Telefon dla seniora - przychodzi wiadomosc mms ale nie wyswietla zdjecia.. przekazuje wiadomosc na smartfona i normalnie są te zdjęcia które były wysłane na seniorski. Ktoś poratuje ? Telefon jakis max cośtam z mediaexperta mysle ze to malo istotne #pomocy #telefony #elektronika
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ZnienawidziszMnie
via Android- 0
lewkanapowy
- 1
@ZnienawidziszMnie: Do odebrania zdjęcia w mms chyba musi być włączona (i nie zablokowana przez operatora ) komórkowa transmisja danych. Druga sprawa to ustawienia punktu dostępowego, które można otrzymać od operatora w smsie konfiguracyjnym.

pesimist
- 0
@ZnienawidziszMnie: nie masz tam przypadkiem jakiegoś pakietu bez mmsów/internetu i z 0 PLN na koncie?
- 22
Mam nietypowe #rozdajo
Dzwonili do mnie z pokazem garnków, pulsometrów czy innego gówna. Oczywiście ja się zapisałem, bo co innego miałem zrobić.
Jak twierdzi telemarketerka do odebrania jest LAPTOP, wystarczy przyjść na miejsce spotkania i podać kod odbioru, potem pewnie wziąć udział w pokazie jakiejś tam pościeli za kilka tys. zł.
Podaję dane:
Dzwonili do mnie z pokazem garnków, pulsometrów czy innego gówna. Oczywiście ja się zapisałem, bo co innego miałem zrobić.
Jak twierdzi telemarketerka do odebrania jest LAPTOP, wystarczy przyjść na miejsce spotkania i podać kod odbioru, potem pewnie wziąć udział w pokazie jakiejś tam pościeli za kilka tys. zł.
Podaję dane:
źródło: comment_1644948550nDu5E0aNFe4Rh440E4tuJG.jpg
PobierzWie ktoś czemu nie mogę wchodzić w linki z poziomu aplikacji #wykop z telefonu #xiaomi ? #kiciochpyta #pomocy
- 0
@capryss: To tylko integra jeśli chodzi o grafikę. Mogą tez być części używane ale chyba jednak wolisz mieć coś z gwarancja
- 0
Witajcie mireczki. Mam poziom Genius 2, apkę booking.com no i pytanko.
Podczas scrollowania ofert widzę, że w niektórych przypadkach występuje przeładowanie ceny (nowa jest niższa). Wchodzę na ofertę a tam cena stara przy możliwości rezerwacji ¯\_(ツ)_/¯
Jak to z tymi cenami jest? Czy to może mieć jakiś związek z filtrami (Miałem wybrane śniadania w cenie)?
#booking #pomocy
Podczas scrollowania ofert widzę, że w niektórych przypadkach występuje przeładowanie ceny (nowa jest niższa). Wchodzę na ofertę a tam cena stara przy możliwości rezerwacji ¯\_(ツ)_/¯
Jak to z tymi cenami jest? Czy to może mieć jakiś związek z filtrami (Miałem wybrane śniadania w cenie)?
#booking #pomocy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 18
#pomocy wysłałem narzeczoną na Węgry w celu zakupu sukni ślubnej projektanta Digbick i zero odzewu od tygodnia (╯︵╰,)
#logikarozowychpaskow #zwiazki
#logikarozowychpaskow #zwiazki
konto usunięte via iOS
- 0
- 0
@mlodyfubu: nieee nawet nagrałem ekran tylko cos sie tu wrzucić nie chce to pewnie biauek albo Rumun znowu cos napsuli
@Terrano_pl u mojej zony wlasnie open fm sie wlaczylo samo w kieszeni xD
#facebook #sklepinternetowy #bojowkapiekarska
hej, czy ktos moze ma z Was sklep na FB? chcialbym taki zalozyc do mojego fanpage piekarni bo i tak 90% zamowien mam przez FB (messenger) a moze to by mi ulatwilo zycie
nie wiem jednak jak to dziala zbytnio, moze ktos kto ma mialby chwile by pogadac?
np czy i tak musi byc to polczone ze strona WWW czy mozna kupowac od
hej, czy ktos moze ma z Was sklep na FB? chcialbym taki zalozyc do mojego fanpage piekarni bo i tak 90% zamowien mam przez FB (messenger) a moze to by mi ulatwilo zycie
nie wiem jednak jak to dziala zbytnio, moze ktos kto ma mialby chwile by pogadac?
np czy i tak musi byc to polczone ze strona WWW czy mozna kupowac od
@wykopowy_brukselek: https://www.facebook.com/business/shops
Chyba też jest potrzebna fizyczna strona sklepu
Chyba też jest potrzebna fizyczna strona sklepu
- 0
@michalwitek1232: dzieki ale chcialem wlasnie z kims kto takie cos prowadzi pogadac
czy ma sens, czy jest zainteresowanie itp
wiadomo, tamto przeczytane, ale nic nie zastapi dosewiadczenia
czy ma sens, czy jest zainteresowanie itp
wiadomo, tamto przeczytane, ale nic nie zastapi dosewiadczenia
- 2
Mirki, Mireczki proszę o pomoc lub poradę. Od 1 lutego zostałem szczęśliwym posiadaczem #playstation5 niestety zakup musiałem dokonać w sklepie Mediamarkt i tu zaczynają się schody. Zamówienie otrzymałem praktycznie kolejnego dnia, niestety przesyłka była doręczona przez DPD ( nie było innej możliwości wysyłki ). Tu powstaje problem numer 1 - dostawa przez DPD w Poznaniu - paczka została doręczona mi pod drzwi przez kuriera, bez wcześniejszej konsultacji czy tak może
- 1
@fesaczi: kręcę aferę bo od paru dni nie ma jakiekolwiek informacji na jakim etapie jest reklamacja i uważam, że zgłoszenie i przesłanie wszystkich dokumentów oraz przesłanie informacji jak wyglądała sytuacja nie wymaga 14 dni i braku poinformowania klienta co i jak
- 1
@fesaczi: dzwoniłem w piątek i usłyszałem, że ktoś się ze mną skontaktuje tego samego dnia. Do dnia dzisiejszego, a już mamy poniedziałek nie otrzymałem połączenia.
Wydarzenie dosłownie sprzed 30 minut.
Musiałem hamować w zabudowanym, z zakazem wyprzedzania, aby nie było wypadku z winy jadącego z naprzeciwka.
Nie mam pewności jaka to marka się uwieczniła na filmie z rejestratora (zrzuty w grafice) - a bardzo chciałbym pociągnąć temat dalej. Niestety warunki nie utrwaliły rejestracji w filmie, zauważyliśmy że zaczynała się GCH, numerów niestety nie zauważyliśmy.
Macie pojęcie jakie to auto: marka, model, rok, wersja?
Może
Musiałem hamować w zabudowanym, z zakazem wyprzedzania, aby nie było wypadku z winy jadącego z naprzeciwka.
Nie mam pewności jaka to marka się uwieczniła na filmie z rejestratora (zrzuty w grafice) - a bardzo chciałbym pociągnąć temat dalej. Niestety warunki nie utrwaliły rejestracji w filmie, zauważyliśmy że zaczynała się GCH, numerów niestety nie zauważyliśmy.
Macie pojęcie jakie to auto: marka, model, rok, wersja?
Może
źródło: comment_1644782317zGGNhHNffE0ENcWcbIxK6S.jpg
Pobierz- 1
@goromadska: Tak, mam 100% pewności. Charakterystyczna linia, charakterystyczne plastiki. Czarne wstawki były w tym modelu -> https://archiwum.allegro.pl/oferta/opel-vectra-b-kombi-2-0-tdi-i6828374297.html
- 0
@nowik: super, to pozostaje mi kwestia numerów, ale jak mam już pewny model to może przyjmą mi zgłoszenie :)
dzięki!
dzięki!
2515
Prośba o pomoc

Opisze w kilku zdaniach mój problem. Może ktoś będzie potrafił mi pomóc.Moja siostra jest niepełnosprawna, praktycznie nie wychodzi z domu. Prawie trzy lata temu założyłam jej konto na grze the settlers online. Od tamtej pory spędza na grze bardzo dużo czasu, ma tam znajomych, bierze udział w...
z- 175
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć! Szukam jakiejś dobrej polskiej knajpy w Warszawie. Chetnie zjadłbym kaczkę. Polecacie coś może? #restauracja #warszawa #jedzenie #pomocy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Matrioszka69: W niedzielę masz rosół i pół kaczki z jabłkami za 43 zł w Podwale 25
Hej #fotografia mamy na wykopie badz polecamy jakiś serwis lustrzanek? Bardziej z sentymentu #nikon d40. Potrzebna diagnoza i wycena czy warto naprawiać. #kiciochpyta #pomocy
- 1
@pan_fenestron: fotodoktor
Niestety przychodza i takie chwile w życiu człowieka... Czy ktoś ma jakieś doświadczenie i może pomóc/naprowadzić jak wysłać prochy zmarłego z Polski do UK? Google wyrzuca tylko z UK do Polski.
#uk #kiciochpyta #pomocy #niewiemjaktootagowac #polska
#uk #kiciochpyta #pomocy #niewiemjaktootagowac #polska
@murphy1988: nie jest
- 3
@Paula_pi: When leaving a country with human ashes you will normally need to show:
the death certificate
the certificate of cremation
Each country has its own rules about departing with human ashes and there may be additional requirements
UK w przypadku prochów nie wymaga nic oprócz certyfikatu śmierci i kremacji. Problemem jest Polskie prawo.
the death certificate
the certificate of cremation
Each country has its own rules about departing with human ashes and there may be additional requirements
UK w przypadku prochów nie wymaga nic oprócz certyfikatu śmierci i kremacji. Problemem jest Polskie prawo.
Znacie jakieś ćwiczenie, które można robić w warunkach domowych i które nie zajmuje dużo czasu, a bazuje na poczuciu bycia "tu i teraz"? Takiej jakby uważności. Mam wrażenie, że mój cały mózg, 90 procent znajdujących się w nim myśli bazuje albo na przeszłości albo na przyszłości. Przez to występuje ciągłe zamartwianie się, przygnębienie, obniżony nastrój, lęki, jakbym nie potrafił w ogóle cieszyć się z danej chwili i czuje się z tym po
@JonasKahnwald
Medytacja mindfulness.
Medytacja mindfulness.
@JonasKahnwald: https://www.empik.com/samo-sedno-mindfulness-trening-uwaznosci-cd-williams-mark-penman-danny,p1100920409,ksiazka-p przerabiam tą książkę i po 1,5 tygodnia widzę pierwsze efekty. Też mam problem z ciągłym rozpamiętywaniem przeszłości, co mogłem zrobić lepiej itp.
- 0
#druk3d #drukarki3d #pomocy #wykoptechnicalsupport
Mirki,
Miał ktoś z was może drukarkę Diggro Alpha 5? Lub jak nie miał to czy wie co się dzieje z moją drukarką (filmik z autopoziomowania) i jak ewentualnie to naprawić?
Wydaje mi się że to może być problem z krańcówką ale nie jestem pewien
Dodam jeszcze że to moja pierwsza drukarka. Jeszcze nic na niej nie wydrukowałem ponieważ słąbo
Mirki,
Miał ktoś z was może drukarkę Diggro Alpha 5? Lub jak nie miał to czy wie co się dzieje z moją drukarką (filmik z autopoziomowania) i jak ewentualnie to naprawić?
Wydaje mi się że to może być problem z krańcówką ale nie jestem pewien
Dodam jeszcze że to moja pierwsza drukarka. Jeszcze nic na niej nie wydrukowałem ponieważ słąbo

@zicco: no też mnie się wydaję że chodzi o ten czujnik stopu albo spiedolony albo niepodpięty albo źle podpięty
Korzysta ktoś z Was z zasilacza awaryjnego do podtrzymania zasilania pieca gazowego? Szukam czegoś do siebie i w sumie nie wiem co wybrać, może macie coś sprawdzonego? Ja znalazłem takie i zastanawiam się czy jest sens wydawać prawie 2 razy tyle na ten z techtron?
1. https://techtron.pl/p2626,zasilacz-awaryjny-12v-230v-500w-za-tech-500-sf-techtron.html
2. https://allegro.pl/oferta/zasilacz-awaryjny-ups-pieca-sinus-500w-12v-230v-11182672120
3.
1. https://techtron.pl/p2626,zasilacz-awaryjny-12v-230v-500w-za-tech-500-sf-techtron.html
2. https://allegro.pl/oferta/zasilacz-awaryjny-ups-pieca-sinus-500w-12v-230v-11182672120
3.
- 0
@ksiak Tak wiem, że muszę doliczyć jeszcze koszt akumulatora. A jeszcze coś oprócz stałej fazy i czystego sinusa jest ważne przy szukaniu tego? Ty używasz czegoś takiego lub wiesz o jakimś sprawdzonym modelu?
- 1
@Gryzuu: poszukaj dobrze, chyba na elektrodzie pisali ze Techtron ma jeden detal inny który sprawia, że się bardziej nadaje chociaż teraz może ten Volt również ma tak samo. Teraz jakby kupował to taki model do którego można podpiąć akumulator oraz panele FV.
- 2
16.02.2022 w #rybnik Hotel przy młynie odbędzie się pokaz garnków, pulsometrów, czy jakiegoś innego badziewia
Godziny 11:00 lub 14:00
Zapisałem się jako Janusz, a jak się wszystkiego dowiedziałem, to o----------m telemarketera, że oszukują ludzi itd itp ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem w sumie czy jestem zapisany, ale jest do odebrania laptop. Jak ktoś chce, to niech idzie i zobaczy jak to wygląda, bo ja wtedy nie mam czasu. Może uda
Godziny 11:00 lub 14:00
Zapisałem się jako Janusz, a jak się wszystkiego dowiedziałem, to o----------m telemarketera, że oszukują ludzi itd itp ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem w sumie czy jestem zapisany, ale jest do odebrania laptop. Jak ktoś chce, to niech idzie i zobaczy jak to wygląda, bo ja wtedy nie mam czasu. Może uda
źródło: comment_1644668661FeDZPZeW6tJNBTlfldnB3B.jpg
PobierzSiema. Nie mam zdolności kredytowej że względu na rodzaj zatrudnienia. Chce wziąć kredyt hipoteczny z rodzicami. Czy mogę wziąć w ogóle kredyt na spółkę z rodzicami? Czy w ogóle mogę być głównym kredytobiorcą i jednocześnie jedynym właścicielem mieszkania? Z racji tego że dużo pracuje nie mam kiedy podejść i ogarnąć tego w banku. Za pomoc z góry dziękuję:) może rozdam jakieś PSC ^^
#kredythipoteczny #kredyt #mieszkanie
#kredythipoteczny #kredyt #mieszkanie
@Chopin_fapu: Kredyt z rodzicami może być problematyczny ze względu na ich wiek.
- 2
@Chopin_fapu: ogarnij jakiegoś doradcę kredytowego. Nic mu nie płacisz, bank mu płaci. Sprawdzi czy wszystkie możliwości i wszystkie banki na raz. Z rodzicami i hipoteką jest właśnie problem wieku, niektóre banki dadzą okres kredytowania do momentu przejścia rodziców na emeryturę itp.
Jakby się nie dało wziąć razem z nimi, to mogą wziąć na siebie i mieszkanie ci po prostu darować od razu po odpaleniu kredytu.
Jakby się nie dało wziąć razem z nimi, to mogą wziąć na siebie i mieszkanie ci po prostu darować od razu po odpaleniu kredytu.


























