Jest tu jakiś wykopowy expert do AGD? Kompletuje cały sprzęt do kuchni i te wszystkie opinie, rankingi to mam wrażenie, że kupowane i pisane przez najemników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Główne wyzwania to płyta indukcyjna, pralka, suszarka. Jakieś rekomendacje co do marek, modeli?

#agd #zakupy #mieszkanie #kuchnia #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r102: wydaję mi się, że suwak jest wygodniejszy, bo można ustalić dowolną moc jednym dotknięciem lub przeciągnięciem, tzn. nie trzeba 14 razy klikać +, żeby ustawić 14. dlatego nie wiem o co chodzi. ja też mam mam suwak, a nawet 4, oddzielnie dla każdego pola. nie znalazłem niczego wygodniejszego, dlatego taką płytę wybrałem.
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #pomocy #film

Cze Miry, potrzebuje pomocy w znalezieniu filmu, nie umiem za nic znaleźć go w googlach, a oglądałem jakiś czas temu i tylko do połowy.

W filmie główny bohater mieszkał gdzieś w Ameryce w mieście, w dość ciasnej kawalerce, byl chyba scenarzysta albo reżyserem.. W każdym razie coś z filmami bo codziennie je oglądał na ścianie (miał projektor). Podbijał do małolatki, sąsiadki w wiadomym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #grymobilne #mitologia #niewiemjaktootagowac #pomocy
Potrzebuje pomocy mirasy - grałam kiedyś w taką gierkę na telefonie typu puzzle jak candy crush, ale była ona osadzona w klimacie mitologii greckiej i wystawiało się tam różnych bogów którzy walczyli z przeciwnikami jak dobrze usuwało się klocki z planszy. Gra miała fajną grafikę, kreskówkową i pamiętam przewagę kilku kolorów stosowanych w klockach i samej grze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Youtube Vanced. Nie mogę zalogować się na moim koncie, za to na chlopaka śmiga bez zarzutu. Poza tym nie mogę wyłaczyć optymalizacji, po ponownym uruchomieniu telefonu w ustawieniach jest znowu włączona. Vanced jak i micgroG mam w najnowszej wersji. Miał ktoś podobny problem? Co robić?
#vanced #youtubevanced #lepszyyoutube #zalesie #help #pomocy
HEJCIPCIA - Mam problem z Youtube Vanced. Nie mogę zalogować się na moim koncie, za t...

źródło: comment_1645091985XNP9eabxrFpCdZnE4FhNml.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam czy jest tu jakiś człowiek od detalingu mam pewien problem ponieważ wylała mi się cała butelka cudownego rotona do felg w bagażniku odrazu zatrzymałem się żeby to zetrzeć woda żeby plam nie było ale na szczęście nie ma. Problem w tym że nie da się wytrzymać w samochodzie od tego zapachu jakieś magiczne sposobny żeby pozbyć się tego odoru czym najlepiej to wyszorować żeby pozbyć się tego zapachu? #detaling
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie mirki, szukam telefonu głównie do messenger'a i przeglądania internetów. Zastanawiam się czy kupić nowego androida czy lepiej jakiegoś używanego klocka od apple. Bardzo zależy mi na płynnym działaniu i na tym aby chwilę służył, dlatego zastanawiam się nad iphonem. Co będzie bardziej się opłacało i na czym mniej się zawiodę. Nie chce wydać więcej niż 2k #telefony #pomocy #technologia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalesony1939: Nie wiem, nie zmian się aż tak, ale obczaj sobie na yt trochę jak sprawdzić iPhone przed zakupem. Głównie sprawdzać trzeba brak blokady, czy kolor systemu zgadza się z obudowa i czy ekran jest oryginalny.
  • Odpowiedz
Siemanko, wiecie gdzie kupowac/zamwiac paluszki beskidzkie o smaku serowo-cebulowym gdzie znajde wiecej przyprawy? Wczoraj kupilem w zabce i prawie w ogole jej nie czuje ani nie widze -_- Te lepiej przyprawione mialy taka fajna powloke. Prosze o pomoc i pozdrawiam.

#pomocy #paluszki #jedzenie #foodporn
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie mogę się zalogować w aplikacji wykop. Zmieniałem hasło, wyłączyłem autoryzacji ale nadal nie mogę się zalogować. #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki, czy wiecie może jak skontaktować się z DHLem? Czekam na paczkę już bardzo długo, w końcu wczoraj na stronie pojawiła się informacja, że kurier próbował doręczyć, ale to kłamstwo - żadnego dzwonka ani telefonu przez cały dzień. Na infolinię nie da się dodzwonić, automat mówi, że nieprawidłowy numer przesyłki. Pewnie zaraz wróci do Kanady... Z góry dzięki. #dhl #kurier #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#auta #samochody #sprzedaz #handel #pomocy

Jestem w posiadaniu Toyoty Corolli E11 z 1999 r. Auto zagazowane, z klimą. Pięciodrzwiowe. Liftback. Kolor: czerń.

Jakiś czas temu auto przestało odpalać. Nie reaguje na kluczyk, nie wiem co jest przyczyną.

Odezwał się do mnie handlarz skupujący Toyoty. Możecie mi podpowiedzieć za ile sprzedać to auto? Nie mam pojęcia jaką kwotę powinienem zaproponować. Nie znam się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@habek700 nie, to raczej nie to. Sprawdzałem wraz z ojcem typowe usterki. Stacyjka działa, rozrusznik tez. Dlaczego nie pali? Nie wiem. Nie mam czasu i możliwości też szukać przyczyny, sprzedałbym te Toyotę, ale nie mam pojęcia jak potraktować te usterkę
  • Odpowiedz
#nieruchomosci
#kiciochpyta
#prawo
#pomocy

Mirki, problem mam z sąsiadem od ostatnich 5 lat. Regularnie jestem nękany, a to kolesiowi przeszkadzała moja kosiarka do trawy, a to za głośno otwiera się moja brama automatyczna - ogólnie przy@#!@#anie się o wszystko i cały czas.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Cześć,
Jest taka fundacja Przyjaciel Zwierz która zajmuje się biednymi konikami, pieskami, kotkami, gęsiami i generalnie wszystkim co się nawinie.
Niestety ostatnio ich zalało. Bardzo. Od 2 tygodni chodzą u nich pompy odpompowujące wodę z padoków, a mimo to.. zalało im nawet studnię.

Na zdjęciu widać co leci z kranów i poideł. To jest gnój, śmierdzi gnojem, a do napojenia jest masa zwierząt.
Konie stoją po kolana w wodzie i - oczywiście - gnoju
strachnawroble - Cześć,
Jest taka fundacja Przyjaciel Zwierz która zajmuje się biedny...

źródło: comment_1644962782vU8zb0dA4ioKxuJDWuZ0I4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach