Jak już się pojawił wpis o starych i zapomnianych grach to może pomożecie przypomnieć sobie tytuł gry. Dużo nie pamiętam z niej, ale:
Rekrutowało się magów, łuczników i wojowników
Budowało się w sumie budynki, jakieś cyrki i wieże
I najważniejsze! Tych rekrutów wysyłało się na walki z potworami i za zabijanie potworów było złoto i można było więcej robić i ulepszać. Na pierwszej mapie najwięcej do pokonania było taki jakby biedronek? Dużo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka. Liczę na moc wykopu i jakąś radę.

20 grudnia 2021 roku zakupiłam polisę NNW przez stronę PZU. Wybrałam wariant nr 1 za 48,40 zł i podczas tej samej sesji opłaciłam tę kwotę blikiem. Po chwili otrzymałam swoją polisę i stwierdziłam, że wszystko zostało już uregulowane. Jednak okazało się, że jest kompletnie inaczej.

Mieszkam na co dzień w Olsztynie, dom rodzinny mam ok. 80 kilometrów i co dwa tygodnie tam wpadam na weekend. Z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na ten moment napisałam im, że dopóki nie dostanę od nich żadnej odpowiedzi i nie wyjaśnią mi (oczywiście podpierając się logicznymi argumentami) tego, że to MOJA wina, nie dostaną ode mnie ani grosza.


@Ziemniaczka: Nie znam się w temacie blik/polisy i ci tu nie doradzę ale jedną rzecz wiem z doświadczenia. Przy takich kwotach (bo to mała kwota) płacisz i wyjaśniasz sprawę. Po tym zostaje ślad w papierach itd. nikt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy Tp-Link Deco E4 Mesh da się połączyć jako punkt dostępu żeby przedłużyć zasięg sieci głównej w całym domu? Wcześniej miałem podłączone jedno z urządzeń jako router bo podłączony był do niego kablem sieciowym internet a drugie było jako punkt dostępu właśnie. Teraz kupiłem nowy router główny i chciałbym, żeby obydwa urządzenia pracowały w trybie punkt dostępu ale za każdym razem jak odłączę urządzenie podłączone kablem do nowego routera to gubi zasięg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Jako laik informatyczny, a tu sami #programista15k postanowiłem tu zasięgnąć rady. Mam 2 sprzęty w domu rodzinnym do których chciałbym mieć zdalny dostęp przez internet i możliwość sterowania. Jeden może byc problematyczny bo nie da się podłączyć do PC - jest to obrotnica antenowa - głowny mechanizm połączony kablem 3 żyłowym ze sterownikiem. Drugie urządzenie - odbiornik do nasłuchu przerobiony z adruino - sterowanie przez USB na kompie. Znajomy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alan-parysek: podziel projekt na dwa etapy. 1. spięcie obecnej infrastruktury z Rpi (albo kompem, albo esp8266) 2. zdalny dostęp do Rpi lub tego co wybierzesz w punkcie (1).
Rozwiązanie (2) dla Rpi to np instalacja teamwiever-a i masz dostęp bez publicznego IP i VPN nawet z komórki.
  • Odpowiedz
POST TYMCZASOWY

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było na świecie przed 98 rokiem mój ojciec zrobił nieślubne dziecko jakiejś babie od siebie ze wsi. Kiedyś gdy byłem u Babci na wakacjach miałem może z 15 lat to brat pokazał mi pewną dziewczynę o imieniu Patrycja i powiedział że to moja przyrodnia siostra że to córka mojego własnego ojca, matka mi o tym tez kiedyś wspominała, ta
Own3d_23 - POST TYMCZASOWY 

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było ...

źródło: comment_1644453287CHBiqJzJVeF6yjSDNHjCIs.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam zdjęcia auta z Niemiec na którym była twarz Kaczyńskiego, błyskawica i rejestracja coś a'la hu je997 #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy Was tu nie prosilem o nic, ale nadszedl ten pierwszy i mam nadzieje ostatni raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dowiedzialem sie wlasnie, ze przyjaciel mojego bratanka - Michal, ma raka. Chce mu pomoc jak tylko sie da, wiec robie ten wpis. Wiem, ze wykop pokazal nieraz swoje dobre oblicze i jesli choc jedna osoba cos wplaci - warto ()

Michal jest swietnym dzieciakiem, dzieki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezprzewodowe tablety graficzne


@ujdzie: w tej sytuacji bym sobie raczej ipada kupil :) jeszcze zalezy do czego oczywiscie.
sam mam wacom cintiq 16 oraz laptopa 2w1 z ekranem obslugujacym rysiki mpp, gdy nie chce mi sie wstawac z kanapy, wiec klopotu nie ma :)

fajnie, że ci się chciało

trzeba sobie pomagac :)
  • Odpowiedz
Szukam amplitunera 5.0 lub 5.1 z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray. Kojarzycie coś co dobrze gra. Aktualnie korzystam z Sony bdv-e2100. Z funkcjonalności jestem w miarę zadowolony, ale szukam coś co będzie miało przednie kolumny 2 lub 3-drożne. #rtv #kinodomowe #elektronika #dzwiek #audioboners #audio #pomocy
debesciak1 - Szukam amplitunera 5.0 lub 5.1 z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray. Kojarz...

źródło: comment_16443979368lJjEKaaD1cTrbXpdv2urN.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murcy, czy ktoś mółby mi podrzucić linka do strema Avengers Endgame? Jestem w delegacji i nie mam jak ściągnąć z torrentów, a w googlach trudno coś znaleźć. Ani na netlixie ani na hbo go nie ma tego filmu.
#pomocy #kino #avengers
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murcy, czy ktoś mółby mi podrzucić linka do strema Avengers Endgame? Jestem w delegacji i nie mam jak ściągnąć z torrentów, a w googlach trudno coś znaleźć. Ani na netlixie ani na hbo go nie ma tego filmu.
#pomocy #kino #avengers
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach