Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z was korzystał z lamp przeciwdepresyjnych / terapii światłem i może podzielić się opiniami?
Od kiedy pamiętam jestem wrakiem energetycznym, nic mi się nie chce, mam zerową motywację, najchętniej bym tylko spał. Najgorzej jest ostatnimi czasy jak tak niskie jest ciśnienie i jest taka słaba pogoda o dużej zmienności. Wydaje mi się że mogę być meteopatą. Przerobiłem mnóstwo pigułek od psychiatry i wydaje mi się że nie mam
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś z was korzystał z lamp prz...

źródło: comment_16438046490mX1l8pqC0606z5kWJi9Bd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam taką lampę. Na pewno robi się przyjemniej kiedy jest włączona i mam lepsze samopoczucie. Czy staniesz się dzięki temu wulkanem energii - szczerze mówiąc nie sądzę, ale jeśli nie jest to dla ciebie jakiś duży wydatek, to warto spróbować. Powinno się przy niej siedzieć 15-30 minut dziennie np. czytając książkę. Ale moim zdaniem jako mocniejsza lampa w zachmurzone dni też się sprawdzi.
  • Odpowiedz
#pomocy #muzyka
Cześć mirki przyponiał mi sie tekst piosenki ale nie moge nigdzie znaleźć tytułu.
Wiem że to jest stara piosenka i leciała jakos tak
Twoje usta, o me usta
Twoje dłonie, o me dłonie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jak wyjść z gówna jakim jest zapętlenie się w pożyczki? Sytuacja jest taka, że mam około 6k do spłacenia w 4 różnych miejscach. Zwyczajnie debilem byłem, no i wpadłem w to. Próbowałem różnych metod ale już nie mam pojęcia co zrobić. Teraz nie wiem jak wyjść, a boję się tych wszystkich komorników, windykacji itd. Sytuacja jest o tyle ciężka, że na chwilę obecną nie posiadam już od jakiegoś czasu żadnego źródła
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nabuhodozur: cóż tu dodać więcej, chyba po prostu najzwyczajniej w świecie mam p--------e xD


@xWiteQx: 6k to grosze. Zatrudnij się gdziekolwiek, np. w Żabkach praktycznie zawsze potrzebują dodatkowych rąk na elastyczny etat. Tysiaka miesięcznie wyciągniesz, nawet jak się uczysz. Do końca roku będziesz na czysto.

Pożyczanie na spłatę pożyczek to najgłupsze co możesz zrobić. Spłacanie po 100zł brzmi niepoważnie. Ale jeżeli znajdziesz jakikolwiek dochód, spłacisz to bez problemu.
  • Odpowiedz
Czołem Miki i Mirabelki! Nie mogę wymyślić ciekawej nazwy dla firmy prowadzącej szkolenia online z programowania.

Dlatego mam dla Was #konkurs do wygrania pizza (do 100pln).

Wystarczy, że napiszesz propozycję nazwy w komentarzu. Jak mi się spodoba i ją wybiorę to zamawiam Ci pizzę przez pyszne.pl. Jeżeli mieszkasz na wiosce gdzie nic nie dowozi to dostaniesz ekwiwalent w BTC ( ͡° ͜ʖ
lubiedzemtruskawkowy - Czołem Miki i Mirabelki! Nie mogę wymyślić ciekawej nazwy dla ...

źródło: comment_1643744347vl2jpriK83JpSXobxG4IDd.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć wraz z dwójka przyjaciół zamierzamy otworzyć swój własny kanał na YT.

Szukamy nazwy na kanał i chciałbym poprosić Was Wykopki o pomoc. Kanał typowy jakich wiele na polskim yt: lifestyle + różne „czelendże” w stylu kto pierwszy kupi x, kto kupi więcej itp.

Coś o nas:
2 chłopaków + 1 dziewczyna. Wiek 25-28 lat
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomocy!
Gram sobie w gierki i boostoje konta , biorę za to pieniądze , wszystkie lądowały na PayPalu , a z PayPala na konto
Dziś dostałem jakieś ograniczenie przez które nie mogłem wypłacić pieniędzy, musiałem się zweryfikować dowodem osobistym wyciągiem z banku , adresem że na koncie jest podany odpowiedni i wyjaśnić 3 losowe transakcje (za co czemu tyle i jak dostarczyłem produkt) wysłałem to im wszystko i dostałem informację jak na
Shermantoja - Pomocy!
Gram sobie w gierki i boostoje konta , biorę za to pieniądze , ...

źródło: comment_1643738232fVgOergMTb0hOL1UUDQJGa.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sherman_to_ja: No widzisz. Przerobiliśmy różne PaySrale, Revoshity i inne fintechy. Ogólnie po latach doświadczeń mamy zdanie takie, że te wszystkie dziwadła to taki Fame MMA ;) Wszyscy się tym jarają a guzik z tego jest korzyść. Zarówno z PP i Revoshitem mieliśmy sytuacje pod ścianą i nigdy więcej. W cholerę wszystko pozamykaliśmy i tradycyjne normalne konto w banku daje to samo a nawet i więcej (lepsze kursy walutowe, sprawnie działające
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jest 23.37. Każda komórka mojego ciała wyje z bólu wywołanego przez dziewczynę. Wyjechaliśmy w kilku znajomych do Barcelony. Znajomi wyszli na maisto, a ja nie jestem w stanie się podnieść. Jedna z dziewczyn, do której wzdycha będzie się pruć za ścianą z typem. Wyć mi się chce. Wrócą po drugiej.
Polećcie mi błagam coś, aby zająć czas i głowę w tym mieście. 31. rok życia, niegłupi, niebrzydki, a od
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MetalowyCielak: Przechodziłem to w wieku 25 lat. Niech zgadnę - dziewczyna traktuje cię tak, jakby coś było ma rzeczy i robi ci wodę z mózgu? Nic z tego nie będzie, podbija sobie tylko ego. Jedyne wyjście to zerwanie kontaktu. Będzie ciężko, ale dasz radę. Im dalej w las, tym będzie łatwiej, sam zaczniesz zauważać, że coraz częściej będą pojawiać się dni, w których w ogóle o niej nie myślisz. Pilnuj się
  • Odpowiedz
@Sigfried: @gugugu: "s'il vous plaît" - proszę, przepraszam. Raczej nie jest to zwrot zarezerwowany dla żuli, bo pójdziesz do restaruacji, sklepu, hotelu to fajnie jakbyś tego zwrotu używał, bo to świadczy o Twojej kulturze.
  • Odpowiedz
ktoś wie z czego może wynikać zlagowany dźwięk, jakby z nienaturalnym spowolnieniem przy połączeniu blootooth - pc?
słuchawki - tel grają idealnie

#sluchawki #pomocy #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, zmieniam właśnie pracę, bo w moim mieści otworzyli filie firmy w której zawsze chciałem pracować. Po zaakceptowaniu warunków szef dał mi możliwość wyboru miejsca przy biurku (załączam plan). Które byście radzili? Do tej pory pracowałem tylko w małych 2-3 osobowych teamach i raczej w mniejszych pomieszczeniach. Co sądzicie?
#pracbaza #praca #pytanie #pracabiurowa #pomocy i jeszcze #theoffice (w biurze mówimy
6poziomprokrastynacji - Słuchajcie, zmieniam właśnie pracę, bo w moim mieści otworzyl...

źródło: comment_1643637002DJ7Mrc9fPNOiiaxo9dfZmd.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach