Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas ze po 6 latach prowadzenia małego biznesu musze znaleźć dodatkową prace. Mam metlik w głowie i licze na wasze rady mirki. Prowadze sprzedaż internetową na platformie etsy oraz mam wlasny sklep na prescie. Udało mi sie stworzyć własny produkt i dotrzec do klentów na całym swiecie głownie z US. Myślę na poszerzeniu wiedzy w tematyce seo. Uważacie że jeśli ogarne podstawy i zrobie kilka kursów jest szansa żebym znalazł prace zdalną lub na początek staż? Jaki kierunek polecalibyście osobie w mojej sytuacji? Mi do głowy wpadło tylko seo....
#praca #pracazdalna #seo #ecommerce #rozwojosobisty #szukampracy #marketinginternetowy #pozycjonowanie #pomocy #socialmedia
  • 10
@czapkowski: A tak spytam. Przyczyną jest obniżenie dochodów, czy zwiększenie kosztów utrzymania firmy i życia?

Zwiększenie kosztów utrzymania firmy. Jeszce zarabiam lecz nie wiem co przyniosą kolejne lata. Uważam że już teraz warto działać w kierunku znalezienia dodatkowej pracy która z biegiem czasu może być moim głównym źródłem dochodu. Dotychczasowa prace będę traktował jako hobby ponieważ lubię tworzyć produkty dla moich klientów. Dodatkowe zatrudnienie odciąży mnie z płacenia części składki ZUS
@Bodhistawa miesięcznie średnio mam około 1000 odwiedzających użytkowników oraz dużo porzuconych koszyków. Muszę popracować nad zamiana porzuconych koszyków w zamówienia. Wezmę Twoje rady pod uwagę. Przed pierwszą płatna reklama muszę popracować nad opisami oraz słowami kluczowymi w sklepie. Cieszę się bo mam dobrą bazę do nauki i popełniania błędów. Zaczęcie od stażu będzie dobrym rozwiązaniem !