!
- 0
Słowo "Zachodniopomorskie" jest tak długie, że nim je skończę pisać już się w----i@m. Powinni zmienić nazwę, albo jakaś inna forma zapisu. Dla dobra ludzkości
#polska #jezykpolski #pomocy
#polska #jezykpolski #pomocy
@witu90: Czasem kupowałem od nich https://www.atp-autoteile.de/de
@witu90: kfz teile
konto usunięte via Android
- 0
Czy temperatura wahająca się między 34,9-35,2 (termometr elektroniczny) plus silny ból głowy to coś bardzo złego i trzeba już jechać na SOR? Niebieski źle się czuję, ostatnio źle sypiał. Jak mu pomóc? Lepiej żeby został w domu? #zdrowie #medycyna #lekarz #ratownictwo #pomocy
@sroczka007 osłabienie organizmu
- 1
@sroczka007: Daj mu inny termometr. Elektroniczne są niemiarodajne i strasznie obniżają pomiary.
- 5
Przez ten serial zaczynam przymierzać jakieś dziwne outfity w sklepach z ciuchami help
#euphoria #euforia #oswiadczeniezdupy #pomocy
#euphoria #euforia #oswiadczeniezdupy #pomocy
@pregunta: tylko nie zacznij brać opiatów
konto usunięte via iOS
- 0
@pregunta: A ja sobie Converse kupiłam :)
Ej w jakim polskim filmie jest ta iconic scena, w ktorej glowny bohater podsumowuje system edukacyjny w jednym zdaniu? Typu 'jak mozesz miec 17 lat i musieć decydować o swojej przyszłości'.
Pomocy.
#pomocy #kiciochpyta #film #polskifilm #pyciochkita #kino #cytatywielkichludzi
Pomocy.
#pomocy #kiciochpyta #film #polskifilm #pyciochkita #kino #cytatywielkichludzi
- 0
Drogie Mirki i Mirabelki,
Wierzę w ogromną moc wykopu, pomocy w spełnieniu marzeń! Szukam modelu autka Opla Astry II G w hatchbacku.
Toż to jest coś tak pięknego jak sam Pan Makłowicz i życie bez kredytu, a jednocześnie tak bardzo nieosiągalne. :( :( Pięć drzwi jak portale do nieba, a jeszcze jakby był w kolorze tak bialutkim jak Europa w XIV wieku to już w ogóle raj. Przeszukałam cały Internet, ebaye, aliexpresy, aukcje,
Wierzę w ogromną moc wykopu, pomocy w spełnieniu marzeń! Szukam modelu autka Opla Astry II G w hatchbacku.
Toż to jest coś tak pięknego jak sam Pan Makłowicz i życie bez kredytu, a jednocześnie tak bardzo nieosiągalne. :( :( Pięć drzwi jak portale do nieba, a jeszcze jakby był w kolorze tak bialutkim jak Europa w XIV wieku to już w ogóle raj. Przeszukałam cały Internet, ebaye, aliexpresy, aukcje,
źródło: comment_1644255794PZXf4cX9vcTHZU80Y8jDun.jpg
Pobierz- 1
@dasfinaleresultat: dziękować po stokroć! Niech Ci się w szczęściu wynagrodzi, płacę koto-walutą. (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_1644267286aq9tZd5PkbwRhzsxC0iJfY.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via Android
- 3
Nadszedł czas ze po 6 latach prowadzenia małego biznesu musze znaleźć dodatkową prace. Mam metlik w głowie i licze na wasze rady mirki. Prowadze sprzedaż internetową na platformie etsy oraz mam wlasny sklep na prescie. Udało mi sie stworzyć własny produkt i dotrzec do klentów na całym swiecie głownie z US. Myślę na poszerzeniu wiedzy w tematyce seo. Uważacie że jeśli ogarne podstawy i zrobie kilka kursów jest szansa żebym znalazł prace
@czapkowski: Jaki masz ruch na tym sklepie na preście? Jeśli nieduży to ucz się seo na nim, dodatkowo załóż stronkę na wordpressie jako zaplecze do niego i tam też ćwicz. Większości możesz nauczyć się sam, ale część SEO bezkosztowo nie zrobisz. Linki kosztują i narzędzia też.
@czapkowski: podzielisz się swoim sklepem na priv ? :) Chętnie zobaczę jak wygląda, może coś ci podpowiem co do niego ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Student: zapaliles?
@artix1010: 37 mbar?
Mirki, pomóżcie proszę.
Eurosport Player w Smart TV nie działa. Otwiera się aplikacja, po czym po wyborze transmisji czarny ekran i nara. Potem aplikacja już się nie uruchamia (nawet po wyłączeniu i ponownym włączeniu telewizora) żeby jeszcze raz wejść ba główną stronę muszę ponownie instalować aplikację. Po reinstalacji to samo, otwiera się główne menu, ale nie ładuje żadnej transmisji. Internet działa, bo pozostałe aplikacje (YouTube, Netflix, Spotify) działają jak trzeba.
Kupiłam abonament
Eurosport Player w Smart TV nie działa. Otwiera się aplikacja, po czym po wyborze transmisji czarny ekran i nara. Potem aplikacja już się nie uruchamia (nawet po wyłączeniu i ponownym włączeniu telewizora) żeby jeszcze raz wejść ba główną stronę muszę ponownie instalować aplikację. Po reinstalacji to samo, otwiera się główne menu, ale nie ładuje żadnej transmisji. Internet działa, bo pozostałe aplikacje (YouTube, Netflix, Spotify) działają jak trzeba.
Kupiłam abonament
- 2
@matka_ziemniakow: @Because-Ghost: Dzisiaj znowu dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbym ja mial z tym problem to pewnie tez bym castowal z telefonu, ale to u mojego 60+ letniego ojca ktory nawet nie ma smartfona. Po to mu ogarnalem smart TV, apki i subskrypcje do wszystkiego zeby mogl sobie ogladac normalnie wszystko na TV przy uzyciu pilota bez j-----a sie w fikolki.
Jakbym ja mial z tym problem to pewnie tez bym castowal z telefonu, ale to u mojego 60+ letniego ojca ktory nawet nie ma smartfona. Po to mu ogarnalem smart TV, apki i subskrypcje do wszystkiego zeby mogl sobie ogladac normalnie wszystko na TV przy uzyciu pilota bez j-----a sie w fikolki.
- 1
@matka_ziemniakow: też mam podejrzenia, że to igrzyska, ale z drugiej strony, to wywala wieczorami, jak już nie ma relacji live ʕ•ᴥ•ʔ
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Caden_Forelli nie

























