#anonimowemirkowyznania
Zawsze jak się stresuje nie potrafię zasnąć.

Problem nie dotyczy codziennie, tylko w szczególnych sytuacjach. Jak mialem egzaminy zawodowe z technikum to dzien przed nie spalem.
Zadawalem kursy, dzien przed egzaminem nie spalem.
Mialem rozprawę w sądzie jako świadek.. nie spalem.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zawsze jak się stresuje nie potrafi...

źródło: comment_1645471910xjqAyKP1dc4w1TSMU3gEX5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,

Dwa lata temu kupiłem telefon w komisie (ori foli, cena rynkowa, żaden deal), normalnie paragon, pudełko, wszystko.

Kilka miesięcy później podczas jednej z pijackich eskapad gdzieś go zgubiłem, nawet tego nie zgłaszałem bo nie miałem gdzie, nikt mnie nie okradł a zachlalem pale to mam karę.

Rok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kradno, #kradziez #pomocy #rekonstrukcjahistoryczna #zlodzieje

Od wielu lat prowadzę Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych. Ciężko pracuję nad tym, by dać od siebie i swojej grupy coś naprawdę wartościowego.

Wczoraj, z miejscowości Wejherowo(Pomorskie), ul. Św. Jana, z parkingu ukradli przyczepkę, która służyła m.in. do przewożenia wozu taborowego. Mamy pewność, że przyczepka stała na parkingu 17lutego. Nie wiemy kiedy dokładnie została ukradziona, jednak najpewniej w sobotę
zdunek89 - #kradno, #kradziez #pomocy #rekonstrukcjahistoryczna #zlodzieje

Od wiel...

źródło: comment_1645442769bahUij3rjsxvIwEsuottZA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo #slodycze ROZDAJO PACZKI SŁODYCZY widocznej na zdjęciach. Losowanie wśród plusujących jutro (22.02) o godzinie 20. Wysyłka paczkomatem na mój koszt.
Przy okazji mam do Was ważną sprawę Mireczki. Moi znajomi, wspaniali, ciepli ludzie, znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. U ich wyczekanego synka tuż po urodzeniu zdiagnozowano nowotwór - neuroblastomę. Dzisiaj małego Huberta czeka ciężka operacja - otoczcie go proszę dobrymi myślami i trzymajcie za niego kciuki.
NajlepszyStalkerWZonie - #rozdajo #slodycze ROZDAJO PACZKI SŁODYCZY widocznej na zdję...

źródło: comment_1645435509n9EX8Uekkw9nJ1Ad5vK01D.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś mi powie o co chodzi znajoma włączyła tryb znikających wiadomości na fb z którego wyszedłem i teraz co chwila przychodzi powiadomienie z messengera ze wysłała wiadomość od jakiś 30 minut w powiadomienie nie da się wejść ani w ten tryb bo włącza się nowy a powiadomienie co minutę go samo pomocy!!! #ios #messenger #informatyka #pomocy #facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z szanownych Wykopowiczów ma jakiś sposób na pobranie sum kontrolnych (MD5 etc.) podanych plików z chomikuj? Są jakieś API, SOAP, REST, WSDL, nieoficjalny klient, skrypt, program, apka, strona www, cokolwiek? Znalazłem bardzo stare pliki na starym dysku pobrane z chomikuj i chcę sprawdzić które są ok, a które uszkodzone i trzeba ponownie pobrać.

#chomik #chomikuj #pomoc #pomocy #pomoczwykopem #tagujtoguwno
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Dzisiaj komputer działał normalnie, a kiedy włączyłem go drugi raz, to na monitorach nie ma obrazu, a wentylatory od karty graficznej przestały działać. Kilka dni temu przestało mi działać wejście display port. Zna ktos moze przyczynę? Karta graficzna to rx 570 #komputery #informatyka #pomocy #komputer
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Laska przekreśliłaś paroletni związek skokiem w bok i oczekujesz wybaczenia? Problemy się rozwiązuje, rozmawia o nich a nie puszcza na boki.
Zrobiłaś raz, zrobisz drugi raz, bo widocznie taki masz podły charakter.
Możesz co najwyżej pozwolić mu na rewanż z jego strony, aby było po równo i abyś wiedziała czym to smakuje.
  • Odpowiedz
Początkowo zaczęło się od baterii ( nie jest w stanie się naładować, cały czas 0% mimo wpiętego zasilania itp.)


@Kondziu5: do tego lapek zrobił się mocno mulący? Padło rozpoznawanie zasilacza, albo gniazdko albo niestety coś na płycie, jak masz farta to naprawa jakaś bardzo droga nie będzie
  • Odpowiedz
@Kondziu5: typowe oznaki nierozpoznanego zasilacza, brak ładowania i CPU obcięte na minimum. Stawiam na gniazdo lub zabezpieczenia, sam zasilacz niezbyt prawdopodobny, bo to nie hp i rezystor jest we wtyczce, no chyba że napięcia też prawidłowego nie daje.
  • Odpowiedz
Zostać chrzestnym siostry czy brata nawet jak mówię że nie chce to finalnie bym się zgodził tak samo dla przyjaciela czy rodziny z którą utrzymuję stałe fajne relacje. Daleki kuzyn co ze sobą nie rozmawiamy będzie mnie prosił żebym został chrzestnym, w rodzinie u mnie odmówienie to krzywe spojrzenia bo "dziecku się nie odmawia" tym bardziej to ta część rodziny co plotkuje. Zostanie takim chrzestnym jest dla mnie niepotrzebnym wydatkiem na dzieciaka
MArcinnn96 - Zostać chrzestnym siostry czy brata nawet jak mówię że nie chce to final...

źródło: comment_1645350354spO9ljtGDIL4nAF8Bm7SSG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedz wprost, ze nie chcesz i tyle. Kombinowanie zawsze jest najgorsza opcja. Tak wiec odwagi Mireczku. Rozum przede wszystko. Jak ktoś nie rozumie, to jego problem.
  • Odpowiedz
You, mam takie przemyślenie i w sumie pytanie też do grona wykopków, ogólnie od miesiąca pracuję w nowej pracy na tylko 1 zmiane niby wydaje się raj, z początku mówię kurde super .. od 6 do 14, bez dojazdów ... ale gdy przychodzę do roboty apatia, brak chęci interakcji, a gdy przychodzę z roboty czuję się jakbym przepracował 24 h w kamieniołomie i od razu jeeeb do łóżka .... Ogólnie to raczej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach