Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Rafonixkozak2008Pl: Mandzio ogląda na streamie i potem uploaduje na swoim kanale
- 3
@mrsn0p: Wiem, ale nie lubie go
#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję pomocy. Zrobiłem test na covida bo dusi mnie lekki kaszel (taki test z apteki). Problem w tym, że pracuje zdalnie.
Jak się zarejestruje do lekarza to będę czekał na telewizyte ze 3 dni. W tym czasie nie będę na l4 z tego co się orientuję, bo kwarantanna to nie jest l4, a na kwarantannie można/trzeba pracować zdalnie normalnie?
#covid #anonimowemirkowyznania #koronawirus #
Potrzebuję pomocy. Zrobiłem test na covida bo dusi mnie lekki kaszel (taki test z apteki). Problem w tym, że pracuje zdalnie.
Jak się zarejestruje do lekarza to będę czekał na telewizyte ze 3 dni. W tym czasie nie będę na l4 z tego co się orientuję, bo kwarantanna to nie jest l4, a na kwarantannie można/trzeba pracować zdalnie normalnie?
#covid #anonimowemirkowyznania #koronawirus #
- 3
@AnonimoweMirkoWyznania: nie idź na test, poprostu zostań w domu jak sie zle czujesz i tyle...
Elektromirki potrzebuję diagnozy problemów z telefonem. Ostatnio wymieniałem w nim port USB i baterię. Żeby wyciągnąć baterię trzeba było po obwodzie wpuscić troche rozpuszczalnika (IPA). Po wymianie telefon ma problemy z notorycznym resetowaniem się w trakcie pracy (niezależnie od poziomu baterii lub obciążenia aplikacjami). Czasami są momenty że resetuje się kilka razy pod rząd w połowie uruchomienia się, po czym muszę go wyłączyć na minimum pół godziny i znowu działa normalnie. Dodam,
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@Baba_z_makiem: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to weź lepiej nic nie pisz. Wołasz mnie jak jakiś cham ze wsi żeby mi zadać pytanie bez znaku zapytania i dawać rady nie w temacie (-‸ლ)
Gdzie mogłabym obejrzeć kreskówkę "Wodogrzmoty Małe"? Ostatnio (to jest z pół roku temu) oglądałam je na CDA, ale zdążyli już je usunąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) a na popularnych serwisach typu Netflix czy HBO nie są dostępne już nie wiadomo ile czasu, o ile kiedykolwiek były; a nie jestem w stanie ich znaleźć tak o, po prostu przeszukując Googla
Nawet nie można ich nigdzie wynająć do obejrzenia xD
Nawet nie można ich nigdzie wynająć do obejrzenia xD
- 1
@alteron: Jeszcze ich nie ma w Polsce, a zależy mi na polskim dubbingu
Podobno startują dopiero od tego roku
Podobno startują dopiero od tego roku
- 0
Znajdzie mi ktoś "otwornice" o średnicy 10cm (myślę że te o średnicy 102mm też się nadadzą)? Otwornica do DREWNA, ale uwaga... wazne by była głęboka, nie krótsza niż 3cm bo mam gruby blat.
Wszystkie otwornice na #allegro jakie znalazłem nie pasują. Albo są innej średnicy, albo nie są do drewna a 99% z nich ma głębokość do 25mm. 30mm to minimum bo inaczej nie zrobie dziury na wylot.
Znalazłem jedną
Wszystkie otwornice na #allegro jakie znalazłem nie pasują. Albo są innej średnicy, albo nie są do drewna a 99% z nich ma głębokość do 25mm. 30mm to minimum bo inaczej nie zrobie dziury na wylot.
Znalazłem jedną
źródło: comment_1643540770ZkH1wpPXmi0dlYrVCrtJOM.jpg
Pobierz- 11
a 99% z nich ma głębokość do 25mm. 30mm to minimum bo inaczej nie zrobie dziury na wylot.
@Bunch: a nie możesz dowiercić ile się da z jednej, a dokończyć z drugiej? Otwór pilotujący będziesz miał, więc na 100% trafisz w ten sam ślad, a dodatkowy zysk będzie taki, że spodu blatu nie wystrzępisz, tylko będziesz miał ładną krawędź.
- 5
99% z nich ma głębokość do 25mm. 30mm to minimum bo inaczej nie zrobie dziury na wylot.
@Bunch: zaczynasz wiercić z jednej strony, zostaje Ci niecały centymetr, wiercisz idealnie z drugiej strony bo przecież wiertło-pilot zrobi otwór na wylot
- 0
Jakie powikłania niesie za sobą praca "laptopa" 24h na miesiąc? Słyszałem, że może bardziej z ekranem się cos stać niż z laptopem. Laptop czysty, zadbany, wydajność w granicach do 60%, podkładka chłodząca.Moge po 14 dniach planowe czyszczenie wentylatorów oraz może wymiana pasty. Laptop gamingowy, Intel 7 7700hq, GTX 1050ti, 16gb ram, praca na dysku SSD. Dzięki za pomoc wszystkim. #laptopy #komputery #intel #pomocy #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@JakTamCoTam: życie toczy sie dalej
@JakTamCoTam: zapytaj #rumun
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lewypasztet: dopiero to teraz znalazłem i skisłem xD
Owsiaka numer rejestracyjny, normalnie numery zakryli ale super expres niechcacy złapał jego numery z tabliczki na szybie. Strzelamy, jaki ma numer rejestracji. Kto zgadnie?
#wosp #owsiak #pomocy #warszawa #motoryzacja #samochody #samochodyelektryczne #motorsport #bmw #audio #mercedes #tablicerejestracyjne #stopy #stopcham
#wosp #owsiak #pomocy #warszawa #motoryzacja #samochody #samochodyelektryczne #motorsport #bmw #audio #mercedes #tablicerejestracyjne #stopy #stopcham
źródło: comment_1643489695jEDU06cXh6a8L1lGBJKoke.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielone_drzewo_hehe: ucz się ?
@zielone_drzewo_hehe nie da się
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Loguje się do panelu administratora w Wordpress poprzez dodanie wp-admin do nazwy strony i po zalogowaniu się nie mam wszystkich uprawnień. Pomimo tego że odzyskuje hasło opcją przypomnij hasło w dalszym ciągu moje konto w nie posiada wszystkich uprawnień, mimo tego że kiedyś posiadało. Nie umiem niestety administrować wordpressa z komputera zawsze robiłem to poprzez logowanie na stronę. Jakiś czas temu strona została zdjęta i odzyskał mi ją jeden informatyk na nowej
źródło: comment_1643479930ptjKKjabSBEpy1VGGH0XNR.jpg
Pobierz@greendevil861:
Wordpress ma w wielu miejscach w bazie danych zapisaną domenę. Jak informatyk przenosił ci z domeny na domenę mógł któreś pominąć. Poza tym mógł ci ustawić niższe uprawnienia konta. Musisz się jego spytać.
Wordpress ma w wielu miejscach w bazie danych zapisaną domenę. Jak informatyk przenosił ci z domeny na domenę mógł któreś pominąć. Poza tym mógł ci ustawić niższe uprawnienia konta. Musisz się jego spytać.
- 3
@greendevil861: ewidentnie to konto nie ma uprawnień admina. A tak swoją drogą to ten WP to powinien byc dawno zaktualizowany ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Telefon mi jebnął o podłogę i nie chce się włączyć, parę razy zabrzęczał co chyba oznaczało rozładowanie się, więc podejrzewam, że może ekran nawalił. Mogę go podłączyć do ładowania, żeby zobaczyć co się stanie? Czy lepiej, żeby nie miał prądu teraz?
#pomocy #smartfon #kichochpyta #jestemidiota
#pomocy #smartfon #kichochpyta #jestemidiota
- 0
@MewySzaloneiLabedzieUmarle: próbuj.
Hej potrzebuje pilnie wypełnić na studia szybką. Jeśli możecie to pomóżcie
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_kSU59hRARq-59h5oaNDii5Dh6dbKdV8UvdRhHSoh_QzO4w/viewform
Z góry dzięki
#pomocy #niewiemjaktootagowac
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_kSU59hRARq-59h5oaNDii5Dh6dbKdV8UvdRhHSoh_QzO4w/viewform
Z góry dzięki
#pomocy #niewiemjaktootagowac
@mikolaj96: masz,stowa blikiem/przelewem
- 85
Mirki, czy robienie dr, gdy ma się 47 lat to obciach? Ojciec ma napisaną całą pracę od wielu lat, ale niedługo przed obroną miał wypadek, potem rodzina itp., wszystko się opóźniło i teraz się waha. Widać, że to jego marzenie, ale mu głupio, bo w instytucie jego starzy znajomi porobili kariery, a on po prostu chce tylko domknąć tę sprawę. Na karierę już nie liczy.
#pomocy #nauka
#pomocy #nauka
12
Poruszające spotkanie z 86-letnią Ludwiką w Kaczanówce na Ukrainie

Każdego tygodnia na Ukrainę dociera wsparcie do żyjących samotnie tam Polaków w podeszłym wieku. Warto obejrzeć poruszające nagranie ze spotkania z Panią Ludwiką w Kaczanówce, przed wojną była to jedna z najbardziej polskich wsi na Tarnopolszczyźnie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...































#covid19 #kwarantanna #lekarz #choroby #pomocy #niewiemjaktootagowac #praca